İyi Bir Girişimci Olun

150.00 (kdv dahil)

25% Off

İyi bir girişimci olmak için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

Paylaş:

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

İyi Bir Girişimci Olun

İyi bir girişimci olmak için bu frekansa kulak ver.

 • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
 • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“İyi Bir Girişimci Olun” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

İyi Bir Girişimci Olmak İçin İpuçları

İyi bir girişimci olmak, başarılı bir işletme kurmak ve sürdürmek için birçok önemli beceri ve özellik gerektirir. İş dünyasında başarılı olmanın anahtarı, doğru zihniyete sahip olmak ve kendinize olan inancınızı güçlendirmektir. İşte iyi bir girişimci olmanızı sağlayacak bazı ipuçları:

Kendinize İnanın

İyi bir girişimci olmak için öncelikle kendinize inanmanız gerekmektedir. Beyin, sadece en çok söylediğiniz şeylere inanır ve onları gerçekleştirmek için çalışır. Kendinize olan güveninizi artırmak için olumlu ve motive edici ifadeler kullanın. Kendinizi sürekli olarak başarıya odaklayın ve başarılı bir girişimci olduğunuzu hayal edin.

Risk Almaktan Korkmayın

Girişimcilik, risk almayı gerektiren bir iş alanıdır. İyi bir girişimci olmak için risk almaktan korkmamanız ve yeni fırsatları değerlendirmek için cesaretli olmanız önemlidir. Ancak, riskleri değerlendirirken dikkatli olmalı ve sağlam bir iş planı oluşturmalısınız. Riskleri minimize etmek için araştırma yapın ve iyi bir strateji geliştirin.

Yaratıcı ve İnovatif Olun

İyi bir girişimci, yaratıcı ve inovatif fikirlere sahip olmalıdır. İş dünyasında rekabetçi olmak için sürekli olarak yeni ve benzersiz fikirler üretmelisiniz. Müşterilerin ihtiyaçlarını anlayın ve onlara yenilikçi çözümler sunun. Yaratıcılığınızı ve inovasyon yeteneğinizi geliştirmek için okumaya, araştırmaya ve yeni beceriler öğrenmeye zaman ayırın.

Ağınızı Oluşturun

Girişimcilik, ilişkilerin önemli olduğu bir alan olduğundan, iyi bir ağa sahip olmanız önemlidir. İş dünyasındaki diğer girişimcilerle bağlantı kurun, mentorluk isteyin ve deneyimlerini paylaşmalarını sağlayın. İş dünyasındaki etkili ilişkiler, size yeni fırsatlar sunabilir ve işinizi büyütmenize yardımcı olabilir.

Sürekli Öğrenmeye Açık Olun

İyi bir girişimci olmak için sürekli olarak öğrenmeye açık olmanız gerekmektedir. İş dünyası hızla değişiyor ve gelişiyor, bu nedenle yeni trendleri ve teknolojileri takip etmek önemlidir. Kendinizi geliştirmek için seminerlere, konferanslara ve eğitimlere katılın. Ayrıca, hatalarınızdan ve başarısızlıklarınızdan ders çıkarın ve bu deneyimleri gelecekteki işlerinizde kullanın.

Sabırlı Olun

Girişimcilik yolculuğu sabır gerektiren bir süreçtir. Başarı elde etmek zaman alabilir ve birçok engelle karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle, sabırlı olmalı ve hedeflerinize ulaşmak için sürekli olarak çalışmaya devam etmelisiniz. Başarısızlıklarınızdan ders çıkarın ve pes etmeyin. Sabırlı olmanız, uzun vadeli başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır.

Motivasyonunuzu Yüksek Tutun

Girişimcilik yolculuğunda motivasyonunuzu yüksek tutmak önemlidir. Zorluklarla karşılaştığınızda ve motivasyonunuz düştüğünde, neden girişimci olduğunuzu hatırlayın ve hedeflerinize odaklanın. Kendinizi motive etmek için ilham verici kitaplar okuyun, başarılı girişimcilerin hikayelerini takip edin ve kendinizi olumlu düşüncelerle besleyin.

İyi bir girişimci olmak için bu ipuçlarını kullanabilirsiniz. Kendinize olan inancınızı güçlendirin, risk alın, yaratıcı olun, ağınızı oluşturun, sürekli öğrenin, sabırlı olun ve motivasyonunuzu yüksek tutun. Girişimcilik yolculuğu zorlu olabilir, ancak doğru zihniyet ve becerilerle başarıya ulaşabilirsiniz.


Bu ürünün içeriği

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept
 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
 • İyi Bir Girişimci Olun” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

İyi Bir Girişimci Olun

Girişimci olarak nitelendirdiğimiz kişi; içinde bulunduğu toplumun ihtiyaç duyduğu, hizmetleri sunarak, ürünleri üreterek ve bunların ticaretini yaparak, maddi / manevi kazanç elde etmeyi hedefleyen ve bu doğrultuda da kendi işini kurmak için eyleme geçen, iş fikrini(projesini) gerçekleştirmek için, planlama, araştırma, örgütlenme, koordinasyon çalışmaları yapan, sonuçta kendine gerekli olan bilgi, beceri, işyeri, ekipman, eleman, v.s. girdileri ile finansman kaynaklarını bir araya getirmek suretiyle, kendi işini kuran kişidir. Hemen şuan siz de iyi bir girişimci olmanız için gereken özellikleri kendinizde geliştirin ve hayatınızı derinden etkileyecek subliminal mp3 telkin ürünümüzün desteğiyle başarılı bir girişimci olun.

