Aura Görmek

150.00 (kdv dahil)

25% Off

Aura görmek ve karşına çıkan insanlar hakkında bir fikir edinmek için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

Paylaş:

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Aura Görmek

Aura görmek ve karşına çıkan insanlar hakkında bir fikir edinmek için bu frekansa kulak ver.

  • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
  • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Aura Görmek” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Aura Görmek ve Karşına Çıkan İnsanlar Hakkında Bir Fikir Edinmek

Aura, bir kişinin enerji alanını ifade eden ve çıplak gözle görülemeyen bir fenomendir. Aura görmek, birçok kişi için merak uyandıran bir konudur ve çevremizdeki insanlar hakkında daha derin bir anlayış sağlayabilir.

Auranın renkleri ve şekilleri, bir kişinin duygusal, zihinsel ve fiziksel durumunu yansıtır. Bu nedenle, aura görmek, bir kişinin enerji seviyelerini, duygusal durumunu ve sağlık durumunu anlamak için kullanılan bir araç olabilir.

Aura görmek için bazı insanlar doğal bir yeteneğe sahip olabilirken, diğerleri bu yeteneği geliştirebilir. İşte aura görmek için bazı ipuçları:

Meditasyon ve Zihin Huzuru

Aura görmek için zihninizi sakinleştirmek ve meditasyon yapmak önemlidir. Zihin huzuru, enerji alanlarını daha net görmek için gerekli bir durumdur. Düzenli meditasyon ve zihin huzuru egzersizleri, aura görmeye yardımcı olabilir.

Gözlerinizi Odaklayın

Aura görmek için gözlerinizi odaklamak önemlidir. Bir kişinin başının etrafında veya bedeninin etrafında bir ışık veya renk görmek için gözlerinizi yumuşak bir şekilde odaklayın. Başlangıçta, bu renkler ve şekiller belirsiz olabilir, ancak zamanla daha net bir şekilde görebileceksiniz.

Renklerin ve Şekillerin Anlamları

Aura renkleri ve şekilleri, bir kişinin enerji durumunu yansıtır. Örneğin, mavi bir aura, sakinlik ve huzurun bir göstergesi olabilirken, kırmızı bir aura, enerji ve tutkunun bir ifadesi olabilir. Renklerin ve şekillerin anlamlarını öğrenmek, aura görmek için daha fazla anlayış sağlayabilir.

Profesyonel Yardım Alın

Aura görmek konusunda yardım almak isterseniz, bir aura okuyucusu veya enerji uzmanıyla çalışabilirsiniz. Bu profesyoneller, aura görmek konusunda deneyimli olup size daha fazla rehberlik edebilirler. Onlarla çalışarak, aura görmek konusunda daha fazla beceri geliştirebilirsiniz.

Aura görmek, bir kişinin enerji alanını anlamak için kullanılan bir araçtır. Bu yetenek, çevremizdeki insanlar hakkında daha derin bir anlayış sağlayabilir ve ilişkilerimizi geliştirebilir. Aura görmek için düzenli meditasyon yapmak, gözlerinizi odaklamak ve renklerin ve şekillerin anlamlarını öğrenmek önemlidir. Ayrıca, profesyonel bir aura okuyucusu veya enerji uzmanından yardım alabilirsiniz.


Bu ürünün içeriği

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept
  • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
  • Aura Görmek” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Uyarılar!

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

Epilepsi ve Sara Hastalarında

Kalp Pili Takanlarda

Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

*Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“Yaklaşık 80 yıllık tecrübelerin ürünü olan Mp3 Telkin ürünler, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

UYARI: Sitemizdeki hiçbir yazı ve faaliyet tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.


İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Ek Bilgiler

Müşteri Değerlendirmeleri (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Go to Top