Kredi Çıkmazlarından Kurtulun

150.00 (kdv dahil)

25% Off

Kredi çıkmazlarında kurtulmak ve bolluk içinde yaşamak için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

Paylaş:

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Kredi Çıkmazlarından Kurtulun

Kredi çıkmazlarında kurtulmak ve bolluk içinde yaşamak için bu frekansa kulak ver.

 • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
 • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Kredi Çıkmazlarından Kurtlun” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Kredi Çıkmazlarından Kurtulun:

Hayatınızı Değiştirecek Telkinler

Kredi çıkmazları, birçok insanın karşılaştığı bir sorundur. Ancak, bu durumdan kurtulmak ve bolluk içinde bir yaşam sürmek mümkündür. İnançlarımız ve düşüncelerimiz, hayatımızı şekillendiren güçlü araçlardır. Eğer beyinimize sürekli olarak olumsuz düşünceler yerleştirirsek, bu düşünceler gerçeğe dönüşebilir. Ancak, aynı şekilde pozitif düşünceler ve telkinler de hayatımızı olumlu yönde etkileyebilir.

Kredi Çıkmazlarından Kurtulun” adlı telkin mp3’ü bu konuya dikkat çekmektedir. Helmstetter’e göre, beynimiz sadece en çok söylediğimiz şeylere inanır ve onları gerçekleştirmek için çalışır. Kendimiz hakkında sürekli olarak olumsuz düşünceler ve inançlar beslersek, beynimiz bu düşünceleri gerçekleştirmek için çaba sarf eder. Ancak, pozitif düşünceler ve telkinlerle beynimizi yeniden programlayabilir ve kredi çıkmazlarından kurtulabiliriz.

“Kredi Çıkmazlarından Kurtulun” telkin mp3’ü, düşüncelerimizi değiştirmemize yardımcı olur ve hayatımızı dönüştürür. Bu telkinleri düzenli olarak dinlemek, olumlu düşünceleri benimsememize ve kredi çıkmazlarından kurtulmamıza yardımcı olabilir. Telkinler, beynimize pozitif mesajlar gönderir ve olumlu inançlar oluşturur. Bu inançlar, hayatımızı şekillendiren eylemlere dönüşür ve bizi başarıya götürür.

Kredi çıkmazlarından kurtulmak için, öncelikle kendi düşüncelerimizi fark etmeliyiz. Olumsuz düşünceleri yakalamak ve bunları pozitif düşüncelerle değiştirmek önemlidir. Bu telkin mp3′, bu süreci kolaylaştırır ve bizi olumlu düşüncelerle besler. Telkinleri dinlemek, düşüncelerimizi yeniden programlamamıza yardımcı olur ve kredi çıkmazlarını aşmamızı sağlar.

Bununla birlikte, telkinlerin etkili olabilmesi için düzenli olarak dinlenmeleri gerekmektedir. Her gün belirli bir zaman diliminde telkinleri dinlemek, olumlu düşüncelerin sürekli olarak zihnimizde yer etmesini sağlar. Bu süreçte sabırlı olmak ve telkinlere inanmak da önemlidir. İnanç, telkinlerin gücünü artırır ve bizi kredi çıkmazlarından kurtulmaya yönlendirir.

Kredi çıkmazlarından kurtulmak ve bolluk içinde yaşamak isteyen herkes, “Kredi Çıkmazlarından Kurtulun” telkin mp3’ünü deneyebilir. Bu telkinler, düşüncelerimizi değiştirerek hayatımızı dönüştürmemize yardımcı olabilir. Telkinleri düzenli olarak dinlemek, olumlu düşünceleri benimsememizi sağlar ve kredi çıkmazlarını aşmamıza yardımcı olabilir.

Unutmayın, beynimiz sadece en çok söylediğimiz şeylere inanır ve onları gerçekleştirmek için çalışır. Kredi çıkmazlarından kurtulmak için, olumlu düşünceleri benimsemek ve düzenli olarak telkinleri dinlemek önemlidir. “Kredi Çıkmazlarından Kurtulun” telkin mp3’ü, bu süreci kolaylaştırır ve hayatımızı olumlu yönde değiştirir. Telkinleri deneyerek, kredi çıkmazlarını aşabilir ve bolluk içinde bir yaşam sürdürebilirsiniz.