 • Çocukluğunuzdan beri başarılı bir girişimci mi olmak istiyorsunuz?
 • İyi fikirleriniz var ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz?
 • Girişimci olmayı çok istemenize karşın risk üstlenmeye cesaret edemiyor musunuz?
 • Girişimci olmak için yeterli kaynaklara sahip değil misiniz?
 • Girişimcilik için lazım olan mücadele ruhu ve azim sizde yok mu?
 • Herkes bir şekilde başarılı olurken siz bir türlü beceremiyor musunuz?
 • Planlı çalışma ve araştırma yapamıyor musunuz?
 • Başka insanlarla çalışabilme, o kişilere güvenebilme ve çalışma esnasında beraber olduğunuz kişilere güven verebilme yeteneğinizin olmadığını mı düşünüyorsunuz?
 • Yeterli derecede başarılı olma isteğine sahip değil misiniz?
 • Yaratıcılık ve fırsatları anlayabilme yeteneğiniz az mı?
 • Zor şartlarda ağır çalışma temposuna dayanamıyor musunuz?
Ne Ararsan O’nu Bulursun…

girişimcilik Telkin mp3, Subliminal, Bilinçaltı

Yukardaki yazıyı okuduğunuzda bazı şıklarda kendinizi görüyorsanız emin olun bu konuda yalnız değilsiniz. Sizin gibi çok insan var. Girişimciliği tam olarak bir tanımın sınırları içirisine yerleştirmek bir hayli zor. Tarihte ilk defa ortaçağ döneminde kullanılan bu kelimenin ‘entreprendere’ kökünden geldiği yani ‘iş yapan kişi’ anlamına geldiği görülüyor. Bu tarif zamanla değişti, gelişti ve bilhassa 20. yüzyılda daha fazla risk alma, fırsatları değerlendirme, yenilikleri yakalama ve bütün bunların yaşama geçirilme süreci olarak nitelendirilmeye başladı.

Bu tariften de anlaşılacağı üzere girişimcilik yalnızca kişinin kendi işini kurması durumu değil, mevcut işini revize etmesi ya da yeni bir sektöre açılması olabilir. Sahip olduğunuz negatif inançlarla zihniniz sizi sürekli kontrol ediyor ve girişimcilik yeteneklerinizden uzaklaşarak fırsatları kaçırmanıza neden oluyor. Üzülmeyin, zihninizin işleyiş şeklini yeni baştan programlayabilirsiniz. Subliminal mp3 telkin ürünümüz direkt, sorunun asıl nedeni olan bilinçaltı zihninizle çalışır. Zihninizdeki korkuları siler ve girişimcilik özelliklerinizi geliştirir.

Subliminal mp3 telkin ile:

 • Pazarda var olan fırsatları yakalarsınız.
 • Fırsatları iş fikrine dönüştürmeye başlarsınız.
 • Sahip olduğunuz kaynakları bir araya getirirsiniz.
 • Daha rahat bir şekilde yeni riskler üstlenirsiniz.
 • Aktif olarak finansmanı, üretim ve üretim süreçlerini, insan kaynaklarını kendinizden emin bir şekilde yönetirsiniz.
 • Kendinize güvenir ve kendinizden emin olursunuz.
 • Teknolojide, üründe, pazarlamada, yönetimde devamlı yeniye doğru değişme çabalarını sürdürür ve gelişmeye devam edersiniz.
 • Cesaretinizi, liderlik ve yöneticilik becerilerinizi artırırsınız.

Şimdi şuna yanıt verin. Gerçekten iyi ve başarılı bir girişimci olmak istiyor musunuz? Eğer yanıt “evet” ise hemen şuan harekete geçmelisiniz. Zaman hızla geçiyor. Şimdi hayatınızda bu değişikliği yapmaz iseniz birkaç sene sonra bunun acısını derinden hissedebilirsiniz. Muhtemelen hedeflerinizi gerçekleştirmemiş olacaksınız. Hayat yolunda karşınıza çıkan belki daha çok engel olacak. Bugüne kadar bekleyerek zaten çok zaman kaybettiniz.

Subliminal mp3 telkin ürünümüzle kendinizi geliştirme ve yaşamınızı iyileştirme yolculuğunuza bugün başlayın. Subliminal mp3 ürün, kendinize güveninizi artırmak, girişimciliğinizi geliştirmek ve size güven ve motivasyon kazandırmak için geliştirildi.


Uyarılar!

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

Epilepsi ve Sara Hastalarında

Kalp Pili Takanlarda

Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

*Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“Yaklaşık 80 yıllık tecrübelerin ürünü olan Mp3 Telkin ürünler, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

UYARI: Sitemizdeki hiçbir yazı ve faaliyet tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.


İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Ek Bilgiler

Müşteri Değerlendirmeleri (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Go to Top