Para Ve Bolluk

150.00 (kdv dahil)

25% Off

Parayı hayatınıza çekmek ve bolluk içinde yaşamak için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

Paylaş:

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Para ve Bolluk

Parayı hayatınıza çekmek ve bolluk içinde yaşamak için bu frekansa kulak ver.

 • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
 • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Para ve Bolluk” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Para ve Bolluk için Telkin Mp3 ile Düşüncelerinizi Değiştirin

Para ve bolluk, birçok insanın hayatında önemli bir rol oynamaktadır. Pek çok kişi, daha fazla para kazanmak ve bolluk içinde yaşamak istemektedir. Ancak, bunu gerçekleştirmek için bazen zorluklarla karşılaşabiliriz. İşte bu noktada, beyin ve düşüncelerimiz önemli bir rol oynamaktadır.

Beyin, inançlarımızı ve düşüncelerimizi şekillendiren güçlü bir araçtır. Eğer sürekli olarak “para kazanmak zor” veya “bolluk benim için mümkün değil” gibi olumsuz düşünceleri tekrar ediyorsak, beyin bunları gerçek kabul eder ve buna göre hareket eder. Ancak, bu düşünceleri değiştirerek beyne yeni bir inanç sistemi sunabiliriz.

“Para ve Bolluk” Telkin Mp3’ü, bu noktada yardımcı olabilir. Bu telkin mp3’ü, düşüncelerinizi pozitif bir şekilde değiştirmenize yardımcı olur. Beyne sürekli olarak “para kazanmak kolaydır” veya “bolluk benim doğal hakkımdır” gibi pozitif düşünceleri aktarır. Bu sayede, beyin bu yeni düşünceleri gerçek kabul eder ve buna göre hareket etmeye başlar.

Telkin mp3’ünü kullanmak oldukça basittir. İlk olarak, sessiz ve sakin bir ortamda rahat bir pozisyonda oturun veya uzanın. Ardından, kulaklıklarınızı takın ve mp3’ü başlatın. Mp3’ü dinlerken, söylenen pozitif telkinleri zihninize kabul edin ve inanın. Bu süreci düzenli olarak tekrarladığınızda, düşüncelerinizde ve inançlarınızda olumlu bir değişim gözlemleyebilirsiniz.

Para ve bolluk, sadece maddi zenginlik anlamına gelmez. Aynı zamanda, içsel bir bolluk ve huzur da sağlar. Telkin mp3’ü sayesinde, hem maddi hem de manevi açıdan bolluk içinde yaşamak için gerekli olan düşünce alışkanlıklarını geliştirebilirsiniz.

Unutmayın, beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır. Eğer sürekli olarak olumsuz düşünceleri tekrar ediyorsanız, beyin bunları gerçek kabul eder ve buna göre hareket eder. Ancak, pozitif düşünceleri tekrar ederek ve inanarak beyne yeni bir inanç sistemi sunabilirsiniz. “Para ve Bolluk” Telkin Mp3’ü, bu süreci desteklemek için tasarlanmıştır.

Para ve bolluk, hayatınıza çekmek istediğiniz şeylerden sadece birkaçıdır. İstediğiniz her şeyi elde etmek için, önce düşüncelerinizi değiştirmeniz gerekmektedir. “Para ve Bolluk” Telkin Mp3’ü, bu değişimi desteklemek için mükemmel bir araçtır. Düzenli olarak kullanarak, düşüncelerinizi pozitif bir şekilde değiştirerek ve bolluk içinde yaşamaya adım atabilirsiniz.


Bu ürünün içeriği

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

Epilepsi ve Sara Hastalarında

Kalp Pili Takanlarda

Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

*Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“Yaklaşık 80 yıllık tecrübelerin ürünü olan Mp3 Telkin ürünler, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

UYARI: Sitemizdeki hiçbir yazı ve faaliyet tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.


İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Ek Bilgiler

Müşteri Değerlendirmeleri (5.00)

(2 müşteri değerlendirmesi)

Para Ve Bolluk için 2 değerlendirme

 1. c2e33cc5fc3141f428eea638c0cf366d?s=60&r=g

  basarbasaran

  Herşeyi bollukla hayatına çekiyor

 2. 69a9408f7f8f41d8e66dbb15c501803c?s=60&r=g

  guvenmezyavuz

  para ve bolluğu tatmak istiyorum artık

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Go to Top