Beyin Programlama Teknolojisidikkat-eksikligine-cozum

Dikkat Eksikliği için mp3 telkin

Dikkat eksikliği ve hiperaktivite problemlerinden kurtulmak için bu frekansa kulak ver. Bu Mp3 telkin ürünümüz sayesinde dikkat eksikliği, hiperaktivite, uykusuzluk, Enerji eksikliği ve kronik yorgunluk problemleri giderilebilmektedir.

Dikkat Eksikliği Mp3 telkin ürünümüz;

“Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.

Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.” Shad Helmstetter…

Bu ürünün içeriği

  • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları*  (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)

dikkat-eksikligi-uyarilar-mp3-telkin


dikkat eksikliği testiİstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

Subliminal(telkin) mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız. Tüm duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal(telkin) mesajlar doğruca şuuraltınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


 

Toplam Okuma: 149Günlük Okuma: 3

Bu Yazıyı Paylaşın!