Erkeklerin İlgisini Çek

150.00 (kdv dahil)

25% Off

Erkeklerin ilgisini çekmek için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

Paylaş:

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Erkeklerin İlgisini Çek

Erkeklerin ilgisini çekmek için bu frekansa kulak ver.

 • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
 • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Erkeklerin İlgisini Çek” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Erkeklerin İlgisini Çekmek İçin Bu Frekansa Kulak Verin

Birçok kadın, erkeklerin ilgisini çekmek konusunda bazen zorluk yaşayabilir. Ancak, erkeklerin ilgisini çekmek için bazı stratejiler uygulayabilirsiniz. Bu makalede, erkeklerin dikkatini çekmek için kullanabileceğiniz bazı ipuçlarını paylaşacağım.

1. Kendinize İnanın ve Kendinizi Sevin

Erkeklerin ilgisini çekmek için öncelikle kendinize inanmanız ve kendinizi sevmeniz önemlidir. Kendinize olan güveniniz ve pozitif bir tutumunuz, çekici bir enerji yaymanıza yardımcı olacaktır.

Kendinizi sevmenin ve değer vermenin yollarından biri, kendinize olumlu bir şekilde konuşmaktır. İçsel konuşmanızda kendinizi övmek ve güzel yanlarınızı hatırlamak, kendinize olan inancınızı artıracaktır.

2. İlgisini Çekecek Ortamlarda Bulunun

Erkeklerin ilgisini çekmek için, ilgisini çekecek ortamlarda bulunmanız önemlidir. Örneğin, hobilerinizle ilgili etkinliklere katılmak veya ilgi duyduğunuz konularla ilgili topluluklara dahil olmak, ortak ilgi alanları olan erkeklerle tanışma fırsatı sağlayabilir.

Ayrıca, sosyal aktivitelere katılmak ve yeni insanlarla tanışmak da erkeklerin ilgisini çekmek için iyi bir yol olabilir. Farklı etkinliklere katılarak çevrenizi genişletebilir ve potansiyel partner adaylarıyla tanışma şansınızı artırabilirsiniz.

3. Kendinizi İfade Edin

Erkeklerin ilgisini çekmek için kendinizi ifade etmeniz önemlidir. İçsel gücünüzü ve benzersizliğinizi ortaya çıkaracak şekilde kendinizi ifade etmek, çekici bir özellik olabilir.

Bunun için, ilgi duyduğunuz konular hakkında konuşmak, fikirlerinizi paylaşmak ve duygularınızı ifade etmek önemlidir. Kendi düşüncelerinize ve duygularınıza değer verdiğinizi göstermek, erkeklerin sizi daha çekici bulmasını sağlayabilir.

4. İyi Bir Dinleyici Olun

Erkeklerin ilgisini çekmek için iyi bir dinleyici olmak önemlidir. Karşınızdaki kişiyle olan iletişiminizde onun söylediklerine dikkat etmek ve anlamaya çalışmak, onunla bağ kurmanıza yardımcı olabilir.

Empati kurmak ve karşınızdaki kişinin duygularını anlamaya çalışmak, ilişkinizin derinleşmesine ve erkeğin sizi daha iyi anlamasına yardımcı olabilir. Bu da erkeklerin ilgisini çekmek için etkili bir yöntem olabilir.

5. Kendinizi Geliştirin

Erkeklerin ilgisini çekmek için kendinizi geliştirmeniz önemlidir. Kendinizi sürekli olarak geliştirmek, yeni beceriler öğrenmek ve ilgi alanlarınızı genişletmek, çekici bir özellik olabilir.

Örneğin, yeni bir dil öğrenmek, spor yapmak, sanatsal yeteneklerinizi geliştirmek gibi aktivitelerle kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu, sizi daha ilginç ve çekici kılabilir.

6. Kendinizi Zorlamayın

Erkeklerin ilgisini çekmek için kendinizi zorlamak yerine, kendiniz olmaya odaklanın. Kendinizi olduğunuz gibi kabul etmek ve doğal olmak, çekici bir özellik olabilir.

