Gitar Çalma Yeteneğini Artır

150.00 (kdv dahil)

25% Off

Gitar çalma yeteneğini artırmak ve gitar çalmayı öğrenmek için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

Paylaş:

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Gitar Çalma Yeteneğini Artır

Gitar çalma yeteneğini artırmak ve gitar çalmayı öğrenmek için bu frekansa kulak ver.

 • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
 • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Gitar Çalma Yeteneğini Artır” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Gitar Çalma Yeteneğini Artır

Gitar çalmak, birçok insan için büyüleyici bir yetenek ve tutkudur. Gitarın eşsiz sesi ve çalarken hissettirdiği duygular, birçok kişiyi bu enstrümanı öğrenmeye teşvik etmektedir. Gitar çalma yeteneğini artırmak için ise sabır, disiplin ve düzenli pratik gerekmektedir.

İyi bir gitarist olmak, sadece teknik becerilerle değil, aynı zamanda müzikal anlayışla da ilgilidir. İşte gitar çalma yeteneğinizi artırmak için bazı ipuçları:

1. Düzenli ve Disiplinli Bir Pratik Rutini Oluşturun

Gitar çalmayı öğrenmek için düzenli ve disiplinli bir pratik rutini oluşturmak önemlidir. Her gün belirli bir zaman dilimini gitar çalmaya ayırmak, becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Pratik yaparken, farklı teknikleri ve akorları çalışarak çalma yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.

2. Müzik Teorisi ve Temellerini Öğrenin

Gitar çalmayı öğrenirken müzik teorisi ve temellerini öğrenmek önemlidir. Akorları, notaları ve müzikal terimleri anlamak, çalma becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Müzik teorisi, ritim ve müzikal yapıları anlamak için temel bir araçtır.

3. Farklı Müzik Tarzlarını Keşfedin

Gitar çalmak, farklı müzik tarzlarını keşfetme ve çalma fırsatı sunar. Farklı tarzlarda çalarken, müzikal anlayışınızı genişletebilir ve farklı teknikleri öğrenebilirsiniz. Rock, blues, caz veya klasik gibi farklı tarzlarda çalmak, gitar çalma yeteneğinizi artırmanıza yardımcı olacaktır.

4. İyi Bir Eğitmen veya Kursa Katılın

Gitar çalmayı öğrenmek için iyi bir eğitmen veya kursa katılmak, doğru teknikleri öğrenmenize ve ilerlemenize yardımcı olabilir. Bir eğitmenin rehberliğinde çalışmak, hataları düzeltmenize ve doğru teknikleri öğrenmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca, bir kursa katılarak diğer gitaristlerle etkileşimde bulunabilir ve deneyimlerini paylaşabilirsiniz.

5. Kendinizi Kaydetmeyi ve Sahne Almayı Deneyin

Gitar çalma yeteneğinizi artırmak için kendinizi kaydetmeyi ve sahne almaya cesaret edin. Kendinizi kaydetmek, çalma becerilerinizi değerlendirmenize ve geliştirmenize yardımcı olacaktır. Sahne almak ise performans yeteneğinizi geliştirmenize ve sahne deneyimi kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Gitar çalma yeteneğinizi artırmak için sabırlı olun ve kendinize zaman tanıyın. Herkesin öğrenme süreci farklıdır, bu yüzden acele etmeyin ve keyif alarak öğrenmeye odaklanın. Unutmayın, en iyi gitaristler bile sürekli olarak pratik yapar ve kendilerini geliştirmeye çalışır.

Gitar çalmak, bir yetenek ve tutkudur. Gitar çalma yeteneğinizi artırmak için düzenli pratik yapmak, müzik teorisi öğrenmek, farklı tarzları keşfetmek, bir eğitmen veya kursa katılmak ve kendinizi kaydetmek ve sahne almak önemlidir. Sabırlı olun ve keyif alarak öğrenmeye odaklanın. Gitar çalma yeteneğinizi artırmak için bu ipuçlarını takip ederek, istediğiniz seviyeye ulaşabilirsiniz.


Bu ürünün içeriği

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept
 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
 • Gitar Çalma Yeteneğini Artır” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Uyarılar!

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

Epilepsi ve Sara Hastalarında

Kalp Pili Takanlarda

Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

*Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“Yaklaşık 80 yıllık tecrübelerin ürünü olan Mp3 Telkin ürünler, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

UYARI: Sitemizdeki hiçbir yazı ve faaliyet tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.


İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Ek Bilgiler

Müşteri Değerlendirmeleri (5.00)

(2 müşteri değerlendirmesi)

Gitar Çalma Yeteneğini Artır için 2 değerlendirme

 1. c2e33cc5fc3141f428eea638c0cf366d?s=60&r=g

  basarbasaran

  Gitar çalıyorum ama daha fazla geliştirmek için bu telkini dinleyebilirim

 2. 69a9408f7f8f41d8e66dbb15c501803c?s=60&r=g

  guvenmezyavuz

  bağlama çalabiliyorum ama gitarı bunla denemek istiyorum

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Go to Top