Borsada Başarılı Alış Satışlar

150.00 (kdv dahil)

25% Off

Borsada başarılı alış ve satışlar yapabilmek için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

Paylaş:

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Borsada Başarılı Alış Satışlar

Borsada başarılı alış ve satışlar yapabilmek için bu frekansa kulak ver.

 • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
 • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Borsada Başarılı Alış Satışlar” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Borsada Başarılı Alış Satışlar İçin İpuçları

Borsada başarılı alış ve satışlar yapabilmek için doğru stratejileri uygulamak önemlidir. Bu makalede, borsada başarılı işlemler gerçekleştirmek için bazı ipuçları paylaşacağız. Ayrıca, borsada başarılı olmanın zihinsel bir yaklaşım gerektirdiğini de vurgulayacağız.

1. Araştırma Yapın

Borsada başarılı olmanın temel adımlarından biri araştırma yapmaktır. İyi bir araştırma yaparak, hisse senetlerinin geçmiş performansını inceleyebilir, şirketlerin finansal durumunu analiz edebilir ve gelecekteki potansiyellerini değerlendirebilirsiniz. Bu şekilde, daha bilinçli ve bilgili kararlar alabilirsiniz.

2. Riskleri Yönetin

Borsada işlem yaparken her zaman risklerin farkında olmalısınız ve bunları yönetmelisiniz. Riskleri yönetmek için çeşitli stratejiler kullanabilirsiniz. Örneğin, stop-loss emirleri kullanarak zararınızı sınırlayabilir veya portföyünüzü çeşitlendirebilirsiniz. Ayrıca, duygusal kararlar yerine mantıklı ve disiplinli bir yaklaşım benimsemek de önemlidir.

3. Teknik Analiz Yapın

Borsada başarılı olmanın bir diğer önemli yolu teknik analiz yapmaktır. Teknik analiz, fiyat hareketlerini ve ticaret hacimlerini inceleyerek gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmeye çalışır. Grafikler ve teknik göstergeler kullanarak trendleri ve alım-satım fırsatlarını belirleyebilirsiniz.

4. Duygusal Kontrolü Sağlayın

Borsada başarılı olmanın sırrı duygusal kontrolü sağlamaktır. Piyasada dalgalanmalar ve ani fiyat hareketleri olabilir. Bu durumlarda, panik yapmak veya aceleci kararlar vermek yerine sakin kalmalı ve stratejinize sadık kalmalısınız. Duygusal kararlar genellikle başarısızlığa yol açar, bu yüzden duygusal kontrolü sağlamak büyük önem taşır.

5. Eğitim Alın

Borsada başarılı olmanın bir diğer önemli adımı eğitim almaktır. Finansal piyasaları ve borsayı anlamak için kendinizi sürekli olarak geliştirmeniz gerekmektedir. Kitaplar okuyun, seminerlere katılın veya online eğitimlerden yararlanın. Borsa hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğunuzda, daha iyi kararlar alabilir ve başarı şansınızı artırabilirsiniz.

Borsada başarılı alış ve satışlar yapmak için bu ipuçlarını uygulayabilirsiniz. Ancak, unutmayın ki borsa her zaman risk içeren bir yatırım alanıdır ve her işlemde kazanç garantisi yoktur. Bu nedenle, yatırım yapmadan önce kendi risk toleransınızı değerlendirmeli ve profesyonel danışmanlardan destek almalısınız.


Bu ürünün içeriği

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept
 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
 • Borsada Başarılı Alış Satışlar” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Borsada Siz de Başarılı Alış Satışlar Yapın

Borsa, en açık tarifi ile ticari malların ve evrakların, belirli bazı kurallar ve standartlar dahilinde alınıp satıldığı organize bir sistemdir. Uluslararası platformda New York, Tokyo, Londra gibi ticari ve coğrafi merkezlerde bulunmakta olan global piyasaların yanında, her ülkenin de kendi bünyesinde oluşturduğu kurumsal borsalar bulunur. Türkiye’de İstanbul Menkul Kıymetler Borsası(İMKB), değişik birçok emtia (bono, hisse senetleri) ya da malların (tütün, pamuk) ticaretinin yapıldığı en eski ve en tanınmış borsa kurumudur. Borsa da siz de başarılı alış ve satışlar yapın.

