İsme Özel Telkinler

350.00 (kdv dahil)

13% Off

İsme Özel Telkinler. Daha da hızlı bir etki için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

Paylaş:

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

İsme Özel Telkinler

İsme Özel Telkinler. Daha da hızlı bir etki için bu frekansa kulak ver.

  • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
  • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

Beyin Programlama Teknolojisi

Yapılan araştırmalara göre insanların bilinçaltına en çok kodlanan kelime kendi isimleridir. Dünyaya geldiğimiz ilk andan itibaren bize ismimizle hitap edilmektedir. Bir ortamda “Hey nasılsın” dendiğinde belki sadece %30 dikkatimizi çekmektedir. Ancak, yine bu ortamda aynı kişi “Hey Ebru nasılsın” dediğinde Ebru’nun dikkat seviyesi daha yüksek olmaktadır.

Hazırlanan Telkinlerde de bu iki yöntemden biri uygulanmaktadır.

1-) Telkinler, genel olarak hazırlanır (içinde isim geçmez),

2-) Telkinler, kişinin ismi okunarak hazırlanır.

  • Birinci yöntemde hazırlanan telkinleri herkes kullanabilir.
  • İsme hazırlanan telkinleri ise sadece kişi kendi dinleyebilir.

İsme özel telkinler için özel olarak seslendirme yapılır ve yine özel olarak bu seslendirmeler alfa frekans müziğin içine gömülür.

Ayrıca, sitemizde olmayan özel bir konu için telkin hazırlanmasını isterseniz bize bildirdiğinizde yine isme özel olarak hazırlanır.

İsme Özel Telkinler:

Beyin Programlama Teknolojisi

Beyin, insanın davranışlarını ve inançlarını yönlendiren en güçlü organlardan biridir. İnsanların hayatta başarılı olmaları, hedeflerine ulaşmaları ve olumlu bir yaşam sürdürmeleri için beyinlerini doğru şekilde programlamaları önemlidir. İşte bu noktada, “Telkin” adı verilen bir teknik devreye girer.

İsme Özel Telkinler, bireylerin isimlerinin kullanıldığı ve olumlu mesajlar içeren kayıtlardır. Bu kayıtlar, beyne pozitif telkinler vererek olumsuz düşünceleri ve inançları değiştirmeyi hedefler. İsme Özel Telkinlerin temel prensibi, beyin tarafından en çok tekrarlanan mesajların kabul edilmesidir. Yani, kendinize sürekli olarak olumlu mesajlar verirseniz, beyin bunları gerçekmiş gibi algılar ve davranışlarınızı buna göre şekillendirir.

İsme Özel Telkinlerin etkisi, beyin programlama teknolojisiyle(telkin) daha da güçlendirilir. “Beyin Programlama Teknolojisi” denen bu yöntemle, insanların olumlu düşünceler geliştirmesine ve kendilerine inanmalarına yardımcı olur. Bu teknoloji, beyne doğru mesajları ileterek, kişinin kendine olan güvenini artırır ve hedeflerine ulaşmasını kolaylaştırır.

İsme Özel Telkinlerin kullanımı oldukça kolaydır. İlk adım, kişinin ismini doğru bir şekilde kaydetmek ve kayıtta kullanmak için bir profesyonelden destek almaktır. Ardından, bu kaydı düzenli olarak dinlemek ve mesajları içselleştirmek gerekir. İsme Özel Telkinlerin etkili olabilmesi için düzenli ve sürekli bir şekilde kullanılması önemlidir.

İsme Özel Telkinlerin birçok faydası vardır. İlk olarak, olumlu düşünceler geliştirmeye yardımcı olurlar. İnançlarımız, davranışlarımızı etkiler. Eğer kendimize sürekli olarak olumlu mesajlar verirsek, kendimize olan güvenimiz artar ve daha başarılı oluruz. İkinci olarak, olumsuz düşünceleri ve inançları değiştirmeye yardımcı olurlar. İsme Özel Telkinler, negatif düşünceleri yerine pozitif düşünceleri yerleştirmek için kullanılır. Bu sayede, kişi kendini daha iyi hisseder ve daha olumlu bir yaşam sürdürür. Son olarak, İsme Özel Telkinler stresi azaltmaya yardımcı olurlar. Pozitif mesajlar, stres hormonlarının salgılanmasını engeller ve kişinin daha sakin ve huzurlu olmasını sağlar.

İsme Özel Telkinler, birçok kişi tarafından başarıyla kullanılan bir tekniktir. İnsanların hayatlarını olumlu yönde değiştirmelerine yardımcı olur ve hedeflerine ulaşmalarını kolaylaştırır. Ancak, herkesin beyin yapısı ve inançları farklı olduğu için, herkesin deneyimleri de farklı olabilir. Bu nedenle, İsme Özel Telkinlerin etkisini tam olarak görebilmek için düzenli ve sürekli bir şekilde kullanılması önemlidir.

İsme Özel Telkinler, beyin programlama teknolojisi ile birleştiğinde, insanların hayatlarında büyük bir fark yaratabilir. Kendinize sürekli olarak olumlu mesajlar vererek, inançlarınızı ve davranışlarınızı değiştirebilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz. İsme Özel Telkinler, beyin gücünü kullanarak hayatınızı şekillendirmenize yardımcı olur.


Bu ürünün içeriği

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept
  • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
  • İsme Özel Telkinler” kampanyasından faydalandığınızda “İstediğiniz Ürünleri” bize bildirmeniz gerekmektedir.

Uyarılar!

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

Epilepsi ve Sara Hastalarında

Kalp Pili Takanlarda

Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

*Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“Yaklaşık 80 yıllık tecrübelerin ürünü olan Mp3 Telkin ürünler, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

UYARI: Sitemizdeki hiçbir yazı ve faaliyet tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.


İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Ek Bilgiler

Müşteri Değerlendirmeleri (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Go to Top