Beyin Programlama Teknolojisiyazar-olun

Yazar Becerinizi Geliştirin ve Çok Okunan Yazar Olun.

Hemen şimdi yaratıcılığınızın önündeki tüm engelleri kaldırın ve zihin geliştirici subliminal mp3 telkin ürünümüzdeki olumlu mesajlarımızın yardımıyla çok aranan bir yazar olun. Artık zamanı gelsin diye beklemenize gerek yok.

“Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.”

Shad Helmstetter…

Hayatınızda profesyonel yazar olmayı hayal mi ediyorsunuz?

 • Elinize kalem aldığınızda yazmak konusunda tıkanıyor musunuz?
 • Yazarlığınız sık sık duraklıyor mu?
 • Şu anda yazarlığınız tıkalı mı, yazamıyor musunuz?
 • Yazmak konusunda daha tutarlı olmak ve yazma oranınızı sürekli artırmak mı istiyorsunuz?
 • Yazar olmak çocukluk hayaliniz mi?
 • Yazar olduğunuzda hayata dokunacağınızı mı hissediyorsunuz?
 • Yazar olmak sizin için vaz geçilmez tutku mu?

Ne Ararsan O’nu Bulursun…

Yazar OlmakBir çok insan için yazmak çok doğaldır. Onlar bilgisayarlarının başına öylece otururlar ve kelimeler kendiliğinden akar gider lakin siz sürekli yazmak için çabalarsınız. Zihniniz hep boşalır ve sadece başarılı bir yazar olmayı hayal edersiniz… Bu boşuna çabalar sonsuza dek öylece sürüp gitmek zorunda değil.

Sizinle bu başarılı birer yazar olan bu kişilerin arasındaki fark yalnızca zihninizdedir. Siz de diğerleri gibi büyük bir yazar olabilirsiniz. Mp3 telkin ürünümüzün sınırlı inanışlarınızı ve zihinsel bloklarınızı kırmak için bilinçaltı zihninizin derinliklerine doğru girer ve onların yerine bütün başarılı yazarların sahip oldukları nitelikleri, düşünceleri ve inanışları yerleştirir.


Bu mp3 telkin ürünü 3 şekilde çalışır.

 1. Yazarlık yeteneğinizdeki tıkanmanızı yok eder. Bu nedenle zihninizi hemen temizler ve uyarır.
 2. Yazarlık yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü fazladan geliştirir. Böylece etrafınızda özgürce uçuşan en yeni fikirler zihninize yerleşirler.
 3. Sizi sadece yazmaya odaklar. Çok daha azimli, çok daha odaklanmış olarak ve motive olursunuz. Yazarlığınızı öncekinden daha fazla ciddiye alırsınız. Yazmaya %100 sadık olursunuz. Bilinçaltınızda bulunan düşünceleriniz yazar olma hedefinizle uyum içine girer. Bu da sizin hemen başarıya ulaşmak için çok daha fazla istekli olacağınız anlamına gelir.

Hiç çabalamadan hemen bir karar verip uygulamak istiyorsanız o vakit belki de yanlış yerdesiniz. Mp3 telkin ürünümüzün yardımıyla da olsa şu an oturmalı, yazmalı ve çalışmalısınız.

Subliminal mp3 telkin ürünümüz yazmayı ciddiye alan kişiler içindir. Profesyonel bir yazar olmak, hep içinizden geldiği gibi tutkuyla yazmak, diğer insanları kendi kelimelerinizle canlandırmak, yazma stilinizi olabildiğince mükemmelleştirmek için çok fazla çalışmak, başarılı bir yazar olmak içinelinizden geldiğince mümkün olan her şeyi yapmak istiyorsanız o vakit bu subliminal mp3 telkin ürünümüz tam size göre. Subliminal mp3 telkin size aradığınız fazladan avantajı verecek ve umduğunuzdan çok daha başarılı olacaksınız.

Artık yazarken zorlanmaya bugün bir son verin. Subliminal mp3 telkin ürünümüz, sizin başarılı bir yazar olmanız için gereken bütün niteliklere sahip olmanız nedeniyle direkt bilinçaltı zihninizle çalışır. Zihninizde yaşadığınız durmalarını geçmişte bırakır ve yazma yolunuzda başarıyı hemen elde edersiniz.

Bu ürünün içeriği

 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları*  (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)

yazar-olmak-uyarilar-mp3-telkin


yazar olmak istiyorumİstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

Subliminal(telkin) mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Yani demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız. Tüm duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna rağmen içine gizlenmiş subliminal(telkin) mesajlar doğruca şuuraltınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


 

Toplam Okuma: 108Günlük Okuma: 3

Bu Yazıyı Paylaşın!