Beyin Programlama Teknolojisihizli-okuma-becerisi

DİKKAT!

Hızlı Okuma Becerinizi Geliştirin

Hızlı Okumak isteyenlere özel:

Bu subliminal mp3 telkin ürünümüzle çok kolay ve otomatik olarak hızlı bir şekilde okumayı öğrenin.

“Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.”

Shad Helmstetter…

Siz de Hızlı Okuma ve Anlama Becerinizi Geliştirebilirsiniz!

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalHızlı okumaya merakınız mı var?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalOkul hayatınız boyunca derslerinizde, sınavlarınızda ve gelişiminiz sürecinde üstün özelliklere sahip bir insan olmak için nasıl hızlı okunacağını öğrenmeye ihtiyacınız mı var?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalŞu an çok kıısa zamanda çok bilgiyi mi okumanız gerekiyor?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalSürekli olarak diğer başarısız hızlı okumaya yardımcı teknikleri denemekten artık yoruldunuz mu?

Ne Ararsan O’nu Bulursun…

Hızlı Okuma BecerisiBilim’de büyük başarı!

Hızlı okuma becerisi, uzun ve fazla miktarda testleri, problemleri anlama eksikliği olmadan ve aklınızda tutarak anlaşılır bir şekilde okumanızı sağlar. Bazı kişiler doğal olarak diğer insanlardan daha hızlı okurlar. Bu kısmen pratik ve egzersizler yapmaya, lakin aynı zamanda da beyinlerimizin farklı yollardan okuduklarımızı yorumlamasına bağlıdır.

Hızlı okuma becerisi olan insanların genel olarak daha yüksek IQ’ları, daha iyi hafızaları vardır ve girdikleri sınavlarda çok yüksek performans gösterirler. Gelişmiş zekaları, hafıza fonksiyonları sayesinde hedeflerine ulaşmada başarılıdırlar ve genellikle daha prestijli pozisyonlarda diğer kişileri kolayca yenerler.

Size iyi bir haberimiz var. Hızlı okuma becerisini herkes kolayca zorlanmadan öğrenebilir. Bu subliminal mp3 telkin ürünümüz size hızlı okumayı öğretmek için oluşturuldu. Bu ürün sizin bilinçaltı zihninizi hedefleyerek hızlı okuma beceri kapasitenizi sürekli olarak artırır. Bu ürün size nasıl yardımcı olacak?

Bu subliminal mp3 telkin ile,

Hızlı Okuma Becerisi;

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalOkuduğunuz metnin büyük parçalarını görme yeteneğinizi geliştirir. Aynı anda metnin çok daha büyük bir kısmını okursunuz.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalOkuma esnasında alt metinlere takılmadan hızlı okumayı öğrenirsiniz. Bu da sizin hızlı okuma becerinizi sürekli olarak artırır.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalOkurken kelimeleri, her harfi tek tek görmeye çalışmadan okuma yeteneğinizi düzenli bir şekilde geliştirir.

Denediğiniz diğer hızlı okumaya yardımcı tekniklerden ayrı olarak bizim subliminal mp3 telkin ürünümüz sizin bilinçli olarak hiçbir çabanızı gerektirmemektedir. Ürünümüz arka planda çalışır. Bilinçaltı zihninizi, içsel olarak değişimler yapması ve metnin bütününü işlemesi için hedefler. Böylelikle çok daha hızlı okuma becerisine ulaşırsınız.

Okuduğunu yavaş okuyan biriyseniz eğer, okuduklarına odaklanmakta zorlanıyor veya okuduğunuz her şeyi analiz etmeye çalışıyorsanız, o vakit bu ürünümüz size yardımcı olacaktır. Hayatınız boyunca bir daha kesinlikle ikinci olmayın. Bu etkili hızlı okuma subliminal mp3 telkin ürünümüzü hemen alın ve tüm kapasitenize erişin.

Bu ürünün içeriği

  • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları*  (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)

hizli-okuma-uyarilar-mp3-telkin


hızlı okuma egzersizleri indir

İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

Subliminal(telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal(telkin) mesajlar doğruca şuuraltınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


 

Toplam Okuma: 153Günlük Okuma: 1

Bu Yazıyı Paylaşın!