 • Değişik yatırım araçları arasında karar vermekte zorlanıyor musunuz?
 • Ne zaman alıp satacağınız konusunda bir fikriniz yok mu?
 • Uzun mu yoksa kısa vadeli yatırım yapacağınıza karar veremiyor musunuz?
 • Geçmişte büyük paralar mı kaybettiniz?
 • Borsada hangi şirketler garantili bilemiyor musunuz?
 • Sürekli hatalar mı yapıyorsunuz?
 • Başkalarının dediklerinden çok kolay mı etkileniyorsunuz?
 • Piyasaları sürekli araştırmanıza rağmen yine de istediğiniz kâr’ı yapamıyor musunuz?
 • Sürekli tereddütler mi yaşıyorsunuz?
 • Duygularınızın etkisinde mi kalıyorsunuz?
 • Geleceğinizi finansal açıdan biran önce garanti altına almak mı istiyorsunuz?
 • Yatırım hayatınızda yeni bilgiler öğrenmek ve kendinizi en iyisi olmak için sürekli geliştirmek mi istiyorsunuz?
Ne Ararsan O’nu Bulursun…

canlı borsa takibi Telkin mp3, Subliminal, Bilinçaltı

Sizinle borsada alış satış yapan, tahvilde ve diğer bütün yatırım enstrümanlarında sürekli ve büyük kazançlar elde eden insanların arasındaki farklılık nedir? Hiç düşündünüz mü?

Bu insanlarla sizin aranızdaki fark zihinsel yapınızdan ve inanç kalıplarınızdan kaynaklanmaktadır. Bu insanlar kendilerine inanarak ve güvenerek işlemlerini yaparlar ve asla kaybetmeyeceklerini bilirler. İşlem esnasında kolay kolay düşüncelerini değiştirmeden, panik ya da korku duymadan, rakam ne kadar olursa olsun, ister 50 lira, ister 500.000 lira yatırmış olsunlar, daima belli bir tarzda yaparlar. bu kişiler kararlıdır ve yöntemleri vardır. İçine girecekleri riskleri net bir şekilde belirlerler ve kendi koydukları kurallarına göre davranırlar.

Subliminal mp3 telkin ürünümüz sorunun asıl sebebini hedefler. Direkt olarak zihninizle çalışır. Daha kazançlı bir geleceğe yönelmeniz ve geçmişteki başarısızlıklarınızdan kurtulmanız için düşüncelerinizi yeniler.

Subliminal Mp3 telkin ile,

 • Geçmiş tecrübelerinizden ders alırsınız.
 • Daha kararlı olursunuz.
 • Duygularınızla hareket etmeyi bırakırsanız.
 • Finansal olarak geleceğinizi garanti altına almaya başlarsınız.
 • Kendinize ve aldığınız kararlara güvenmeye başlarsınız
 • Borsada başarılı olmak konusu sizin için sıradan bir hale gelir.
 • Zihniniz berrak ve dingin olur.
 • Bilginizle ve tecrübenizle aranılan kişi olursunuz.
 • Başkalarının etkisinde kalmazsınız.

Artık hayatınızın geri kalan kısmında para kaygısından kurtulun ve kendinizi finansal olarak güvence altına alın. En iyi yatırımcılardan biri olun. Tahvil ya da hisse senedi almak tesadüflere bırakılamaz. Dünyada ki başarılı yatırım uzmanlarının profesyonel stratejileri ve yaklaşımları vardır. Ayrıca ne olursa olsun başarılı olmak için odaklanmış ve dengeli bir zihin yapıları vardır.

Hayatınızın geri kalan kısmını bir düşünün. Düşüncelerinizi ve inanç sistemlerinizi hala değiştirmediyseniz finansal olarak ve yaşam kalitesi olarak her geçen gün daha da kötü bir durumda olacaksınız demektir. Artık parasal durumunuzun bu denli kötüye gitmesine ve acı çekmeye izin vermeyin. Kendinizi hayatınızda ilerlemeye ve daha bol kazançlı olmaya adayın. Subliminal mp3 telkinimizle bunu başaracaksınız.


Uyarılar!

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

Epilepsi ve Sara Hastalarında

Kalp Pili Takanlarda

Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

*Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“Yaklaşık 80 yıllık tecrübelerin ürünü olan Mp3 Telkin ürünler, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

UYARI: Sitemizdeki hiçbir yazı ve faaliyet tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.


İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Ek Bilgiler

Müşteri Değerlendirmeleri (5.00)

(1 müşteri değerlendirmesi)

Borsada Başarılı Alış Satışlar için 1 değerlendirme

 1. 69a9408f7f8f41d8e66dbb15c501803c?s=60&r=g

  guvenmezyavuz

  borsada başarılı olmak şçşn alım satım zamanını tutturmaktır bu tam benim işime yarar

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Go to Top