Beyin Programlama Teknolojisinorvecce-ogrenme-becerisi

DİKKAT!
Norveççe Öğrenme Becerinizi Geliştirin
Norveççe öğrenmek isteyenlere özel:
Etkili bir şekilde zihin geliştiren subliminal mp3 telkinimizle Norveççe çalışma becerinizi daha da geliştirin ve Norveççe çalışırken tamamen odaklanın.
Hala Norveççe’yi öğrenemediniz mi?
Bir dil bir insan, iki dil iki insan…

“Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.”

Shad Helmstetter…

Siz de Norveççe Öğrenebilirsiniz!
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalYıllardır Norveççe’yi öğrenemiyor musunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalNorveççe çalışma yeteneğinizi hemen geliştirmek mi istiyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalNorveççe çalışmak yerine daima daha ilginç başka şeyler mi buluyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalNorveççe dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerilerinizi artırmak mı istiyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalNorveççe çalışmakta, ev ödevinizi yapmakta ve sürekli okumakta zorlanıyor musunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalEskiden beri alışmış olduğunuz kötü çalışma alışkanlıklarınız, sınıftaki veya iş yerinizdeki derecelerinizi etkiliyor mu?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalBaşkalarının sahip olduğu çalışma yeteneğine sahip olmak ve hatta Norveççe çalışmaktan siz de keyif almak ister miydiniz?

Ne Ararsan O’nu Bulursun…

filipince türkçe çeviriBilim’de büyük başarı!

Öyleyse Norveççe çalışmak sizin için artık zor olmak zorunda değil. Sizin ve Norveççe’ye sıkı çalışan veya Norveççe hakkında daha derin bilgiye sahip olan bir kişinin arasındaki tek nüans zihninizin işleyiş şeklinde ve düşünce tarzınızdadır.

Subliminal mp3 telkin ürünümüz, Norveççe çalışmanıza engel olan her negatif düşünceyi zihninizden temizlemek ve yerlerine daha iyi çalışan, Norveççe’den büyük keyif alan ve sınavlarda oldukca yüksek başarı gösteren insanların düşünce yapısını sizin zihninize yerleştirmek için oluşturuldu. Artık siz de Norveççe’de çok başarılı olabileceksiniz.

Pek çok diğer çalışma ve öğrenme becerileri, sadece motivasyonunuzu artırmaya yardım eder. Onlar sizin öğrenme kapasitenizi, bilgi dağarcığınızı, konuya odaklanmış kalmanızı geliştirmenize direkt yardımcı olmazlar. Sizi Norveççe’ye sıkı bir şekilde çalışmanız ve kendinizi Norveççe öğrenmeye adamanız için tekrar programlamazlar. Subliminal (telkin) mesajlarımız, zihninizin Norveççe çalışırken kullandığınız bölgelerini uyarır ve zihninizi tekrar programlar. Bütün bu gelişmelerin zihninizde gerçekleşmesi için bilinçli olarak katkınız gerekmemektedir.

Bu subliminal mp3 telkin ile,

İndirekt(dolaylı):

Bu subliminal mp3 telkin size fazladan motivasyon verir ve Norveççe çalışmak için çok fazla istek duymanızı sağlar. Aynı şekilde daha uzun süreli Norveççe çalışmanıza destek olmak için iradenizi güçlendirir, iç disiplininizi artırır. Gerçekten odaklanma ve konsantre olma kapasitenizi artırır, Norveççe çalışmayı erteleme eğiliminizi giderir. Üstelik okuduğunuz ve öğrendiğiniz konuları daha net hatırlamanız için hafızanızı en iyi şekilde güçlendirir.

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalBeyninizi, Norveççe çalışmanın en verimli konumuna erişebilmesi için tekrardan programlar.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalNorveççe’ye karşı konulamaz bir heves duyarsınız.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalNorveççe çalışmak için sürekli olarak durdurulamaz bir azim geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalNorveççe için yapabileceğinizin en iyisini başarırsınız.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalÇok uzun süre, dikkatiniz ve konsantrasyonunuz dağılmadan Norveççe çalışmanız ve öğrenmeniz için iç disiplin seviyenizi geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalNorveççe çalışmayı ertelemeyi sonlandırır. Dersleri ötelemeye ve Norveççe çalışmayı son an’a bırakmayı kesersiniz.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalHafızanızı oldukca fazla güçlendirir ve zihninizi yeni öğrendiklerinizi kolayca hemen hatırlaması için geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalNorveççe çalışmayı tatsız bir iş gibi görmek yerine, Norveççe çalışmaktan çok fazla keyif almaya başlarsınız
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalSubliminal(telkin), bilinçaltı zihninizi Norveççe çalışmayı başarma hedefinizle hizalar.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalYolunuzdaki tüm zihinsel engelleri temizler.

Direkt(doğrudan):

Bu subliminal mp3 telkin ürünü, beyninizin özellikle Norveççe öğrenirken kullandığınız bölgesini uyarır, geliştirir ve tekrar yeniden programlar. Beyninizin en çok sağ yarım küresine odaklanır ki o bölge beynimizin yaratıcılık ve hayal gücü alanı ve aynı zamanda da dil öğrenmeden en fazla sorumlu kısmı. Bu ürün beyninizi daima geliştirecek ve Norveççe öğrenme ile ilgili sahip olduğunuz bütün becerilerinizi artıracaktır. Dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerileri ayrıca sizin sahip olduğunuz yaratıcılık ve hayal gücünüz.

Bu 2 değişik yaklaşımın bir araya gelmesiyle daha iyi bir çalışma alışkanlığı kazanabilirsiniz. Özellikle Norveççe çalışma becerinizi maksimum sonuçlara ulaşmak için devamlı olarak artırırsınız. Bugün, bu etkili subliminal mp3 telkin ürünümüzle başarılı Norveççe öğrencisinin zihin yapısını elde edin ve gerçek kapasitenizi ortaya çıkarın.

Bu ürünün içeriği

  • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları*  (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)

norvecce-ogrenme-becerisi-uyarilar-mp3-telkin


norveççe sözlükİstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

Subliminal(telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal(telkin) mesajlar doğruca şuuraltınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


 

Toplam Okuma: 136Günlük Okuma: 1

Bu Yazıyı Paylaşın!