Unutmayın ki, kendinizi olduğunuz gibi kabul eden biri, daha sağlıklı ve mutlu bir ilişki yaşama şansına sahip olabilir. Kendinizi zorlamak yerine, doğal olmak ve kendinizi rahat hissettiğiniz şekilde davranmak önemlidir.

Erkeklerin ilgisini çekmek için bu ipuçlarını kullanabilirsiniz. Ancak, unutmayın ki herkesin ilgi ve tercihleri farklı olabilir. Önemli olan, kendinizi olduğunuz gibi kabul etmek ve mutlu olmaktır.


Bu ürünün içeriği

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept
 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
 • Erkeklerin İlgisini Çek” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Erkeklerin İlgisini Çek, İlgi Odağı Ol

Bir ortamda daha çok fark edilin ve çok etkili subliminal (telkin) mesajlarımızla erkekleri adeta bir mıknatıs gibi kendinize çekin.

 • Erkeklerin size diğerlerinden daha çok dikkat etmelerini mi istiyorsunuz?
 • Bulunduğunuz sosyal ortamlarda hiç erkekleri kendinize çekmediniz mi?
 • Diğer arkadaşlarınız her ortamda erkeklerin dikkatini çekiyor ve siz sürekli dışarıda mı kalıyorsunuz?
Ne Ararsan O’nu Bulursun…

Erkeklerin İlgisini Çek Telkin mp3, Subliminal, Bilinçaltı

İhtimalen nerde yanlış yaptığınızı bilmiyorsunuz. Siz biraz dikkat çekmek için çok çabalarken niçin erkekler diğer bazı kızların etrafında sanki büyülenmiş gibi dönüyorlar?

Bu durum sonsuza kadar sürmek zorunda mı? Subliminal (telkin) mp3 ürünümüz size, erkekleri karşı konulmaz bir şekilde kendinize çekmenizi sağlayacak olan özellikleri ve karakteri kazandırmak için tasarlandı. Erkekleri çekmek için bir sır yok hanımlar. Hiç bir şey görünüşünüzle ilgili değil. Lakin bazı kadınlar daha iyi görünür, onların bir cazibesi, kendilerine güveni, açık ve davet edici güzel duruşları, arkadaşça, dostça bir enerjileri ve seksi ve çekici olduklarına dair inançları var. Size göre bu kadınların erkekleri çekmelerinde şaşırtıcı bir taraf var mı?

Subliminal mp3 telkin ürünümüz erkeklerle hayatınızı değiştirecek ve onları hayatınıza çekecek.

 • Doğal olarak feminen çekiciliğinizi artırır. Böylelikle bir ortama girdiğinizde erkeklerin dikkatini üstünüze çekersiniz.
 • Erkekleri kendinize çekeceğinize dair kendinize olan inancınızı ve güveninizi artırır.
 • Kişisel imajınızı olumlu geliştirir, erkekler için çok daha seksi, çok daha çekici olursunuz ve onlar bunu kesinlikle hisseder.
 • Beden enerjiniz ve dişi beden dilinizle her durumda erkekleri kendinize çekmeniz için sizi onların gözünde daha açık ve yaklaşılabilir yapar.
 • Tüm negatif düşünceyi ve kendinize dair olan sınırlı inanışı, erkekleri tavlamanız için zihninizden siler.

Ortamda diğer kızlar veya arkadaşlarınız arasında hep ikinci iyi olmaya artık son verin. Nereye giderseniz gidin daima erkeklerin ilgisini çeken bir kadın olun.Subliminal (telkin) mesajlarımız sizin zihninizi geliştirmenizi ve güveninize inancınızı, çekiciliğinizi ve seksi istenen kadın olmanızı sağlar. Böylece erkeklerle daima savaşmaya artık son verirsiniz.


Uyarılar!

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

Epilepsi ve Sara Hastalarında

Kalp Pili Takanlarda

Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

*Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“Yaklaşık 80 yıllık tecrübelerin ürünü olan Mp3 Telkin ürünler, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

UYARI: Sitemizdeki hiçbir yazı ve faaliyet tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.


İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Ek Bilgiler

Müşteri Değerlendirmeleri (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Go to Top