Bağlanma Fobinizi Yenin

150.00 (kdv dahil)

25% Off

Bağlanma fobini yenmek için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

Paylaş:

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Bağlanma Fobinizi Yenin

Bağlanma fobini yenmek için bu frekansa kulak ver.

 • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
 • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Bağlanma Fobinizi Yenin” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Bağlanma Fobinizi Yenin

Bağlanma fobisi, birçok insanın hayatını olumsuz etkileyen yaygın bir endişe kaynağıdır. Bağlanma fobisi olan bir kişi, başkalarıyla yakın ilişki kurmaktan veya bağlantı kurmaktan kaçınabilir. Bu durum, sosyal hayatı ve kişisel ilişkileri olumsuz etkileyebilir. Ancak, bağlanma fobisini yenmek mümkündür ve bu makalede size nasıl yapabileceğinizi anlatacağım.

Bağlanma Fobisi Nedir?

Bağlanma fobisi, başkalarıyla yakın ilişki kurmaktan veya bağlantı kurmaktan kaçınma korkusu olarak tanımlanabilir. Bu fobi genellikle bir kişinin geçmişte yaşadığı olumsuz deneyimler veya düşük özgüven gibi faktörlerden kaynaklanabilir. Bağlanma fobisi olan kişiler genellikle yalnızlık, izolasyon ve depresyon gibi sorunlarla karşı karşıya kalabilirler.

Bağlanma Fobisini Yenmek İçin Neler Yapabilirsiniz?

Bağlanma fobisini yenmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1. Kendinizi Tanıyın

Öncelikle, bağlanma fobisinin nedenlerini anlamak için kendinizi tanımanız önemlidir. Kendinizi sorgulayın ve bağlanma korkunuzun kökenini bulmaya çalışın. Geçmişteki olumsuz deneyimler veya düşük özgüven gibi faktörler, bağlanma fobisinin altında yatan nedenler olabilir.

2. Olumlu İnançlar Geliştirin

Bağlanma fobisini yenmek için olumlu inançlar geliştirmek önemlidir. Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır. Kendinizi sürekli olarak olumsuz düşüncelerden uzak tutun ve kendinize güveninizi artıracak olumlu ifadeler kullanın. Örneğin, “Ben değerli bir insanım” veya “Benimle yakın ilişki kurmak isteyen birçok insan var” gibi ifadeler kullanabilirsiniz.

3. Adım Adım İlerleyin

Bağlanma fobisini yenmek için adım adım ilerlemek önemlidir. Kendinizi zorlamadan ve aşırı baskı yapmadan küçük adımlar atarak başlayın. Örneğin, bir arkadaşınızla kısa bir buluşma ayarlayabilir veya sosyal etkinliklere katılabilirsiniz. Bu küçük adımlar, kendinize olan güveninizi artıracak ve bağlanma fobisini yenmenize yardımcı olacaktır.

4. Destek Alın

Bağlanma fobisini yenmek için profesyonel yardım almak önemlidir. Bir terapist veya danışmanla çalışmak, bağlanma fobisinin üstesinden gelmenize yardımcı olabilir. Terapistiniz, size özel olarak uyarlanmış stratejiler ve teknikler sunarak bağlanma fobisini yenmenize yardımcı olabilir.

5. Kendinizi Kabul Edin

En önemlisi, kendinizi kabul etmek ve kendinizle barışık olmak önemlidir. Herkesin farklı olduğunu ve herkesin kusurları olduğunu unutmayın. Kendinizi olduğunuz gibi kabul edin ve kendinizi sevin. Kendinizi sevdiğinizde, başkalarıyla bağlantı kurmak ve yakın ilişkiler kurmak daha kolay olacaktır.

Sonuç

Bağlanma fobisi, birçok insanın hayatını olumsuz etkileyen yaygın bir endişe kaynağıdır. Ancak, bağlanma fobisini yenmek mümkündür. Kendinizi tanımak, olumlu inançlar geliştirmek, adım adım ilerlemek, destek almak ve kendinizi kabul etmek, bağlanma fobisini yenmenize yardımcı olabilir. Unutmayın, bağlanma fobisiyle başa çıkmak zaman alabilir, ancak kendinize olan güveninizi artırarak ve küçük adımlarla ilerleyerek başarabilirsiniz.


Bu ürünün içeriği

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept
 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
 • Bağlanma Fobinizi Yenin” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Bağlanma Fobinizi Yenin

Çok etkili subliminal mp3 telkin ürünümüzle bağlanma korkunuza hemen bir son verin ve sağlıklı ilişkiye tekrar geri dönün.

Fobi, herhangi bir şeye karşı duyulan genellikle mantık dışı güçlü korku anlamına gelir. Bu korku şekli çoğunlukla aşırı güçlü olduğundan dolayı bastırılması biraz zordur. Basit tarifiyle duygusal bağ kurma korkusudur.

Başladığınız tüm ilişkilerinizde bağlanma korkusu nedeniyle zorlanıyor musunuz? Özgürlüğün muhteşem büyüsünün etkisi altında mısınız? Hayatımızda hepimiz bazı zamanlar korkar ve şüpheye düşeriz. Lakin bu korku hangi vakit normal sınırın ötesine geçti ve hayatımızda bir problem olmaya başladı? Günlük koşuşturmalar arasında kendinizi aşağıdaki örneklerden bazılarıyla benzeştiriyor musunuz?

