Alfa Erkeği Olun

150.00 (kdv dahil)

25% Off

Bir alfa erkeği olmak için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

Paylaş:

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Alfa Erkeği Olun

Bir alfa erkeği olmak için bu frekansa kulak ver.

 • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
 • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Alfa Erkeği Olun” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Alfa Erkeği Olmak İçin İpucuları

Alfa erkeği olmak, birçok erkeğin hedeflediği bir özelliktir. Alfa erkeği, güçlü, kararlı, liderlik yetenekleri olan ve kendine güvenen bir erkektir. Peki, bir alfa erkeği olmak için neler yapmalısınız? İşte size alfa erkeği olmanız için ipuçları:

1. Kendinize Güvenin

Alfa erkeği olmanın en önemli adımlarından biri kendinize güvenmektir. Kendinize olan güveniniz, diğer insanlara da yansır. Kendinizi sevin, değer verin ve başarabileceğinize inanın. Kendinize olan güveniniz, kararlarınızı daha kolay vermenizi sağlayacak ve liderlik yeteneklerinizi geliştirecektir.

2. İletişim Becerilerinizi Geliştirin

Alfa erkeği olmanın bir diğer önemli yönü, iyi iletişim becerilerine sahip olmaktır. İnsanlarla etkili bir şekilde iletişim kurabilmek, ilişkilerinizi güçlendirecek ve liderlik yeteneklerinizi ortaya çıkaracaktır. Kendinizi doğru ifade etmek, karşınızdaki insanları anlamak ve empati yapmak, iletişim becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

3. Kendinizi Geliştirin

Alfa erkeği olmak için sürekli kendinizi geliştirmeniz gerekmektedir. Eğitim, okuma, yeni beceriler öğrenme gibi aktivitelerle kendinizi geliştirebilirsiniz. Kendinizi sürekli yenilemek, daha iyi bir versiyon olmanızı sağlayacak ve liderlik yeteneklerinizi güçlendirecektir. Kendinizi geliştirerek, diğer insanların da size saygı duymasını sağlayabilirsiniz.

4. Sorumluluk Alın

Alfa erkeği olmanın bir diğer önemli özelliği, sorumluluk alabilmektir. Sorumluluk sahibi olmak, güvenilirlik ve liderlik yeteneklerinizi göstermenizi sağlar. Verilen görevleri başarıyla yerine getirmek, işlerin sorunsuz ilerlemesini sağlar ve size saygı kazandırır. Sorumluluk alarak, başkalarının güvenini kazanabilir ve liderlik pozisyonunda daha etkili olabilirsiniz.

5. Kendinize Saygı Duyun

Alfa erkeği olmanın bir diğer önemli adımı, kendinize saygı duymaktır. Kendinizi sevin, değer verin ve kendinizi küçümsemeyin. Kendinize olan saygınız, diğer insanların size olan saygısını da artıracaktır. Kendinize saygı duymak, sınırlarınızı belirlemenizi sağlayacak ve başkalarının da sınırlarınıza saygı göstermesini sağlayacaktır.

6. Empati Yapın

Alfa erkeği olmanın bir diğer önemli yönü, empati yapabilmektir. Empati yapmak, diğer insanları anlamanızı ve onların duygularını anlayabilmenizi sağlar. Empati yaparak, ilişkilerinizi güçlendirebilir ve liderlik yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Empati yapmak, başkalarına değer verdiğinizi gösterir ve insanların size olan güvenini artırır.

Alfa erkeği olmak için bu ipuçlarını uygulayabilirsiniz. Kendinizi geliştirerek, iletişim becerilerinizi güçlendirerek ve liderlik yeteneklerinizi ortaya çıkararak, bir alfa erkeği olabilirsiniz. Unutmayın, alfa erkeği olmak bir süreç gerektirir ve sabır ve özveri isteyebilir. Ancak, bu özellikleri geliştirerek, hayatınızda daha başarılı ve mutlu olabilirsiniz.


