Beyin Programlama Teknolojisimetabolizmanizi-hizlandirin

Metabolizmanızı Hızlandırın

Çok etkili subliminal mp3 telkin ürünümüzle kilo verebilmek için metabolizmanızı daha hızlandırmayı öğrenin.

“Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.”

Shad Helmstetter…

Metabolizma, vücudumuzun temel fonksiyonlarını sürekli olarak devam ettirebilmek için yaktığı toplam enerji miktarıdır. Genellikle dinlenme zamanında vücudun toplam kalori harcama hızına bakılarak ölçülür. Metabolizma hızı kişiden kişiye değişiklik gösterir. Siz yemek yerken, uyurken, temizlenme ve benzeri faaliyetlerimiz sırasında vücudunuz sürekli kalori yakar.

Sizin metabolizmanız doğal olarak hep yavaş mı?

 • Metabolizmanızın hızını artırmak için onu hızlandıracak yeni gıdalar tüketmeyi ve  günlük olarak egzersizlerinizi sürekli artırmayı denediniz lakin başarısız mı oldunuz?
 • Yavaş bir metabolizmaya sahip olduğunuz için sürekli olarak üşüme, yavaş nabız, kuru bir cilt, düşük tansiyon ve peklik gibi birçok rahatsızlığı da yaşıyor musunuz?
 • Sürekli sağlıksız kilo aldırıcı değişik gıdalar yedikten sonra bedeninizde bir fark görüyor musunuz?
 • Sizin için kilo almak hep KOLAY fakat vermek  hep ZOR mu?
 • Başkaları aynı sürede sizden daha mı fazla kalori yakıyor
Ne Ararsan O’nu Bulursun…

Metabolizmanızı Hızlandırınİhtimalen, çoğu zaman metabolizmanızı hızlandıracak en uygun gıdaları arayıp durdunuz ve bu şekilde kilo vermeyi denediniz. Yaptığınız bu şeyler doğru yönde bir adım. Ancak ana sebep sizin zihninizde yatıyor. Yaşamımız boyunca bilinçaltı zihnimiz, bedenimizde ki bir çok şeyden sorumludur. Sindirim sistemlerimizin hızı, kalp atış hızı, nefes alış veriş hızı gibi… Ve ayrıca tahmin edeceğiniz gibi tabi ki metabolizmanızın hızı.

Bu subliminal mp3 telkin ürünümüz ile metabolizmanızı olması gerektiği gibi hızlandırabilirsiniz. Telkin, metabolizmamızı hızlandırmanın bir kaç doğal yolundan biri.

Mp3 Telkin İki şekilde çalışır.

Öncelikle size sağlıklı bir metabolizma hızına ulaşmanız için motivasyon ve yaşam tarzınızı değiştirmeniz için güçlü bir istek ve irade gücü verir. İkinci olarak da metabolizmanızı hızlandırması için bilinçaltı zihninizi doğrudan hedefler. Subliminal mp3 telkin ürünümüzün size nasıl yardımcı olacağını aşağıda okuyabilirsiniz.

Mp3 telkin, bilinçaltı zihninizi metabolizmanızı hızlandırma hedefinizle hizalar, böylelikle bedeniniz ve zihniniz beraberce amacınız için çalışırlar.

 • Zihninizi, istikrarlı bir şekilde kilo vermek için metabolizmanızı hızlandırmak üzere eğitir.
 • Subliminal mp3 telkin, kiloda yaşadığınız dalgalanmalarına bir son vermek için metabolizmanızı sabit hıza ayarlar.
 • Metabolizmanızı daha sağlıklı olması için uyarır.
 • İradenizi, negatif, sağlıksız yiyeceklere direnmesi ve metabolizmanızı hızlandıran yiyeceklere yönlendirmesi için güçlendirir.
 • Subliminal mp3 telkin, sizi sağlıklı bir hayat için en iyi moral motivasyona getirir.
 • Düz bir karına sahip olmanızı  ve vücudunuzun her hangi bir bölgesinde ki yağlardan kurtulmanızı sağlar ?

Bu güne kadar metabolizmanızı hızlandırmak ve kilo vermek için sürekli denediğiniz aynı teknikleri denemeye artık son verin. Metabolizmanızı doğal bir yoldan ve kalıcı olarak hızlandırmak için bilinçaltı zihninizi tekrar programlayan devrim niteliğindeki subliminal mp3 telkin yöntemimizi deneyin.

Siz de denenmiş ve etkisi test edilmiş bu yöntemle metabolizmanızı hızlandırın. Bu sayede düz bir karına ve yağsız bir vücuda sahip olarak yaşam kalitenizi istediğiniz gibi artırın.

Metabolizmanızın hızını artırın ve sağlıklı bir yaşam sürün.

Metabolizmayı hızlandırma yolları…

Bu ürünün içeriği

 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları*  (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)

metabolizmanizi-hizlandirin-uyarilar-mp3-telkin


metabolizma nasıl hızlandırılırİstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

Subliminal(telkin) mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Yani demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna rağmen içine gizlenmiş subliminal(telkin) mesajlar doğruca şuuraltınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


 

Toplam Okuma: 132Günlük Okuma: 2

Bu Yazıyı Paylaşın!