Beyin Programlama Teknolojisiarapca-ogrenme-becerisi

Arapca Öğrenme Becerinizi Geliştirin
Etkili bir şekilde zihin geliştiren subliminal mp3 telkinimizle Arapca çalışma becerinizi daha da geliştirin ve Arapca çalışırken tamamen odaklanın.
Hala Arapca’yı öğrenemediniz mi?
Bir dil bir insan, iki dil iki insan…

“Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.”

Shad Helmstetter…

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalYıllardır Arapca’yı öğrenemiyor musunuz?

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalArapca çalışma yeteneğinizi hemen geliştirmek mi istiyorsunuz?

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalArapca çalışmak yerine daima daha ilginç başka şeyler mi buluyorsunuz?

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalArapca dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerilerinizi artırmak mı istiyorsunuz?

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalArapca çalışmakta, ev ödevinizi yapmakta ve sürekli okumakta zorlanıyor musunuz?

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalEskiden beri alışmış olduğunuz kötü çalışma alışkanlıklarınız, sınıftaki veya iş yerinizdeki derecelerinizi etkiliyor mu?

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalBaşkalarının sahip olduğu çalışma yeteneğine sahip olmak ve hatta Arapca çalışmaktan siz de keyif almak ister miydiniz?

Ne Ararsan O’nu Bulursun…

arapça öğreniyorum 1Öyleyse Arapca çalışmak sizin için artık zor olmak zorunda değil. Sizin ve Arapca’ya sıkı çalışan veya Arapca hakkında daha derin bilgiye sahip olan bir kişinin arasındaki tek nüans zihninizin işleyiş şeklinde ve düşünce tarzınızdadır.

Subliminal mp3 telkin ürünümüz, Arapca çalışmanıza engel olan her negatif düşünceyi zihninizden temizlemek ve yerlerine daha iyi çalışan, Arapca’dan büyük keyif alan ve sınavlarda oldukca yüksek başarı gösteren insanların düşünce yapısını sizin zihninize yerleştirmek için oluşturuldu. Artık siz de Arapca’da çok başarılı olabileceksiniz.

Pek çok diğer çalışma ve öğrenme becerileri, sadece motivasyonunuzu artırmaya yardım eder. Onlar sizin öğrenme kapasitenizi, bilgi dağarcığınızı, konuya odaklanmış kalmanızı geliştirmenize direkt yardımcı olmazlar. Sizi Arapca’ya sıkı bir şekilde çalışmanız ve kendinizi Arapca öğrenmeye adamanız için tekrar programlamazlar. Subliminal (telkin) mesajlarımız, zihninizin Arapca çalışırken kullandığınız bölgelerini uyarır ve zihninizi tekrar programlar. Bütün bu gelişmelerin zihninizde gerçekleşmesi için bilinçli olarak katkınız gerekmemektedir.

Bu subliminal mp3 telkin,

İndirekt(dolaylı):

Bu subliminal mp3 telkin size fazladan motivasyon verir ve Arapca çalışmak için çok fazla istek duymanızı sağlar. Aynı şekilde daha uzun süreli Arapca çalışmanıza destek olmak için iradenizi güçlendirir, iç disiplininizi artırır. Gerçekten odaklanma ve konsantre olma kapasitenizi artırır, Arapca çalışmayı erteleme eğiliminizi giderir. Üstelik okuduğunuz ve öğrendiğiniz konuları daha net hatırlamanız için hafızanızı en iyi şekilde güçlendirir.

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalBeyninizi, Arapca çalışmanın en verimli konumuna erişebilmesi için tekrardan programlar.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalArapca’ya karşı konulamaz bir heves duyarsınız.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalArapca çalışmak için sürekli olarak durdurulamaz bir azim geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalArapca için yapabileceğinizin en iyisini başarırsınız.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalÇok uzun süre, dikkatiniz ve konsantrasyonunuz dağılmadan Arapca çalışmanız ve öğrenmeniz için iç disiplin seviyenizi geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalArapca çalışmayı ertelemeyi sonlandırır. Dersleri ötelemeye ve Arapca çalışmayı son an’a bırakmayı kesersiniz.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalHafızanızı oldukca fazla güçlendirir ve zihninizi yeni öğrendiklerinizi kolayca hemen hatırlaması için geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalArapca çalışmayı tatsız bir iş gibi görmek yerine, Arapca çalışmaktan çok fazla keyif almaya başlarsınız
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalSubliminal(telkin), bilinçaltı zihninizi Arapca çalışmayı başarma hedefinizle hizalar.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - SubliminalYolunuzdaki tüm zihinsel engelleri temizler.

Direkt(doğrudan):

Bu subliminal mp3 telkin ürünü, beyninizin özellikle Arapca öğrenirken kullandığınız bölgesini uyarır, geliştirir ve tekrar yeniden programlar. Beyninizin en çok sağ yarım küresine odaklanır ki o bölge beynimizin yaratıcılık ve hayal gücü alanı ve aynı zamanda da dil öğrenmeden en fazla sorumlu kısmı. Bu ürün beyninizi daima geliştirecek ve Arapca öğrenme ile ilgili sahip olduğunuz bütün becerilerinizi artıracaktır. Dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerileri ayrıca sizin sahip olduğunuz yaratıcılık ve hayal gücünüz.

Bu 2 değişik yaklaşımın bir araya gelmesiyle daha iyi bir çalışma alışkanlığı kazanabilirsiniz. Özellikle Arapca çalışma becerinizi maksimum sonuçlara ulaşmak için devamlı olarak artırırsınız. Bugün, bu etkili subliminal mp3 telkin ürünümüzle başarılı Arapca öğrencisinin zihin yapısını elde edin ve gerçek kapasitenizi ortaya çıkarın.

Bu ürünün içeriği

  • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları*  (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)

arapca-ogrenme-becerisi-uyarilar-mp3-telkin


arapça harflerİstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

Subliminal(telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal(telkin) mesajlar doğruca şuuraltınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


 

Toplam Okuma: 97Günlük Okuma: 1

Bu Yazıyı Paylaşın!