Yaratıcılığınızı Geliştirin

150.00 (kdv dahil)

25% Off

Yaratıcılık yeteneğini geliştirmek için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

 

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

Paylaş:

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Yaratıcılığınızı Geliştirin

Yaratıcılık yeteneğini geliştirmek için bu frekansa kulak ver.

  • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
  • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Yaratıcılığınızı Geliştirin” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Yaratıcılığınızı Geliştirin:

Telkin Mp3 ile Yaratıcılık Yeteneğinizi Güçlendirin

Yaratıcılık yeteneğini geliştirmek için bu frekansa kulak ver. Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır. Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur. “Yaratıcılığınızı Geliştirin” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Yaratıcılık, insanın içindeki potansiyeli ortaya çıkaran ve yeni fikirler üretmesini sağlayan önemli bir yetenektir. Yaratıcı düşünce, sanat, edebiyat, teknoloji ve birçok farklı alanda başarıyı getiren bir faktördür. Ancak, bazen yaratıcılığımızı geliştirmek için ekstra bir destek veya motivasyon gerekebilir. İşte bu noktada, “Yaratıcılığınızı Geliştirin” Telkin Mp3’ü devreye giriyor.

Beyin, sürekli olarak aldığı mesajlara tepki verir ve bu mesajlarla şekillenir. Yani, sürekli olarak yaratıcı düşünceleri beslemek ve pozitif telkinlerle beyne yeni bir program yüklemek mümkündür. “Yaratıcılığınızı Geliştirin” Telkin Mp3’ü de tam olarak bunu sağlar. Bu mp3, özel olarak tasarlanmış bir telkin kaydıdır ve yaratıcılık yeteneğinizi geliştirmek için bilinçaltınıza pozitif mesajlar gönderir.

Bu telkin mp3’ün etkileri, düzenli ve sürekli kullanıldığında ortaya çıkar. Beyin, yeni bir programı benimsemek için tekrarlayan mesajlara ihtiyaç duyar. Bu nedenle, “Yaratıcılığınızı Geliştirin” Telkin Mp3’ünü düzenli olarak dinlemek, yaratıcılık yeteneğinizi güçlendirmenize yardımcı olacaktır.

Yaratıcılık, herkesin içinde bulunan bir potansiyeldir. Ancak, bazı insanlar bu potansiyeli daha fazla kullanabilirken, bazıları ise daha az kullanır. Bu farkın nedeni, yaratıcılığın beslenip geliştirilmesine verilen önemdir. Eğer siz de yaratıcılığınızı daha da geliştirmek ve yeni fikirler üretmek istiyorsanız, “Yaratıcılığınızı Geliştirin” Telkin Mp3’ü size yardımcı olabilir.

Bu telkin mp3’ün etkilerini görmek için, düzenli olarak dinlemeye başlayın ve pozitif değişimleri fark edin. Yaratıcılığınızın arttığını, daha özgün fikirler ürettiğinizi ve daha yaratıcı çözümler bulduğunuzu göreceksiniz. Hayatınızda yeni bir perspektif açılacak ve daha yaratıcı bir birey olacaksınız.


Bu ürünün içeriği

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept
  • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
  • Yaratıcılığınızı Geliştirin” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Uyarılar!

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

Epilepsi ve Sara Hastalarında

Kalp Pili Takanlarda

Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

*Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“Yaklaşık 80 yıllık tecrübelerin ürünü olan Mp3 Telkin ürünler, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

UYARI: Sitemizdeki hiçbir yazı ve faaliyet tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.


İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Ek Bilgiler

Müşteri Değerlendirmeleri (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Go to Top