Ertelemeyi Bırakın

150.00 (kdv dahil)

25% Off

Artık biriken işleri ertelemeyi bırakmak ve istediğiniz hedeflere ulaşmak için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

Paylaş:

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Ertelemeyi Bırakın

Artık biriken işleri ertelemeyi bırakmak ve istediğiniz hedeflere ulaşmak için bu frekansa kulak ver.

 • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
 • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Ertelemeyi Bırakın” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Ertelemeyi Bırakın ve Hedeflerinize Ulaşın

Ertelemek, hepimizin zaman zaman düştüğü bir alışkanlıktır. Biriken işleri sürekli ertelemek, hedeflerimize ulaşmamızı engelleyebilir ve bizi stres altında tutabilir. Ancak, bu alışkanlığı kırmak mümkündür ve istediğimiz hedeflere ulaşmak için adımlar atabiliriz.

Ertelemeyi bırakmanın ilk adımı, kendimize inanmaktır. Beynimiz, en çok söylediğimiz şeylere inanır ve onları gerçekleştirmek için çalışır. Bu yüzden, kendimize sürekli olarak “Ertelemeyi bırakacağım” gibi olumlu cümleler söylemeliyiz. Bu düşünceleri tekrarlayarak, beynimizi yeni bir düşünce kalıbına yönlendirebiliriz.

Bir diğer önemli adım ise, kendimize gerçekçi hedefler belirlemektir. Büyük ve karmaşık bir işi tamamlamak yerine, onu küçük parçalara bölmek ve her bir parçayı ayrı ayrı tamamlamak daha etkili olabilir. Bu sayede, başarıya ulaşma hissiyle motive oluruz ve ertelemek yerine işimize odaklanırız.

Ertelemeyi bırakmanın bir diğer yolu da, zaman yönetimi becerilerimizi geliştirmektir. İşleri öncelik sırasına göre düzenlemek, zamanımızı daha verimli kullanmamıza yardımcı olur. Bir işi ertelemek yerine, hemen başlayarak zamanı daha iyi değerlendirebilir ve hedeflerimize daha hızlı ilerleyebiliriz.

Ertelemeyi bırakmada önemli bir faktör de motivasyondur. Motive olmak için, hedeflerimizi görselleştirebilir ve onları hatırlatan bir çevre oluşturabiliriz. Örneğin, hedefimize ulaşmamızı simgeleyen bir resim veya yazıyı çalışma masamıza koymak, bizi motive edebilir ve işimize odaklanmamızı sağlayabilir.

Ertelemek yerine, işimize odaklanmak için zaman zaman mola vermekte fayda vardır. Zihnimizin dinlenmesine izin vermek, daha verimli çalışmamızı sağlar. Ancak, molaları da zamanında sonlandırmak önemlidir. Mola süresini belirlemek ve ona uymak, işimizi tamamlama konusunda disiplinli olmamızı sağlar.

Ertelemeyi bırakmak için başka bir yöntem de, kendimize bir ödül sistemi oluşturmaktır. İşlerimizi tamamladığımızda kendimize küçük ödüller vermeliyiz. Bu ödüller, bizi motive eder ve işimize odaklanmamızı sağlar. Ödül sistemi, ertelemeyi bırakmamızı kolaylaştırır ve hedeflerimize ulaşma konusunda bize destek olur.

Ertelemeyi bırakmanın zor olduğu zamanlar olabilir. Ancak, sürekli olarak kendimize inanarak, gerçekçi hedefler belirleyerek, zaman yönetimi becerilerimizi geliştirerek, motivasyonumuzu yüksek tutarak ve kendimize ödüller vererek bu alışkanlığı kırabiliriz. Unutmayın, ertelemeyi bırakmak ve hedeflerimize ulaşmak bizim elimizdedir.


Bu ürünün içeriği

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept
 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
 • Ertelemeyi Bırakın” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Siz de Ertelemeyi Biran Önce Bırakın

Procrastination: Erteleme, oyalanma, ağırdan alma, geciktirme diye tarif edilebilir. Erteleme davranışı, o an yapılması gereken herhangi bir işin yapmaktan kaçınılması ya da geciktirilmesi olarak tanımlanabilir. Aslında, hepimiz zaman zaman bir seyleri yapmayı erteleriz. Çok etkili subliminal mp3 telkin ürünümüzle siz de hemen ertelemeyi bırakın.