 • Partnerinizle beraberken uzun süre birlikte olmakla ilgili gelecek hakkında düşünmeye ve konuşmaya başladınız mı?
 • Geçmişte yaşadığınız acı deneyimleriniz nedeniyle sürekli olarak partnerinize bağlanmak konusunda güvensizlik mi çekiyorsunuz?
 • İlişkinize zarar veren bir güven eksikliği probleminiz mi var?
 • Bir kişiye bağlanıp kalmaktan endişeleniyor musunuz?
 • Bağlanma korkusu olan partnerinizle nasıl baş edeceğinizi bilmez durumda ve ne yapacağınızı şaşırmış halde misiniz?
 • Bundan sonra hayatınızın geri kalan kısmında güvensizliğinizi artık yenmek ve partnerinizle bundan böyle sağlıklı bir ilişki geliştirmek mi istiyorsunuz?
 • Partnerinize bağlanma sonucunda hayatınızda olabileceklere katlanmaktan korkma hissinizi artık yenmek mi istiyorsunuz?
Ne Ararsan O’nu Bulursun…

Bağlanma Fobinizi Yenin Telkin mp3, Subliminal, Bilinçaltı

Bağlanma korkusu bazı durumlarda “sen aslında bana göre değilsin, ben seni artık istemiyorum” dememek için söylenmiş cafcafli fobi(korku) türlerinden birisidir.

Eğer siz de yukarıda yazan durumlardan birkaçıyla kendinizle bir ilişki kuruyorsanız muhtemelen siz de ilişkilerde bağlanma sorununuz yüzünden problem yaşıyorsunuz demektir. Sorun aslında sizde, sizin zihninizde yatıyor. Siz, bilerek ya da bilmeyerek bir sebepten ya da bilinçaltındaki bir nedenden dolayı bu anlamsız bağlanma korkunuzu yarattınız.

Bu konuda size iyi bir haberimiz var. Zihninizin işleyiş şeklini tekrar programlayabilirsiniz. Subliminal mp3 telkin ürünümüz direkt bilinçaltı zihninizle çalışır. Duyduğunuz güvensizliğinizin kök nedenini, partnerinize bağlanmaya bakış açınızı yeniden programlar ve sorunu kökten çözer. Bu subliminal mp3 telkin ürünümüz size şu şekilde yardımcı olacak.

Devrim niteliğindeki NLP tekniklerinin ve pozitif olumlamaların ön plana çıkarılarak kayıt yapıldığı, yaşamınızı derinden değiştirecek subliminal mp3 telkin ürünümüzü kullanarak kendinizi yeni baştan programlar ve bağlanma korkunuzu kolayca çözersiniz.

 • Sizi bugüne kadar engelleyen güvensizliğinizi nasıl basitce yeneceğinizi öğrenmeniz için zihninizi tekrar programlar
 • Subliminal mp3 telkin, zihninizin negatif geçmiş anılardan, reddedilmelerden ve olumsuz deneyimlerden duygusal olarak sonsuza dek kurtulmasını sağlar.
 • Bundan böyle ilişkiniz hakkında olumlu düşünmeye başlar, kötü endişelerinizden kolayca kurtulur ve stres ve korku barındırmayan yeni geleceğinize sevgiyle yönelirsiniz.
 • Kendinizi zorlanmadan partnerinize daha çok açmanızı sağlar.
 • Partnerinizle duygularınızı çekinmeden paylaşıp tartışabilirsiniz.
 • Dürüstlük ve güven üzerine kurulu sağlıklı bir ilişki geliştirirsiniz.

Hemen şimdi bağlanma korkunuzu bir kenara bırakmazsanız, sağlıklı ilişki, depresif ve mutsuz olmaya son verme fırsatınızı kaçırır ve ilişkiler hakkında negatif olmaya hayatınız boyunca devam edersiniz. Zihin kalıbınızı şimdi değiştirin ve bağlanma korkusu sorunundan geç olmadan kurtulun. Partnerinize sadakat içeren bir ilişkinin sinyallerini verin ve subliminal mp3 telkin ürünümüzle ilişkinizi sonsuza dek geri kazanın.

Fobi türleri içerisinde bağlanma fobisi de oldukça yaygındır. Bazı insanlar bu fobiyi (yaşamlarını doğrudan doğruya etkileyecek şekilde) çok güçlü bir şekilde yaşarken, bazı insanlarda ise bağlanma fobisi daha düşük seviyede görülür. Bakıldığında bağlanma fobisinin nedeni sıklıkla başarısız, acı verici ve sağlıksız şekilde noktalanmış bir başka ilişkidir.

Fobi kurban ayırt etmez.

Bağlanma korkusu oldukça gereksiz bir duygudur. Eğer bağlanmaktan korkuyorsan hiç ilişkiye başlamayacaksın. Zira birine bağlanmaktan korkan insan gerçek aşkı hiç bir zaman bulamaz.


Uyarılar!

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

Epilepsi ve Sara Hastalarında

Kalp Pili Takanlarda

Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

*Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“Yaklaşık 80 yıllık tecrübelerin ürünü olan Mp3 Telkin ürünler, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

UYARI: Sitemizdeki hiçbir yazı ve faaliyet tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.


İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Ek Bilgiler

Müşteri Değerlendirmeleri (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Go to Top