Beyin Programlama Teknolojisiis-gorusmesinde-basari

İş Görüşmelerinizde Başarılı Olun

Herhangi bir iş görüşmesini başarılı bir şekilde tamamlamak, parçaların doğru şekilde bir araya gelmeleriyle mümkün olur. Bu ürün parçaların nasıl doğru şekilde bir araya getirilebileceği konusunda size yardımcı olur ve bu bilgiler doğrultusunda kendi stratejinizi oluşturursunuz.  Başarılı iş görüşmeleri yapmak sizin için çocuk oyuncağı olur.

“Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.”

Shad Helmstetter…

İş görüşmeleri sizin korkulu rüyanız mı?

 • İş görüşmelerinde başarısız olacağınıza ve işi alamayacağınıza dair korkularınız mı var?
 • İş görüşmesi yapacağınız zamanlarda, daima korkuya kapılıyor ve yersiz endişe mi ediyorsunuz?
 • Beklemediğiniz sorular sorulduğunda sesiniz titriyor ve ne yapacağınızı şaşırıyor musunuz?
 • Bilgileriniz yeni olduğu halde görüşmelerde onları hatırlamakta zorluk mu çekiyorsunuz?
 • Yanlış ve hatalı iş görüşme alışkanlıklarınız nedeniyle görüşmelerinizde sürekli sorunlar mı yaşıyorsunuz?
Ne Ararsan O’nu Bulursun…

iş görüşmesinde sorulan sorularBaşarılı iş görüşmeleri için bize anlatılan bazı doğrular vardır buna karşın bir de sonucu direkt etkileyen gerçekler. Bütün doğruları öğretildiği şekliyle en mükemmel şekilde yapsan bile asıl önemli olan bunların gerçeklere ne kadar uyduğudur. İş görüşmelerinde ne konuşacağına dikkat etme  zorunluluğu zor, sıkıcı ve stresli olabilir. Bilhassa görüşme yaptığınız işi almak sizin için hayati derecede önemliyse. Lakin iş görüşmelerinde başarılı olmanın en temek kuralı yine olabildiğince serin kanlı olmak ve heyecanlanmamak.

Sizin için iş görüşmeleri yapmanın bu kadar zor olması gerekmiyor. İyi iş görüşmeleri yapan birisiyle sizin aranızdaki en önemli fark zihin yapılarınızda ve düşünce biçimlerinizdedir.

Subliminal mp3 telkin ürünümüz, bugüne kadar iş görüşmeleri hakkındaki sahip olduğunuz olumsuz düşüncelerinizi temizler. Onların yerine profesyonelce iş görüşmesi yapan kişilerin düşünce kalıplarını yerleştirir.

Subliminal Mp3 telkin:

 • Moral ve motivasyonunuzu en yüksek seviyede tutar.
 • Mülakat öncesinde başarılı bir iş görüşmesi için zihninizi en yüksek seviyeye programlar.
 • Korku ve endişelerinizi bastırır onların yerine sakin ve dingin olmanızı sağlar.
 • Odaklanma ve konsatrasyon yeteneğinizi artırarak iş görüşmesinin en verimli şekilde geçmesine neden olur. Zihninizi güçlendirir.
 • En güçlü adayın siz olduğunuz kanısını hem size, dolayısıyla hemde görüşmeyi yapan kişiye hissettirir.
 • Hata yapmanıza izin vermez. Kendinizi iş görüşmesinde başarılı olmak için motive edersiniz.
 • İş görüşmelerinde aranan en güçlü aday siz olursunuz.

Heyecan duygusu başarıyı olumsuz olarak etkilemektedir. İyi iş görüşmeleri yapan kişiler duygularını kontrol edebilen kişilerdir. Bu subliminal mp3 telkin, bilhassa beyninizin duyguları kontrol etme anında kullandığı bölgeleri uyarır ve tekrar programlar.

Artık geleceğiniz sizin ellerinizde. Şuan atacağınız bir adım, bütün yaşamınızı etkiliyor olacak. Bundan böyle iş görüşmeleri için kaygı duymayacak, sonraki görüşmelerinize emin gireceksiniz. Bu subliminal mp3 telkin ürününü şimdi alın ve başarılı iş görüşmesi yapanların sahip olduğu zihin yapısını kazanın.

Bu ürünün içeriği

 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları*  (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)

is-gorusmelerinde-basarili-olun-uyarilar-mp3-telkin


iş görüşmesinde kendini tanıtma örneğiİstediğiniz Mp3 telkini hemen seçin…

Subliminal(telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna rağmen içine gizlenmiş subliminal(telkin) mesajlar doğruca şuuraltınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


Toplam Okuma: 51Günlük Okuma: 1

Bu Yazıyı Paylaşın!