Bazı insanlar başladıkları işleri zamanında tamamlarken bazılarımız ise malesef işlerimizi hep ertelemeye meyilliyizdir. Siz elinizdeki işlere bir türlü başlayamazken başkaları çoktan o işi bitirip yeni bir işe başlamıştır bile.

 • Elinizdeki işe bir türlü başlayamıyor musunuz?
 • Erteleme hastalığınızdan dolayı kişisel ve profesyonel hedeflerinize ulaşmakta problemler yaşıyor musunuz?
 • Hala bir veya iki sene önceki aynı yerde misiniz?
 • Hayatınızda hiç ilerleme kaydetmediniz mi? Yoksa eskisine oranla daha gerilerde misiniz?
 • Birçok işinizde son ana kadar bekleyip, sonra da strese giriyor musunuz?
Ne Ararsan O’nu Bulursun…

ertelemeyin Telkin mp3, Subliminal, Bilinçaltı

Sizinle o insanlar arasındaki fark zihinsel düşünce kalıplarınızdan kaynaklanmaktadır. Erteleme hastalığına kapılmış insanlar ne yaparlarsa yapsınlar, kendi kendilerine ne söz verirlerse versinler, planladıkları veya niyet ettikleri hiçbir işi bir türlü başaramazlar. Bilim adamlara göre artık siz de zihninizin kontrolünü elinize alabilir ve erteleme alışkanlığınıza bir son verebilirsiniz.

Subliminal mp3 mesajlarımız, odaklanma kapasitenizi artırır ve elinizdeki işinizi bitirmenizi sağlar. Subliminal mp3 telkinler direkt bilinçaltınızı hedefleyerek zihninizi uyarır ve işleri biran önce bitirmenizi sağlayacak motivasyonu verir. Aslında siz zaten elinizdeki işleri bitirme gücüne sahipsiniz. Ürünümüz, kullanmadığınız bu gücünüzü ortaya çıkarır ve size onu nasıl kullanabileceğinizi öğretir.


Subliminal mp3 telkin ürünümüz:

 • Sizi elinizde bekleyen işleri bitirme konusunda motive eder.
 • Erteleme hastalığını nasıl yenebileceğinizi öğretir.
 • Sizi hayattan geri koyan bu hastalığın farklı nedenlerini gösterir.
 • Ertemeleyi yendiğinizde size mal olan zararları da engellemiş olursunuz.
 • Ertelemenize neden olan etrafınızdaki kötü çevreden kurtulmanızı sağlar.
 • Lazım olduğunda insanlara “hayır” diyebileceksiniz.
 • Dikkat dağıtıcı şeyleri hayatınızdan uzaklaştıracaksınız.

Özetle; erteleme hastalığı yaşamınızda hep bir şeylerin durmasına neden oluyorsa ve yaşamınızın kötü gitmesine sebep oluyorsa, artık bu hastalığı yenme konusunda birşeyler yapmanın vakti geldi demektir.

Erteleme hastalığından kolayca kurtulabilir ve yaşamınızı kendi kontrolünüz altına alabilirsiniz.

Sahip olduğunuz zayıf hafıza ve onun sonuçları yüzünden kendinizi artık üzmeyin. Bundan böyle hayata daha çok katılacağınızdan ve olası yeni işlerinizi zamanında bitireceğinizden emin olun. Yaşam kalitenizi artırarak yarınlara daha mutlu ve güvenli girin.


Uyarılar!

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

Epilepsi ve Sara Hastalarında

Kalp Pili Takanlarda

Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

*Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“Yaklaşık 80 yıllık tecrübelerin ürünü olan Mp3 Telkin ürünler, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

UYARI: Sitemizdeki hiçbir yazı ve faaliyet tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.


İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Ek Bilgiler

Müşteri Değerlendirmeleri (5.00)

(2 müşteri değerlendirmesi)

Ertelemeyi Bırakın için 2 değerlendirme

 1. 2e1b953b0f85c2decf5f2335dc5df5df?s=60&r=g

  abone-kasimi34

  Hmm yapılacak işleri ertelemek çok yaygın bence..

 2. cd04eff66f95a2b99eb1070295ba31e4?s=60&r=g

  BUTTERFULLY

  Bu günün işini yarına bırakma.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Go to Top