Bu ürünün içeriği

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept
 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
 • Kredi Çıkmazlarından Kurtulun” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Kredi Borçlarınızdan Kurtulun

Kredi çıkmazından kurtulun. Etkili subliminal(telkin) mp3’ümüzle bu global durgunlukta ayaklarınızın üzerinde durun.

 • Ekonominin gidişatından endişeleniyor musunuz?
 • Bankanızdaki emekli maaşınız, yatırımlarınız gibi paranızın güvenliğinden endişeli misiniz?
 • Elinizdeki Paranız giderek azalıyor ve uzun zaman yetmiyor mu?
 • Sürekli harcıyor ve paranızı biriktirmekte zorlanıyor musunuz?
 • Kredi / Kredi kartı borcunuz sizde daha fazla baskı, stres ve endişeye neden oluyor mu?
Ne Ararsan O’nu Bulursun…

Kredi Çıkmazından Kurtulun Telkin mp3, Subliminal, Bilinçaltı

Kredi / Kredi kartı çıkmazı burada, yanı başınızda. Ekonomik durgunluk var. Gelecek yıllar, dünyadaki milyonlarca kişi için kasvetli görünüyor. Bu durum yine de herkes için geçerli değil. Bazı insanlar para durumunu ayarlayamaz ve bir çok finansal problemin içine düşer, kötü zamanlar geçirir. Bazı insanlar ise, ekonomik durgunluğa rağmen daha da güç kazanır, sürekli pozitif düşünür, devam eden alışkanlıklarını değiştirir ve tüm bu durumları stressiz atlatır.

Bu kişilerden acaba hangisi olmayı istersiniz?

Bu kişilerin arasındaki fark sadece zihinlerinin durumundan kaynaklanmaktadır. Subliminal (telkin) mp3 ürünümüzün desteğiyle zihninizi pozitif olarak düzenler ve kredi / kredi kartı çıkmazının üstesinden gelirsiniz.

Bu ürün;

 • Kredi probleminizin aydınlık (iyi) yanını görmenizi sağlar.
 • Aşırı endişelerinize son verir. Endişelenseniz de endişelenmeseniz de durum değişmeyecek. Endişelenmek yalnızca fırsatlarınızı sınırlar ve sizi negatif ruh haline sokar. Daha da kötü duruma gelirsiniz.
 • Negatif insanların elinden kaçırdığı fırsatları daha iyi görmenizi sağlar.
 • Zihninizi, paranızı daha mantıklı harcamanız, alışveriş dürtülerine direnmeniz ve sizi bunların yerine para biriktirmeniz için motive eder, güçlendirir.
 • Para biriktirmeye dair olumlu düşüncelerinizi yeniden alevlendirir ve tekrar para biriktirirsiniz.
 • Paranın nereden geldiği yerle ve onunla ne yapıp ne yapamayacağınızla ilgili finansal plan yapmanıza destek olur.

Subliminal (telkin) ürünümüzün yardımıyla kredi / kredi kartı çıkmazının üstesinden rahatlıkla gelin. Onun hayatınızı olumsuz etkilemesine ve zihninizi negatif ve endişeli düşüncelerle doldurmasına artık gerek yok. Ürünümüz sadece sizi finansal olarak daha bilinçli yapmaz, sizi sürekli pozitif tutar ve hayattan çok daha fazlasını elde etmenizi kısa sürede sağlar.


Uyarılar!

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

Epilepsi ve Sara Hastalarında

Kalp Pili Takanlarda

Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

*Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“Yaklaşık 80 yıllık tecrübelerin ürünü olan Mp3 Telkin ürünler, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

UYARI: Sitemizdeki hiçbir yazı ve faaliyet tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.


İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Ek Bilgiler

Müşteri Değerlendirmeleri (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Go to Top