Beyin Programlama Teknolojisi

erkeklerin-ilgisini-cekin

Erkeklerin İlgisini Çek, İlgi Odağı Ol

Bir ortamda daha çok farkedilin ve çok etkili subliminal (telkin) mesajlarımızla erkekleri adeta bir mıknatıs gibi kendinize çekin.

“Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.”

Shad Helmstetter…

  • Erkeklerin size diğerlerinden daha çok dikkat etmelerini mi istiyorsunuz?
  • Bulunduğunuz sosyal ortamlarda hiç erkekleri kendinize çekmediniz mi?
  • Diğer arkadaşlarınız her ortamda erkeklerin dikkatini çekiyor ve siz sürekli dışarıda mı kalıyorsunuz?
Ne Ararsan O’nu Bulursun…

Erkeklerin İlgisini Çekİhtimalen nerde yanlış yaptığınızı bilmiyorsunuz. Siz biraz dikkat çekmek için çok çabalarken niçin erkekler diğer bazı kızların etrafında sanki büyülenmiş gibi dönüyorlar?

Bu durum sonsuza kadar sürmek zorunda mı? Subliminal(telkin) mp3 ürünümüz size, erkekleri karşı konulmaz bir şekilde kendinize çekmenizi sağlayacak olan özellikleri ve karakteri kazandırmak için tasarlandı. Erkekleri çekmek için bir sır yok hanımlar. Hiç birşey görünüşünüzle ilgili değil. Lakin bazı kadınlar daha iyi görünür, onların bir cazibesi, kendilerine güveni, açık ve davet edici güzel duruşları, arkadaşça, dostça bir enerjileri ve seksi ve çekici olduklarına dair inançları var. Size göre bu kadınların erkekleri çekmelerinde şaşırtıcı bir taraf var mı?

Subliminal mp3 telkin ürünümüz erkeklerle hayatınızı değiştirecek ve onları hayatınıza çekecek.

  • Doğal olarak feminen çekiciliğinizi artırır. Böylelikle bir ortama girdiğinizde erkeklerin dikkatini üstünüze çekersiniz.
  • Erkekleri kendinize çekeceğinize dair kendinize olan inancınızı ve güveninizi artırır.
  • Kişisel imajınızı olumlu geliştirir, erkekler için çok daha seksi, çok daha çekici olursunuz ve onlar bunu kesinlikle hisseder.
  • Beden enerjiniz ve dişi beden dilinizle her durumda erkekleri kendinize çekmeniz için sizi onların gözünde daha açık ve yaklaşılabilir yapar.
  • Tüm negatif düşünceyi ve kendinize dair olan sınırlı inanışı, erkekleri tavlamanız için zihninizden siler.

Ortamda diğer kızlar veya arkadaşlarınız arasında hep ikinci iyi olmaya artık son verin. Nereye giderseniz gidin daima erkeklerin ilgisini çeken bir kadın olun. Subliminal (telkin) mesajlarımız sizin zihninizi geliştirmenizi ve güveninize inancınızı, çekiciliğinizi ve seksi istenen kadın olmanızı sağlar. Böylece erkeklerle daima savaşmaya artık son verirsiniz.

Bu ürünün içeriği

  • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları*  (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)

erkeklerin-ilgisini-cekin-uyarilar-mp3-telkin


erkeği kendine bağlamakİstediğiniz MP3 telkini seçin…

Subliminal (telkin) mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Yani demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız. Tüm duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna rağmen içine gizlenmiş subliminal (telkin) mesajlar doğruca şuuraltınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


 

Toplam Okuma: 68Günlük Okuma: 1

Bu Yazıyı Paylaşın!