Şansı Hayatına Çek

150.00 (kdv dahil)

25% Off

Şansı hayatına çekmek ve  şanslı bir insan olmak için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

Paylaş:

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Şansı Hayatına Çek

Şansı hayatına çekmek ve şanslı bir insan olmak için bu frekansa kulak ver.

  • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
  • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Şansı Hayatına Çek” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Şansı Hayatınıza Çekmek İçin Düşüncelerinizi Nasıl Değiştirebilirsiniz?

Hayatta şanslı olmak herkesin istediği bir durumdur. Ancak, şansın hayatımıza gelmesini beklemek yerine, onu aktif olarak çekmek için çaba göstermek daha etkili olabilir. Şansı hayatımıza çekmek için düşüncelerimizi değiştirmek önemlidir. Çünkü beyin, en çok söylediğimiz şeylere inanır ve onlara göre hareket eder. Bu nedenle, olumlu düşüncelerle şansı hayatımıza çekebiliriz.

İşte şansı hayatınıza çekmek için kullanabileceğiniz bazı yöntemler:

1. Olumlu Düşüncelerle Kendinizi Programlayın

Şansı hayatınıza çekmek için öncelikle kendinizi olumlu düşüncelerle programlamalısınız. Kendinize her gün olumlu afirmasyonlar yaparak, beyin üzerinde olumlu bir etki yaratabilirsiniz. Örneğin, “Ben şanslı bir insanım” veya “Hayatta her zaman şanslı fırsatlar beni bulur” gibi cümleleri sık sık tekrarlayarak, pozitif düşüncelerinizi güçlendirebilirsiniz.

2. Şanslı İnsanların Hikayelerini Okuyun

Şanslı insanların hikayelerini okumak, size ilham verebilir ve şansı hayatınıza çekmek için motivasyon sağlayabilir. Şanslı insanların nasıl düşündüğünü, nasıl hareket ettiğini ve nasıl fırsatları değerlendirdiğini öğrenmek, sizin de bu yönde adımlar atmanızı sağlayabilir. Kendinizi şanslı insanların hikayeleriyle besleyerek, şansı hayatınıza çekebilirsiniz.

3. Olumlu İlişkiler Kurun

Olumlu ilişkiler, şansı hayatınıza çekmenin önemli bir parçasıdır. Pozitif insanlarla vakit geçirmek, size enerji verir ve olumlu düşüncelerle dolmanızı sağlar. Negatif insanlardan uzak durmak ve pozitif ilişkiler kurmak, şansı hayatınıza çekmenize yardımcı olabilir. Ayrıca, başkalarına yardım etmek ve olumlu enerjiyi yaymak da şansınızı artırabilir.

4. Fırsatları Değerlendirin

Şansı hayatınıza çekmek için fırsatları değerlendirmek önemlidir. Fırsatları görmek ve onları değerlendirmek için kendinizi açık tutmalısınız. Yeni deneyimlere ve farklı fırsatlara açık olmak, şansınızı artırabilir. Ayrıca, risk almak ve yeni şeyler denemek de şansı hayatınıza çekmenize yardımcı olabilir.

5. Şükretmeyi Öğrenin

Şükretmek, şansı hayatınıza çekmek için önemli bir adımdır. Her gün yaşamınızdaki küçük şeyler için şükretmek, olumlu bir bakış açısı geliştirmenize yardımcı olabilir. Şükretmek, size daha fazla şans getirebilir ve hayatınızı daha olumlu bir şekilde şekillendirebilir.

Şansı hayatınıza çekmek için düşüncelerinizi değiştirmek önemlidir. Olumlu düşüncelerle kendinizi programlayarak, şansı hayatınıza çekebilirsiniz. Şanslı insanların hikayelerini okuyarak ve olumlu ilişkiler kurarak, şansınızı artırabilirsiniz. Fırsatları değerlendirmek ve şükretmek de şansı hayatınıza çekmenize yardımcı olabilir. Unutmayın, şansı hayatınıza çekmek sizin elinizdedir.


Bu ürünün içeriği

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept
  • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
  • Şansı Hayatına Çek” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Uyarılar!

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

Epilepsi ve Sara Hastalarında

Kalp Pili Takanlarda

Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

*Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“Yaklaşık 80 yıllık tecrübelerin ürünü olan Mp3 Telkin ürünler, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

UYARI: Sitemizdeki hiçbir yazı ve faaliyet tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.


İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Ek Bilgiler

Müşteri Değerlendirmeleri (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Go to Top