Bu ürünün içeriği

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept
 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
 • Alfa Erkeği Olun” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Bir Alfa Erkeği ve Lider Olun

Bu subliminal mp3 telkin ürünümüzün yardımıyla bir alfa erkeği olun, güveninizi, sosyal becerinizi, sosyal çekiciliğinizi artırın ve güzel kadınları çekin.

 • Bulunduğunuz sosyal ortamlarda sizin dışınızda başkalarının sizin hakkınızda neler düşündüğünden sürekli endişe mi duyuyorsunuz?
 • Gittiğiniz her yerde daha çok kendine güvenen arkadaşlarınız liderliği ele alırken siz kendinizi devamlı kenarda otururken mi buluyorsunuz?
 • Daha baskın, daha lider erkeklerin olduğu yerde gölgede kalmaktan yoruldunuz mu? İlişkilerinizde kendinizi, daha kendine güvenli ve alfa(lider) adamların çevresinde güvensiz mi hissediyorsunuz?
 • Kadınlarla ortamda buluştuğunuzda ya da konuşurken daha güvenli ve sosyal beceriye sahip mi olmak istiyorsunuz?
 • Sık sık kafanızda sohbetin devamını düşünüp an’ı yaşayamıyor musunuz?
 • Endişeleriniz, negatif inançlarınız ve güven eksikliğiniz hayatınızın anahtar alanlarından geri kalmanıza sebep mi oluyor?
Ne Ararsan O’nu Bulursun…

Alfa Erkeği Telkin mp3, Subliminal, Bilinçaltı

Alfa erkeği, grubun baskın ve güçlü lideridir. Nedense her zaman ne isterse elde eder. Ondan kendine güven akar, her gruba hemen hakim olur. Her zaman kadınlar arasında seçme hakkı vardır. Bu subliminal mp3 (telkin) ürününü kullanarak siz de Alfa erkeğinin taşıdığı karakteristik özelliklerini ve davranış tarzını edinebilirsiniz. Aşağıda subliminal mp3 telkinin nasıl çalıştığını okuyabilirsiniz.

 • Ürün sizin zihninizi, sosyal ortamlarda size yardımcı olması maksatıyla, kendinize güveninizi, öz saygınızı, etkinliğinizi, hakimiyetinizi ve çekiciliğinizi artırmak için yeniden olumlu programlar.
 • Kadınları size çekmeyi kolaylaştırır. Gereksiz sözleri ezberlemeden yalnızca Alfa erkeğinin çekiciliğini kullanarak kadınların size çekilmesini sağlar

Gittiğiniz sosyal ortamlarda ve yaptığınız sohbetlerde kontrolü elinize alır ve liderlik edersiniz. Kadınlarla veya erkeklerle daima kolayca sohbete başlarsınız.

 • Kendiniz olmak” için oldukça fazla güven kazanırsınız. An’da yaşar, aklınızdakini hemen söyler, endişe etmeye ve uzun uzun olumsuz düşünmeye son verirsiniz.
 • Alfa erkeğinin tepkisiz davranış tarzını edinirsiniz. Yapmacık insanların ve diğer insanların size zorbalık yapmaları ya da sizi aşağı çekme denemelerinde alfa erkeği karakterini ve davranış tarzını gösterirsiniz.
 • Yaşadığınız ilişkilerin daha da sağlıklı olması ve daha iyi seks hayatı için sizin güç dengenizi artırır.

Artık hep ikinci olmaya son verin. Bundan böyle bir Alfa erkeği olun ve sizin olması gerekene hemen sahip çıkın. Bu subliminal mp3 telkin ürünü sizin zihin kalıbınızı ve doğal olarak da nasıl Alfa erkeği olacağınıza dair inancınızı, kadınları doğallıkla çekmenize ve yaşamınızı daha iyiye doğru geliştirmenize yardım eder.


Uyarılar!

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

Epilepsi ve Sara Hastalarında

Kalp Pili Takanlarda

Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

*Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“Yaklaşık 80 yıllık tecrübelerin ürünü olan Mp3 Telkin ürünler, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

UYARI: Sitemizdeki hiçbir yazı ve faaliyet tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.


İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Ek Bilgiler

Müşteri Değerlendirmeleri (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Go to Top