Beyin Programlama Teknolojisiyunanca-ogrenme-becerisi

DİKKAT!
Yunanca Öğrenme Becerinizi Geliştirin
Yunanca öğrenmek isteyenlere özel:
Etkili bir şekilde zihin geliştiren subliminal mp3 telkinimizle Yunanca çalışma becerinizi daha da geliştirin ve Yunanca çalışırken tamamen odaklanın.
Hala Yunanca’yı öğrenemediniz mi?Bir dil bir insan, iki dil iki insan…

“Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır. 
Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.” 
Shad Helmstetter…

Siz de Yunanca Öğrenebilirsiniz!
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalYıllardır Yunanca’yı öğrenemiyor musunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalYunanca çalışma yeteneğinizi hemen geliştirmek mi istiyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalYunanca çalışmak yerine daima daha ilginç başka şeyler mi buluyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalYunanca dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerilerinizi artırmak mı istiyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalYunanca çalışmakta, ev ödevinizi yapmakta ve sürekli okumakta zorlanıyor musunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalEskiden beri alışmış olduğunuz kötü çalışma alışkanlıklarınız, sınıftaki veya iş yerinizdeki derecelerinizi etkiliyor mu?

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalBaşkalarının sahip olduğu çalışma yeteneğinesahip olmak ve hatta Yunanca çalışmaktan siz de keyif almak ister miydiniz?

Ne Ararsan O’nu Bulursun…

yunanca gazeteBilim’de büyük başarı!

Öyleyse Yunanca çalışmak sizin için artık zor olmak zorunda değil. Sizin ve Yunanca’ya sıkı çalışan veya Yunanca hakkında daha derin bilgiye sahip olan bir kişinin arasındaki tek nüans zihninizinişleyiş şeklinde ve düşünce tarzınızdadır.

Subliminal mp3 telkin ürünümüz, Yunanca çalışmanıza engel olan her negatif düşünceyi zihninizden temizlemek ve yerlerine daha iyi çalışan, Yunanca’dan büyük keyif alan ve sınavlarda oldukca yüksek başarı gösteren insanların düşünce yapısını sizin zihninize yerleştirmek için oluşturuldu. Artık siz de Yunanca’da çok başarılı olabileceksiniz.

Pek çok diğer çalışma ve öğrenme becerileri, sadece motivasyonunuzu artırmaya yardım eder. Onlar sizin öğrenme kapasitenizi, bilgi dağarcığınızı, konuya odaklanmış kalmanızı geliştirmenize direkt yardımcı olmazlar. Sizi Yunanca’ya sıkı bir şekilde çalışmanız ve kendinizi Yunanca öğrenmeye adamanız için tekrar programlamazlar. Subliminal (telkin) mesajlarımız, zihninizin Yunanca çalışırken kullandığınız bölgelerini uyarır ve zihninizi tekrar programlar. Bütün bu gelişmelerin zihninizde gerçekleşmesi için bilinçli olarak katkınız gerekmemektedir.

Bu subliminal mp3 telkin ile,

İndirekt(dolaylı):

Bu subliminal mp3 telkin size fazladan motivasyon verir ve Yunanca çalışmak için çok fazla istek duymanızı sağlar. Aynı şekilde daha uzun süreli Yunanca çalışmanıza destek olmak için iradenizi güçlendirir, iç disiplininizi artırır. Gerçekten odaklanma ve konsantre olma kapasitenizi artırır, Yunanca çalışmayı erteleme eğiliminizi giderir. Üstelik okuduğunuz ve öğrendiğiniz konuları daha net hatırlamanız için hafızanızı en iyi şekilde güçlendirir.

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalBeyninizi, Yunanca çalışmanın en verimli konumuna erişebilmesi için tekrardan programlar.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalYunanca’ya karşı konulamaz bir heves duyarsınız.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalYunanca çalışmak için sürekli olarak durdurulamaz bir azim geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalYunanca için yapabileceğinizin en iyisini başarırsınız.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalÇok uzun süre, dikkatiniz ve konsantrasyonunuz dağılmadan Yunanca çalışmanız ve öğrenmeniz için iç disiplin seviyenizi geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalYunanca çalışmayı ertelemeyi sonlandırır. Dersleri ötelemeye ve Yunanca çalışmayı son an’a bırakmayı kesersiniz.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalHafızanızı oldukca fazla güçlendirir ve zihninizi yeni öğrendiklerinizi kolayca hemen hatırlaması için geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalYunanca çalışmayı tatsız bir iş gibi görmek yerine, Yunanca çalışmaktan çok fazla keyif almaya başlarsınız
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalSubliminal(telkin), bilinçaltı zihninizi Yunanca çalışmayı başarma hedefinizle hizalar.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalYolunuzdaki tüm zihinsel engelleri temizler.

Direkt(doğrudan):

Bu subliminal mp3 telkin ürünü, beyninizin özellikle Yunanca öğrenirken kullandığınız bölgesini uyarır, geliştirir ve tekrar yeniden programlar. Beyninizin en çok sağ yarım küresine odaklanır ki o bölge beynimizin yaratıcılık ve hayal gücü alanı ve aynı zamanda da dil öğrenmeden en fazla sorumlu kısmı. Bu ürün beyninizi daima geliştirecek ve Yunanca öğrenme ile ilgili sahip olduğunuz bütün becerilerinizi artıracaktır. Dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerileri ayrıca sizin sahip olduğunuz yaratıcılık ve hayal gücünüz.

Bu 2 değişik yaklaşımın bir araya gelmesiyle daha iyi bir çalışma alışkanlığı kazanabilirsiniz. Özellikle Yunanca çalışma becerinizi maksimum sonuçlara ulaşmak için devamlı olarak artırırsınız. Bugün, bu etkili subliminal mp3 telkin ürünümüzle başarılı Yunanca öğrencisinin zihin yapısını elde edin ve gerçek kapasitenizi ortaya çıkarın.

Bu ürünün içeriği

  • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları*  (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)

yunanca-ogrenme-becerisi-uyarilar-mp3-telkin


yunanca öğrenmek istermisiniz 2. bölümİstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

Subliminal(telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal(telkin) mesajlar doğruca şuuraltınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


 

Toplam Okuma: 66Günlük Okuma: 2

Bu Yazıyı Paylaşın!