Ruh Eşinizi Çekin

150.00 (kdv dahil)

25% Off

Ruh eşini çekmek ve sevdiğin doğru kişiyi bulmak için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

Paylaş:

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Ruh Eşinizi Çekin

Ruh eşini çekmek ve sevdiğin doğru kişiyi bulmak için bu frekansa kulak ver.

 • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
 • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Ruh Eşinizi Çekin” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Ruh Eşinizi Çekmek İçin İpuçları

İnsanların hayatta en çok aradığı şeylerden biri, ruh eşini bulmaktır. Ruh eşi, kişinin tamamlayıcısı, en iyi arkadaşı ve yaşamın her alanında destekleyici bir partnerdir. Ruh eşini çekmek, bazen zorlu bir süreç gibi görünebilir, ancak doğru adımları takip ederek bu hedefe ulaşmak mümkündür.

1. Kendinizi Tanıyın

Ruh eşinizi çekmeye başlamadan önce, kendinizi tanımanız önemlidir. İçsel bir yolculuğa çıkın ve kendi değerlerinizi, tutkularınızı ve hedeflerinizi belirleyin. Kendinizi tanıdıkça, ruh eşinizi daha iyi anlayabilir ve onunla daha uyumlu bir ilişki kurabilirsiniz.

2. Pozitif Düşünce Gücünü Kullanın

Beyin, söylediğimiz şeylere inanır ve onları gerçekleştirmek için çalışır. Ruh eşinizi çekmek için, pozitif düşünce gücünü kullanın. Kendinize ve ilişkinize dair olumlu düşünceler besleyin. “Ruh eşimle karşılaşacağım” gibi olumlu bir telkinle düşüncelerinizi şekillendirin.

3. İçsel Dönüşüm İçin Çalışın

Ruh eşinizi çekmek, sadece dış dünyada değil, iç dünyanızda da bir dönüşüm gerektirir. Kendinizi geliştirmek ve olgunlaşmak için çaba gösterin. İçsel dönüşüm, ruh eşinizi çekmek için önemli bir adımdır. Kendinizi sevin, kabul edin ve sürekli olarak büyümeye odaklanın.

4. İlişkilerde Sabırlı Olun

Ruh eşinizi çekmek bir süreç gerektirebilir. İlişkilerde sabırlı olun ve doğru kişinin zamanı geldiğinde karşınıza çıkacağına inanın. Acele etmek veya yanlış kişilerle ilişki yaşamak yerine, sabırlı olun ve doğru kişiyi bekleyin.

5. İletişim Becerilerinizi Geliştirin

Ruh eşinizi çekmek için iletişim becerilerinizi geliştirmeniz önemlidir. İlişkilerde sağlıklı iletişim kurabilmek, anlaşmazlıkları çözebilmek ve duygularınızı ifade edebilmek, sağlıklı bir ilişki için önemlidir. İletişim becerilerinizi geliştirmek için kitaplar okuyabilir, seminerlere katılabilir veya bir ilişki koçuyla çalışabilirsiniz.

6. Kendinize Güvenin

Ruh eşinizi çekmek için kendinize güvenmeniz önemlidir. Kendinize olan güveniniz, çekici ve cazibeli bir enerji yaratmanıza yardımcı olur. Kendinizi sevin, değer verin ve kendinize olan güveninizi güçlendirin. Kendinize olan güveniniz arttıkça, doğru kişiyi çekme olasılığınız da artacaktır.

7. Olumlu Bir Beklentiyle Yaşayın

Ruh eşinizi çekmek için olumlu bir beklentiyle yaşamayı deneyin. İlişki konusunda olumsuz düşünceleri bir kenara bırakın ve gelecekteki ilişkinizin güzelliklerini hayal edin. Olumlu bir beklentiyle yaşamak, ruh eşinizi çekme sürecini hızlandırabilir.

