Beyin Programlama Teknolojisiiktidarsizliginizi-yenin

İktidarsızlıktan Kurtulun

İktidarsızlık; erkeğin cinsel arzu ve isteğinin olmasına karşın penis damarlarında yeteri kadar kan toplanamaması ve sertleşmemesi ya da partneriyle cinsel birleşmeyi sağlayacak yeteri kadar sertliği koruyamama (ereksiyon olmaması) durumudur. İmpotans yani iktidarsızlık, erkeğin normal bir koitus(cinsel birleşme) için yeterli derecede bir penis ereksiyonu gerçekleştirememesidir.

İmpotansın sebeplerini yaşlılık, psikolojik ve bedensel olmak üzere üç başlıkta inceleyebiliriz. İmpotans vakalarının hemen hemen % 9O’ı psikolojik sebeplere bağlıdır. Çok etkili subliminal mp3 telkin ürünümüzle iktidarsızlıktan kurtulun ve eski mutlu hayatınıza kaldığınız yerden devam edin.

“Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır. Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.” Shad Helmstetter…

Kişisel GelişimEreksiyon ile ilgili probleminiz tam olarak ne zaman başladı.
Kişisel GelişimEreksiyon probleminiz bazen mi oluyor, sürekli mi?
Kişisel GelişimNe yaparsanız yapın sorununuz hergeçen gün dahada mı büyüyor?
Kişisel GelişimPartneriniz sizi anlamıyor mu?
Kişisel GelişimBu probleminiz yüzünden yeni bir ilişkiye başlamaya korkuyor musunuz?
Kişisel Gelişimİş hayatınızda ya da eşinizle aranızda ereksiyon olamamanıza neden olacak sorunlarınız mı var?
Kişisel Gelişimİlişkileriniz bu nedenlerle devamlı olarak sekteye mi uğruyor?
Kişisel GelişimEşinizden tedavi olmanıza dair uyarılar mı alıyorsunuz?
Kişisel GelişimEreksiyon sırasında başınız mı ağrıyor?
Kişisel GelişimBu durumunuzun değişmesi için denemediğiniz yol kalmadı ve artık umudunuzu mu kaybettiniz?
Kişisel GelişimSorununuzu kimseyle paylaşamıyor musunuz?
Kişisel GelişimMasturbasyon yaptığınızda ereksiyon yeterli olmuyor mu?

Ne Ararsan O’nu Bulursun…

geçici iktidarsızlıkErkeklerin her zaman ve bütün şartlarda yeterli derecede ereksiyon sağlaması beklenemez. Yorgunluklar, ruhsal gerginlikler, depresyon gibi etkenler ve ilişkideki problemler zaman zaman erkeğin ereksiyonunun başarısız olmasına neden olabilir. Lakin ereksiyon sorununuz ısrarcı olursa ve partnerinizle cinsel birleşmenizi sık sık engellerse bu konuda uzman bir doktordan yardım alma vaktiniz gelmiş demektir. Bazı bilim adamlarının yaptığı araştırmalara göre iktidarsızlık sorunu orta ve hafif derecede empotans da dahil olmak üzere 40-80 yaş arası erkeklerin % 80 ‘ini etkiler. Siz de bu sorunun kurbanı olabilirsiniz.

Zamanla eşini çok seven bayanlar da eşlerini üzmemek ve yıpratmamak adına içinde bulundukları bu kötü durumu kabullenmekte, cinselliği ya hiç yaşamayarak veya belirli sınırlarda yaşayarak evliliklerini ‘aseksüel olarak’ devam ettirmektedirler.

Subliminal Mp3 Telkin ile;

Kişisel GelişimCinselliğinizi bilinçaltı düzeyde algılar ve onunla barışırsınız.
Kişisel GelişimEreksiyon problemlerine sonsuza kadar veda edersiniz.
Kişisel GelişimGereksiz endişelerinizden kurtulursunuz.
Kişisel GelişimKeyifli masturbasyonlar yaşarsınız.
Kişisel GelişimCinsel ilişkilerinizde rahat ve gevşemiş olursunuz.
Kişisel GelişimEreksiyon esnasındaki ağrılardan kurtulursunuz.
Kişisel GelişimCinsel performansınızda artış olur ve eşinizden aldığınız haz artar.
Kişisel GelişimPartnerinizle daha iyi anlaşırsınız ve sertliğinizi ilişki süresince devam ettirirsiniz.
Kişisel GelişimArtık geleceğe güvenle bakarsınız.
Kişisel GelişimKendinize güvenir ve daha uzun süreli cinsellikte kendinizden emin olursunuz.
Kişisel GelişimCinselliği yaşamak sizin için keyifli bir şey olur.
Kişisel Gelişimİktidarsızlığın sizden çaldığı zamanları partnerinize ayırırsınız.

Cinselliği rahatlıkla doya doya yaşayan diğer insanlarla sizin aranızda ki fark zihinsel inançlarınızdan ve kişisel tutumlarınızdan kaynaklanmaktadır. Sorunlarımızın kökü bilinçaltımızdadır. Geçmişte bilerek ya da bilmeyerek bilinçaltımıza kaydettiğimiz negatif bir inanç ya da bir korku yaşamımızı olumsuz etkilemektedir. Artık siz de yaşamınıza kaldığınız yerden mutlu ve güvenli bir şekilde devam edebilirsiniz.

Şuan bu yazıyı okuyorsanız demek ki siz de ciddi bir probleminizin olduğunu ve artık bir şeyler yapmanız gerektiğini fark ettiniz. Mutlu ve keyifli bir cinsel yaşam için ilk adımı bugünden atın. Bu subliminal mp3 telkin ürünümüz size her zaman destek olacak. Sizi destekler ve partnerinizle sağlıklı bir cinsel yaşam için size yardım eder. Geri kalan yaşamınızın kontrolünü kendi elinize alırsınız. Bu ürün uzun süredir aradığınız dost eli görevini görür ve bu hastalığın üstesinden gelecek gücü size verir. Yaşamınıza sahip çıkarsınız.

Bu ürünün içeriği

  • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları*  (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)

iktidarsizliginizi-yenin-uyarilar-mp3-telkin


cinsellikİstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

Subliminal(telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal(telkin) mesajlar doğruca şuuraltınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


 

Toplam Okuma: 113Günlük Okuma: 1

Bu Yazıyı Paylaşın!