Satrançta Başarılı Olun

150.00 (kdv dahil)

25% Off

Satrançta başarılı olmak için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

Paylaş:

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Satrançta Başarılı Olun

Satrançta başarılı olmak için bu frekansa kulak ver.

  • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
  • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Satrançta Başarılı Olun” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Satrançta Başarılı Olmak İçin Zihinsel Frekansı Değiştirin

Satranç, stratejik düşünme becerilerini geliştirmek, zihinsel keskinliği artırmak ve karar verme yeteneğini güçlendirmek için harika bir oyundur. Ancak, satrançta başarılı olmak sadece fiziksel becerilere değil, aynı zamanda zihinsel bir yaklaşıma da dayanır. Zihinsel frekansınızı değiştirerek satranç performansınızı artırabilir ve daha iyi bir oyuncu olabilirsiniz.

Zihinsel Frekansın Önemi

Zihinsel frekans, düşüncelerinizin ve inançlarınızın bir yansımasıdır. Beyin, sürekli olarak düşüncelerinizle beslenir ve onlara göre hareket eder. Eğer satrançta başarılı olmak istiyorsanız, önce zihinsel frekansınızı değiştirmeniz gerekmektedir. Beyninize sürekli olarak başarıyı telkin eden düşünceler vermek, satranç performansınızı olumlu yönde etkileyecektir.

Zihinsel Frekansı Nasıl Değiştirebilirsiniz?

Zihinsel frekansınızı değiştirmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

Bilinçli Olun: Öncelikle, düşüncelerinizi ve inançlarınızı fark etmek önemlidir. Kendinizi sınırlayan, başarısızlıkla ilişkilendiren veya negatif düşünceleri tespit edin.

Pozitif Telkinler: Negatif düşünceleri pozitif telkinlerle değiştirin. Örneğin, “Satrançta başarılı olabilirim” veya “Her oyunumda daha iyi bir oyuncu oluyorum” gibi telkinler kullanabilirsiniz.

Görselleştirme: Başarıya odaklanmak için zihninizi görselleştirmeye yönlendirin. Satrançta başarılı olduğunuzu hayal edin, kendinizi turnuvalarda zafer kazanırken gözünüzde canlandırın.

Olumlu Çevre: Kendinizi olumlu bir çevre içinde bulundurun. Satranç kulüplerine katılın, başarılı oyuncularla etkileşimde bulunun ve motivasyonunuzu artıracak kişilerle zaman geçirin.

Pratik Yapın: Satranç becerilerinizi geliştirmek için düzenli olarak pratik yapın. Başarıya ulaşmak için sürekli çaba göstermek önemlidir.

Satrançta Başarı İçin Telkin MP3’ü

Satrançta başarılı olmak için zihinsel frekansınızı değiştirmek istiyorsanız, “Satrançta Başarılı Olun” adlı bir telkin MP3’ü kullanabilirsiniz. Bu MP3, zihninizi başarıya odaklamak ve satranç performansınızı iyileştirmek için tasarlanmıştır.

Telkin MP3’ü kullanırken, düşüncelerinizi ve inançlarınızı dönüştürmek için zihninizi dinleyin. Pozitif telkinler, satrançta başarıya ulaşmanıza yardımcı olacak ve zihinsel frekansınızı olumlu yönde değiştirecektir.

Unutmayın, satrançta başarılı olmak için sadece fiziksel becerilere değil, aynı zamanda zihinsel bir yaklaşıma da ihtiyaç vardır. Zihinsel frekansınızı değiştirerek, satranç performansınızı artırabilir ve daha iyi bir oyuncu olabilirsiniz.


Bu ürünün içeriği

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept
  • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
  • Satrançta Başarılı Olun” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Uyarılar!

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

Epilepsi ve Sara Hastalarında

Kalp Pili Takanlarda

Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

*Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“Yaklaşık 80 yıllık tecrübelerin ürünü olan Mp3 Telkin ürünler, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

UYARI: Sitemizdeki hiçbir yazı ve faaliyet tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.


İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Ek Bilgiler

Müşteri Değerlendirmeleri (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Go to Top