Sosyal Becerilerinizi Geliştirin

150.00 (kdv dahil)

25% Off

Sosyal becerilerini geliştirmek için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

Paylaş:

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Sosyal Becerilerinizi Geliştirin

Sosyal becerilerini geliştirmek için bu frekansa kulak ver.

 • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
 • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Sosyal Becerilerinizi Geliştirin” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Sosyal Becerilerinizi Geliştirin

Beyin, sosyal becerilerimizi geliştirmek için önemli bir role sahiptir. Shad Helmstetter’in dediği gibi, “Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır. Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır.”

Sosyal beceriler, insanlar arasındaki etkileşimlerde önemli bir rol oynar. İyi bir iletişim, işbirliği ve empati becerisi, sosyal ilişkilerimizi güçlendirir ve yaşam kalitemizi artırır. Sosyal becerilerimizi geliştirmek için bazı adımlar atabiliriz.

1. Empati Yeteneğinizi Geliştirin

Empati, başkalarının duygularını anlama ve onları anlama yeteneğidir. Empati kurmak, insanlarla daha iyi ilişkiler kurmamıza yardımcı olur. Empati yeteneğimizi geliştirmek için, başkalarının duygularını anlamaya çalışmak ve onları dinlemek önemlidir. Empati kurmak, karşımızdaki kişinin bakış açısını anlamamıza ve daha iyi iletişim kurmamıza yardımcı olur.

2. İletişim Becerilerinizi Geliştirin

İyi iletişim, sosyal ilişkilerimizi güçlendiren önemli bir beceridir. İletişim becerilerimizi geliştirmek için, etkili dinleme, doğru vücut dili kullanımı ve açık ve net bir şekilde konuşma gibi yöntemleri uygulayabiliriz. İletişim becerilerimizi geliştirdikçe, insanlarla daha iyi anlaşabilir, fikirlerimizi daha etkili bir şekilde ifade edebilir ve çatışmaları daha iyi çözebiliriz.

3. Grup Çalışmalarına Katılın

Grup çalışmaları, sosyal becerilerimizi geliştirmek için harika bir fırsattır. Bir grupta çalışmak, işbirliği yapma, liderlik becerilerini geliştirme ve takım çalışması gibi becerileri geliştirmemize yardımcı olur. Grup çalışmaları, farklı insanlarla etkileşim kurma ve farklı bakış açılarını anlama fırsatı sunar.

4. Kendinizi Geliştirin

Sosyal becerilerimizi geliştirmek için kendimizi sürekli olarak geliştirmemiz önemlidir. Kendimize yeni beceriler öğrenmek, hobiler edinmek ve kişisel gelişimimize önem vermek, sosyal ilişkilerimizi güçlendirir. Kendimize güvenmek, başkalarıyla daha iyi ilişkiler kurmamıza yardımcı olur.

5. Olumlu İlişkiler Kurun

Olumlu ilişkiler, sosyal becerilerimizi geliştirmek için önemlidir. Olumlu ilişkiler kurmak, destekleyici bir ortamda bulunmak ve pozitif insanlarla etkileşimde bulunmak bizi motive eder ve sosyal becerilerimizi geliştirmemize yardımcı olur. Olumlu ilişkiler, stresi azaltır, mutluluğu artırır ve sağlıklı bir yaşam sürmemize yardımcı olur.

Sosyal becerilerimizi geliştirmek, hayatımızı olumlu yönde etkileyen bir adımdır. Empati, iletişim, grup çalışmaları, kişisel gelişim ve olumlu ilişkiler gibi adımları takip ederek sosyal becerilerimizi güçlendirebiliriz. Beynimizi doğru yönlendirerek, kendimizi geliştirmek için gereken motivasyonu bulabiliriz. Sosyal becerilerimizi geliştirdikçe, daha sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürdürebiliriz.


Bu ürünün içeriği

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept
 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
 • Sosyal Becerilerinizi Geliştirin” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Sosyal Becerinizi Geliştirin

Özsaygısı düşük bireylerin en göze çapıcı özelliği kendilerini değerli bulmamaları, kendilerinden hoşnut olmamaları ve kendilerini olumsuz sıfatlarla nitelendirmeleridir. Hemen şuan sosyal becerinizi geliştirin ve hayatınızı derinden değiştirecek subliminal mp3 telkin ürünümüzün desteğiyle her durumda nasıl daha sosyal olabileceğinizi öğrenin.

Artık sosyal bir yaşam kurmak ve mutlu bir hayat sürmek mi istiyorsunuz?

