Piyano Çalma Yeteneğini Artır

150.00 (kdv dahil)

25% Off

Piyano çalma yeteneğini artırmak ve piyano çalmayı öğrenmek için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

Paylaş:

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Piyano Çalma Yeteneğini Artır

Piyano çalma yeteneğini artırmak ve piyano çalmayı öğrenmek için bu frekansa kulak ver.

 • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
 • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Piyano Çalma Yeteneğini Artır” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Piyano Çalma Yeteneğini Artırma:

Müzikal Yeteneklerinizi Geliştirmek İçin Yolculuğa Çıkın

Piyano çalmak, birçok insanın hayalini süsleyen bir yetenektir. Hem zihinsel hem de duygusal olarak birçok faydası olan bu enstrüman, müzikal yeteneklerinizi geliştirmenin harika bir yoludur. Eğer piyano çalma yeteneğinizi artırmak ve piyano çalmayı öğrenmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Bu blog yazısında, piyano çalma yeteneğinizi geliştirmenize yardımcı olacak bazı ipuçlarını paylaşacağım.

Piyano Çalmaya Başlamak

Piyano çalmak, bir enstrümanı çalmayı öğrenmek için sabır ve pratik gerektiren bir süreçtir. İşte piyano çalmaya başlamanız için bazı adımlar:

Piyano dersleri alın: Piyano çalmayı öğrenmek için profesyonel bir piyano öğretmeniyle çalışmanız önemlidir. Doğru teknikleri öğrenmek ve ilerlemek için düzenli dersler almak size büyük fayda sağlayacaktır.

Piyano alın: Eğer evinizde piyano çalmak istiyorsanız, bir piyano satın almanız gerekmektedir. Eğer bütçeniz sınırlıysa, elektronik bir klavye de tercih edebilirsiniz.

Temel nota bilgisini öğrenin: Piyano çalmak için nota bilgisini öğrenmek önemlidir. Nota okumayı ve temel müzik teorisi konularını öğrenmek, piyano çalma yeteneğinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Piyano Çalma Yeteneğinizi Artırmak İçin İpuçları

Piyano çalma yeteneğinizi geliştirmek için aşağıdaki ipuçlarını takip edebilirsiniz:

Düzenli olarak pratik yapın: Piyano çalmayı öğrenmek için düzenli olarak pratik yapmanız önemlidir. Her gün belli bir süre piyano çalmak, yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

Kendinizi motive edin: Piyano çalmayı öğrenirken motivasyonunuzu yüksek tutmak önemlidir. Kendinizi ödüllendirin ve ilerlemenizi takip edin. Başarılarınızı kutlayın ve hedefler belirleyin.

Farklı türlerde müzik çalın: Farklı türlerde müzik çalmak, müzikal yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Klasik, pop, caz gibi farklı tarzlarda müzikler deneyin ve çalmaya çalışın.

Kulak eğitimi yapın: Kulak eğitimi, piyano çalma yeteneğinizi geliştirmenin önemli bir parçasıdır. Melodileri ve akorları doğru bir şekilde dinleyebilmek ve çalabilmek için kulak eğitimi yapmanız önemlidir.

Piyano etüdleri çalışın: Piyano etüdleri, teknik becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Teknik zorluklarla dolu etüdler çalmak, parmaklarınızın hızını ve esnekliğini artıracaktır.

Piyano Çalarken Zihinsel ve Duygusal Faydalar

Piyano çalmak, sadece müzikal yeteneklerinizi geliştirmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda zihinsel ve duygusal faydalar sağlar. İşte piyano çalarken elde edebileceğiniz bazı faydalar:

Stresi azaltır: Piyano çalmak, stresi azaltmaya yardımcı olan terapötik bir etkiye sahiptir. Müzik yaparken, zihninizi rahatlatır ve sizi sakinleştirir.

Koordinasyonu geliştirir: Piyano çalmak, ellerinizin ve gözlerinizin koordinasyonunu geliştirmenize yardımcı olur. Farklı notaları okuyup çalarken, el-göz koordinasyonunuzun geliştiğini fark edeceksiniz.

Yaratıcılığı artırır: Piyano çalmak, yaratıcılığınızı artırmaya yardımcı olur. Kendi bestelerinizi yapabilir ve farklı müzikal stilleri deneyebilirsiniz.

Konsantrasyonu artırır: Piyano çalmak, konsantrasyonu artırmaya yardımcı olan bir aktivitedir. Nota okuma, ritim takibi ve doğru tuşlara basma gibi becerileri geliştirmek, konsantrasyonunuzu güçlendirecektir.

Piyano çalmak, müzikal bir yetenek olarak sadece kendinizi ifade etmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda zihinsel ve duygusal gelişiminizi destekler. Piyano çalma yeteneğinizi artırmak için sabırlı olun, düzenli olarak pratik yapın ve kendinizi geliştirmeye odaklanın. Müziğin büyülü dünyasında yeni bir yolculuğa çıkın ve piyano çalmayı öğrenmenin keyfini yaşayın.


Bu ürünün içeriği

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept
 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
 • Piyano Çalma Yeteneğini Artır” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Uyarılar!

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

Epilepsi ve Sara Hastalarında

Kalp Pili Takanlarda

Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

*Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“Yaklaşık 80 yıllık tecrübelerin ürünü olan Mp3 Telkin ürünler, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

UYARI: Sitemizdeki hiçbir yazı ve faaliyet tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.


İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Ek Bilgiler

Müşteri Değerlendirmeleri (0)

Piyano Çalma Yeteneğini Artır için 132 değerlendirme

 1. 844d74ee9883dcf80dbdb9065f380894?s=60&r=g

  EYLEM SEÇKİN

  her geçen gün, her yönden daha iyiye gidiyorum

 2. 9ad0f21b550daaf89405a9236ac0a8d5?s=60&r=g

  ASUTAY EREN

  çok önemli noktalar için hazırlanmış bu cd ler. denemek için sabırsızlanıyorum

 3. 26749ae60d047f93fd259b1942a63749?s=60&r=g

  MÜJDE AHUSE

  Sonra ilerde bir sorun olmaz heralde teşeküürler

 4. eec596df7c185bc026ed1dbdf0152eec?s=60&r=g

  AVNİ NİHAT

  Yorum yapmak isteyip de yorum yapamayanlar için ideal olabilir:)

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Go to Top