Ruh eşinizi çekmek için bu ipuçlarını takip edebilirsiniz. Unutmayın, herkesin ruh eşiyle karşılaşma zamanı farklı olabilir. Sabırlı olun ve doğru kişiyi bulmak için kendinizi hazır hissettiğinizde adımlar atın. Ruh eşinizle karşılaştığınızda, bu özel ilişkinin tadını çıkarın ve birlikte büyümek için çaba gösterin.


Bu ürünün içeriği

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept
 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
 • Ruh Eşinizi Çekin” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Ruh Eşini Çek

Ruh eşinizi çekin ve çok etkili subliminal mp3 telkinimizin yardımıyla yaşantınızın geri kalanını hakikaten birlikte olmak istediğiniz o kişiyle geçirin.

 • Dünyadaki gerçek ruh eşinizi bulmak mı istiyorsunuz?
 • Birlikte yaşamak istediğiniz o özel kişiyi hayatınıza çekmek mi istiyorsunuz?
 • Her yönden ortak ilgi alanlarınız olan ve eşsiz, güçlü ve duygusal bir bağa sahip olduğunuz kişiyi mi çekmek istiyorsunuz?
Ne Ararsan O’nu Bulursun…

Ruh eşinizi çekin Telkin mp3, Subliminal, Bilinçaltı

Hayatta hepimiz o tek özel kişiyi bulmak istiyoruz. Lakin bu çok zor olabilir. Eğer siz de o özel kişiyi yaşamınızda bulma şansınızı artırmak istiyorsanız o vakit bu subliminal (telkin) ürün içsel düşüncelerinizi sizin için ayarlar ve ruh eşinizi kendinize çekmenizi engelleyebilen derinlerde görülen içsel çatışmanızı temizler.

 • Ruh eşinizi yaşamınıza çekmek için çekim yasasının tüm prensiplerini kullanır.
 • Şuuraltı zihninizi, ruh eşinizi hayatınıza çekmek için bilinçli çabalarınızla hizalar.
 • Mükemmel eşinizi kendinize çekme yeteneğinize ait negatif ve sınırlı inançlarınızı zihninizden temizler.
 • Bilinçaltı zihninizi mükemmel eşinizde aradığınız özelliklere ayarlar.
 • Yaşantınıza aradığınız özelliklere sahip olan doğru tipte kişileri çekersiniz.

Eğer hayatınızda önceden yanlış türde partnerleri (eşleri) çektiyseniz bu sizin ruh eşinizi hak etmekle ilgili yapmış olduğunuz bilinçli isteklerinizle, bilinçaltı inançlarınız arasında ki var olan uyumsuzluktan kaynaklanmıştır.

Bu subliminal mp3 telkin, sizin sınırlı inançlarınızı temizlemek ve %100 ruh eşinizi çekmenizi sağlamak için bilinçli ve bilinçaltı zihniniz arasında uyum sağlamak için oluşturuldu.

Yani sadece bilinçli düşünceleriniz değil, eylemleriniz, davranışlarınız ruh eşinizi çekmek için çalışacak demektir. Aynı zamanda bilinçaltı zihninizde yine aynı amaç için çalışıyor. Enerjinizi, ideal eşinizi sizin hayatınıza getirmek için artırıyor.


Uyarılar!

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

Epilepsi ve Sara Hastalarında

Kalp Pili Takanlarda

Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

*Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“Yaklaşık 80 yıllık tecrübelerin ürünü olan Mp3 Telkin ürünler, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

UYARI: Sitemizdeki hiçbir yazı ve faaliyet tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.


İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Ek Bilgiler

Müşteri Değerlendirmeleri (5.00)

(1 müşteri değerlendirmesi)

Ruh Eşinizi Çekin için 1 değerlendirme

 1. 2e1b953b0f85c2decf5f2335dc5df5df?s=60&r=g

  abone-kasimi34

  Herkes kendine yakın gördüğü birisiyle birlikte vakit geçirmek ister..

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Go to Top