 • Sosyal ortamlara girdiğinizde sosyalleşmek, yeni yeni insanlarla tanışmak sizi tedirgin mi yapıyor?
 • Sosyal ortam fobiniz mi var?
 • Başka insanların sizin hakkınızda ne düşündüklerinden endişe mi duyuyorsunuz
 • Herhangi biranda toplum içinde olmaktan mı utanıyorsunuz?
 • İnsanların birbirlerini tanıdıkları bir grup içinde kendinizi hep beceriksiz mi buluyorsunuz?
 • Sosyal ortamlarda karşı cinsten birine yaklaşmak ve onunla konuşabilmek için sosyal becerilerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz?
 • Bütün sosyal ortamlarda kendinden emine ve rahat mı olmak istiyorsunuz?
Ne Ararsan O’nu Bulursun…

sosyal beceri gelişimi Telkin mp3, Subliminal, Bilinçaltı

Bu yazıyı okuduğunuzda yukarıdaki durumlarla kendinizi özdeş hissediyorsanız emin olun bu konuda yalnız değilsiniz. Sizin gibi ne çok insan var, bilseniz şaşardınız. Sosyalleşme hakkında negatif düşüncelere sahip olduğunuz için Sosyal beceriden yoksun bir yaşam sürüyorsunuz. Şöyle ki sahip olduğunuz yanlış inançlarla zihniniz sizi kontrol ediyor ve sizi sürekli olarak sosyal ortamlarda sinirli, güvensiz ve endişeli yapıyor. Bu da aslında doğuştan gelen sosyal becerinizi azaltıyor.

Üzülmeyin, zihninizin çalışma şeklini tekrar programlayabilirsiniz. Subliminal mp3 telkin ürünümüz direkt, sorunun asıl nedeni olan bilinçaltı zihninizle çalışır. Zihninizde endişeyi siler ve sosyal becerilerinizi geliştirir.


Subliminal mp3 telkin:

 • Kendinize güvenmenizi ve kendinizden emin olmanızı sağlar.
 • Bulunduğunuz sosyal ortamlarda rahat olması için zihninizi eğitir.
 • Diğer insanların hakkınızda ne düşündüklerine dair boş yere endişe etmeyi bırakırsınız.
 • Toplulukta utanmayı, sinirli olmayı bir kenara bırakırsınız.
 • Ortamda birinin yanına gidip sohbet etme korkunuzu ve sürekli olarak yaşadığınız sosyal beceriksizliğinizi sonlandırır. (Sosyal Becerini Geliştir)
 • Sohbet başlatmak sizin için sıradan bir iş haline gelir.
 • Topluluk karşısında ne söylemeniz gerektiği konusunda endişe duymadan an’da yaşamayı öğretir.
 • Sohbete girme korkunuzu yok eder.
 • Sürekli artan sosyal becerilerinizle ve gelişmiş kendinize güveniniz ile yeni arkadaşlar kazanırsınız.
 • Sosyal iletişim gruplarında hatta hiç kimseyi tanımadığınız yeni ortamlarda rahat ve kendinizden daha emin olmanızı sağlar.
 • Zihninizi daha rahat olması ve karşı cinsle beraberken daha sosyal olması için yeni baştan programlar.

Şimdi şu soruya yanıt verin. Gerçekten daha sosyal olmak istiyor musunuz? Eğer yanıt “evet” ise hemen şimdi harekete geçmelisiniz. Şuan hayatınızda bu değişikliği yapmaz iseniz hayatınızın birkaç sene içinde ne halde olabileceğini bir düşünün. Muhtemelen daha kötü bir durumda olacaksınız. Hayat yolunuzda belki daha çok engel olacak. Bugüne kadar yaşamış olduğunuz asosyal hayat sekliniz ve sorunlu davranış biçiminiz daha da oturacak ve bu sorunun üstesinden gelmek daha da zor olacak. (Sosyal Becerini Geliştir)

Subliminal mp3 telkin ürünümüzle kendinizi geliştirme ve yaşamınızı iyileştirme yolculuğunuza bugün başlayın. Subliminal ürün, kendinize güveninizi artırmak, sosyal endişenizi silmek ve size sosyal beceriler kazandırmak için geliştirildi. (Sosyal Becerini Geliştir)


Uyarılar!

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

Epilepsi ve Sara Hastalarında

Kalp Pili Takanlarda

Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

*Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“Yaklaşık 80 yıllık tecrübelerin ürünü olan Mp3 Telkin ürünler, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

UYARI: Sitemizdeki hiçbir yazı ve faaliyet tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.


İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Ek Bilgiler

Müşteri Değerlendirmeleri (0)

Sosyal Becerilerinizi Geliştirin için 1 değerlendirme

 1. cd04eff66f95a2b99eb1070295ba31e4?s=60&r=g

  BUTTERFULLY

  İnsan sosyal varlıktır. Ondan toplum içinde yaratılmıştır.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Go to Top