Agorafobi – Açık Alan Korkunu Yen

150.00 (kdv dahil)

25% Off

Agorafobi – açık alan korkunu yenmek için bu frekansa kulak ver.

telkin indir

guvenli-odeme

Daha fazla bilgi için buraya tıklayın

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

Paylaş:

Açıklama

Şimdi Değişme Zamanı

telkinmp3-telkincd

Korkularını Yen.

Agorafobi – açık alan korkunu yenmek için bu frekansa kulak ver.

  • Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
  • Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.

Shad Helmstetter…

“Agorafobi – Açık Alan Korkunu Yen” Telkin Mp3’ü ile düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin…

Agorafobi – Açık Alan Korkunu Yen.

Korkularını yenmek, hayatınızı değiştirmek için önemli bir adımdır. Agorafobi, açık alan korkusu olarak da bilinen bir anksiyete bozukluğudur. Bu korku, insanların genellikle kalabalık yerlere veya açık alanlara girmekten kaçınmasına neden olur. Agorafobi ile başa çıkmak için birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden biri de “Agorafobi – Açık Alan Korkunu Yen” adlı telkin mp3’üdür.

Beyin, sürekli olarak aldığı bilgilere tepki verir ve bu bilgileri şekillendirir. Shad Helmstetter’in dediği gibi, beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır. Eğer sürekli olarak korkularınızı düşünüyor ve onlara odaklanıyorsanız, beyin bunları gerçekmiş gibi algılar ve size bu şekilde tepki verir. Ancak, bu döngüyü kırmak mümkündür.

“Agorafobi – Açık Alan Korkunu Yen” telkin mp3’ü, korkularınızı yenmek ve hayatınızı değiştirmek için etkili bir araçtır. Bu mp3, bilinçaltınıza pozitif telkinler göndererek düşüncelerinizi değiştirmenize yardımcı olur. Kendiniz hakkında olumlu ifadeler kullanarak, korkularınızı yenmek için güçlü bir zihinsel temel oluşturabilirsiniz.

Agorafobi, genellikle travmatik bir olayın sonucunda ortaya çıkar. Bu olay, açık alanlarda veya kalabalık yerlerde yaşanan bir panik atak olabilir. Bu panik atak, kişinin korku ve endişe duygularını tetikler ve sonuç olarak kişi bu tür yerlere gitmekten kaçınır. Ancak, bu kaçınma davranışı, korkuların daha da büyümesine ve hayatı kısıtlamasına neden olur.

“Agorafobi – Açık Alan Korkunu Yen” telkin mp3’ü, bu kısıtlamaları aşmanıza yardımcı olur. Telkinler, bilinçaltınıza pozitif mesajlar göndererek korkularınızı azaltır ve rahatlamanızı sağlar. Bu mp3’ü düzenli olarak dinleyerek, korkularınızı yenmek için zihninizi eğitebilir ve kendinize olan güveninizi artırabilirsiniz.

Agorafobi ile başa çıkmak için tek başına mücadele etmek zor olabilir. Bu nedenle, “Agorafobi – Açık Alan Korkunu Yen” telkin mp3’ü gibi yardımcı araçlardan faydalanmak önemlidir. Bu mp3’ü dinleyerek, korkularınızı yenmek için bilinçaltınızı güçlendirebilir ve hayatınızı değiştirebilirsiniz.


Bu ürünün içeriği

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept
  • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları* (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)
  • Agorafobi – Açık Alan Korkunu Yen” isimli ürünü satın alır almaz “HESABIM” bölümünden hemen indirebilirsiniz.

Uyarılar!

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

* Bu program sadece kendini geliştirme, öğrenme, motivasyon arttırma, rahatlama ve deneyim kazanma amacıyla hazırlanmıştır.

* Bilerek ya da bilmeyerek bu uygulama;

Epilepsi ve Sara Hastalarında

Kalp Pili Takanlarda

Hamile bayanlarda kullanılmamalıdır!

* Psikolojik ilaç kullanımında doktorunuza danışmalısınız.

* Bu uygulama alkol veya benzeri kimyasal ile kullanılmamalıdır.

* Hiçbir zaman, BPT CD’leri araba kullanırken ya da yüksek dikkat gerektiren bir iş ile meşgulken dinlenmemelidir.

*Her gün en az bir kere 21 gün aralıksız dinlenmelidir.

“Yaklaşık 80 yıllık tecrübelerin ürünü olan Mp3 Telkin ürünler, zihinsel gelişimi sağlamak amacıyla 172 ülkede binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.”

UYARI: Sitemizdeki hiçbir yazı ve faaliyet tedavi amacı ve niteliği taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Her türlü hastalık ve tedavi gerektiren sorunlar için doktora danışılmalıdır.


İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Gizlilik Politikası.
I Accept

afirmasyon telkin

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuur altınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Ek Bilgiler

Müşteri Değerlendirmeleri (0)

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Bunları da beğenebilirsin

Go to Top