Zaman Yönetimi

150.00 (kdv dahil)

25% Off

Zamanını doğru şekilde yönetmek ve hayatının kontrolünü eline almak için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

 

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

Paylaş:

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Zamanını doğru şekilde yönetmek ve hayatının kontrolünü eline almak için bu frekansa kulak ver.

  • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
  • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Zaman Yönetimi” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Zaman Yönetimi:

Hayatınızı Kontrol Altına Almanın 5 Etkili Yolu

Zamanını doğru şekilde yönetmek ve hayatının kontrolünü eline almak için bu frekansa kulak ver. Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır. Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur. “Zaman Yönetimi” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Zaman, hayatımızın en değerli kaynağıdır. Ne yazık ki, çoğu zaman zamanımızı doğru şekilde yönetemeyiz ve kontrolümüzü kaybederiz. Bu durum bizi strese sokar, verimliliğimizi düşürür ve hedeflerimize ulaşmamızı engeller. Ancak, zaman yönetimi becerilerimizi geliştirmek ve hayatımızı kontrol altına almak mümkündür.

İşte hayatınızı kontrol altına almanın 5 etkili yolu:

1. Hedef Belirleyin ve Önceliklerinizi Sıralayın

Zaman yönetiminin temel adımlarından biri, hedef belirlemektir. Hedefleriniz net olmalı ve önceliklerinizi belirlemelisiniz. Hangi görevlerin öncelikli olduğunu belirlemek, zamanınızı doğru şekilde yönetmenize yardımcı olacaktır. Önceliklerinizi belirledikten sonra, zamanınızı bu görevlere odaklanarak kullanabilirsiniz.

2. Planlama ve Takvim Kullanımı

Zaman yönetimi için etkili bir yöntem, planlama yapmaktır. Günlük, haftalık veya aylık olarak planlar yapabilirsiniz. Bu planları bir takvimde veya ajandada tutmanız önemlidir. Planlarınızı takip ederek, zamanınızı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

3. Zaman Hırsızlarını Tanıyın ve Önleyin

Zaman hırsızları, zamanımızı çalan ve bizi hedeflerimize ulaşmaktan alıkoyan etkenlerdir. İnternet, sosyal medya, gereksiz toplantılar veya sürekli kesilen telefonlar gibi faktörler zaman hırsızları olabilir. Bu zaman hırsızlarını tanıyarak ve önleyerek, zamanınızı daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

4. Teknolojiden Yararlanın

İyi bir zaman yönetimi için teknolojiden yararlanabilirsiniz. Akıllı telefonlar, tabletler veya bilgisayarlar üzerinden zaman yönetimi uygulamaları kullanabilirsiniz. Bu uygulamalar size hatırlatıcılar, takvimler ve görev listeleri sunar. Teknolojiyi doğru şekilde kullanarak, zamanınızı daha iyi kontrol edebilirsiniz.

5. Dinlenmeye ve Kendinize Zaman Ayırın

Zaman yönetimi sadece çalışmaktan ibaret değildir. Kendinize zaman ayırmak, dinlenmek ve stresten uzaklaşmak önemlidir. Vücudunuzun ve zihninizin dinlenmesi, daha verimli çalışmanıza yardımcı olur. Dinlenmek için hobilerle uğraşabilir, spor yapabilir veya meditasyon gibi rahatlama tekniklerini kullanabilirsiniz.

Zaman yönetimi, hayatınızı kontrol altına almanın önemli bir adımıdır. Yukarıdaki yöntemleri kullanarak, zamanınızı doğru şekilde yönetebilir ve hayatınızı daha verimli hale getirebilirsiniz. Unutmayın, zaman sizin en değerli kaynağınızdır ve onu doğru şekilde yönetmek sizin elinizdedir.


Bu ürünün içeriği

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept
  • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
  • Zaman Yönetimi” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Uyarılar!

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

Epilepsi ve Sara Hastalarında

Kalp Pili Takanlarda

Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

*Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“Yaklaşık 80 yıllık tecrübelerin ürünü olan Mp3 Telkin ürünler, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

UYARI: Sitemizdeki hiçbir yazı ve faaliyet tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.


İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Ek Bilgiler

Müşteri Değerlendirmeleri (5.00)

(1 müşteri değerlendirmesi)

Zaman Yönetimi için 1 değerlendirme

  1. c2e33cc5fc3141f428eea638c0cf366d?s=60&r=g

    basarbasaran

    İş yaşamında başarılı olmak istiyorsan zaman yönetimi şart

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Go to Top