Romence Öğrenme Becerisi

59.90TL 39.90TL
Miktar:

Romence öğrenme becerisi için bu frekansa kulak ver.

Paylaş

romence türkçe cümle çevirici telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBeyin Programlama Teknolojisiromence-ogrenme-becerisi telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat

DİKKAT!
Romence Öğrenme Becerinizi Geliştirin
Romence öğrenmek isteyenlere özel:
Etkili bir şekilde zihin geliştiren Subliminal Mp3 Telkinimizle Romence çalışma becerinizi daha da geliştirin ve Romence çalışırken tamamen odaklanın.
Hala Romence’yi öğrenemediniz mi?
Bir dil bir insan, iki dil iki insan…

“Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.”

Shad Helmstetter…

Siz de Romence Öğrenebilirsiniz!
romence sözlük telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatKişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatYıllardır Romence’yi öğrenemiyor musunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatRomence çalışma yeteneğinizi hemen geliştirmek mi istiyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatRomence çalışmak yerine daima daha ilginç başka şeyler mi buluyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatRomence dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerilerinizi artırmak mı istiyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatRomence çalışmakta, ev ödevinizi yapmakta ve sürekli okumakta zorlanıyor musunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatEskiden beri alışmış olduğunuz kötü çalışma alışkanlıklarınız, sınıftaki veya iş yerinizdeki derecelerinizi etkiliyor mu?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBaşkalarının sahip olduğu çalışma yeteneğine sahip olmak ve hatta Romence çalışmaktan siz de keyif almak ister miydiniz?

Ne Ararsan O’nu Bulursun…

rumence seni seviyorum telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBilim’de büyük başarı!

Öyleyse Romence çalışmak sizin için artık zor olmak zorunda değil. Sizin ve Romence’ye sıkı çalışan veya Romence hakkında daha derin bilgiye sahip olan bir kişinin arasındaki tek nüans zihninizin işleyiş şeklinde ve düşünce tarzınızdadır.

Subliminal mp3 Telkin ürünümüz, Romence çalışmanıza engel olan her negatif düşünceyi zihninizden temizlemek ve yerlerine daha iyi çalışan, Romence’den büyük keyif alan ve sınavlarda oldukca yüksek başarı gösteren insanların düşünce yapısını sizin zihninize yerleştirmek için oluşturuldu. Artık siz de Romence’de çok başarılı olabileceksiniz.

Pek çok diğer çalışma ve öğrenme becerileri, sadece motivasyonunuzu artırmaya yardım eder. Onlar sizin öğrenme kapasitenizi, bilgi dağarcığınızı, konuya odaklanmış kalmanızı geliştirmenize direkt yardımcı olmazlar. Sizi Romence’ye sıkı bir şekilde çalışmanız ve kendinizi Romence öğrenmeye adamanız için tekrar programlamazlar. Subliminal (telkin) mesajlarımız, zihninizin Romence çalışırken kullandığınız bölgelerini uyarır ve zihninizi tekrar programlar. Bütün bu gelişmelerin zihninizde gerçekleşmesi için bilinçli olarak katkınız gerekmemektedir.

kariyer telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBu subliminal mp3 telkin ile,

İndirekt(dolaylı):

Bu subliminal mp3 telkin size fazladan motivasyon verir ve Romence çalışmak için çok fazla istek duymanızı sağlar. Aynı şekilde daha uzun süreli Romence çalışmanıza destek olmak için iradenizi güçlendirir, iç disiplininizi artırır. Gerçekten odaklanma ve konsantre olma kapasitenizi artırır, Romence çalışmayı erteleme eğiliminizi giderir. Üstelik okuduğunuz ve öğrendiğiniz konuları daha net hatırlamanız için hafızanızı en iyi şekilde güçlendirir.

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBeyninizi, Romence çalışmanın en verimli konumuna erişebilmesi için tekrardan programlar.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatRomence’ye karşı konulamaz bir heves duyarsınız.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatRomence çalışmak için sürekli olarak durdurulamaz bir azim geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatRomence için yapabileceğinizin en iyisini başarırsınız.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatÇok uzun süre, dikkatiniz ve konsantrasyonunuz dağılmadan Romence çalışmanız ve öğrenmeniz için iç disiplin seviyenizi geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatRomence çalışmayı ertelemeyi sonlandırır. Dersleri ötelemeye ve Romence çalışmayı son an’a bırakmayı kesersiniz.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatHafızanızı oldukca fazla güçlendirir ve zihninizi yeni öğrendiklerinizi kolayca hemen hatırlaması için geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatRomence çalışmayı tatsız bir iş gibi görmek yerine, Romence çalışmaktan çok fazla keyif almaya başlarsınız
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatSubliminal(telkin), bilinçaltı zihninizi Romence çalışmayı başarma hedefinizle hizalar.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatYolunuzdaki tüm zihinsel engelleri temizler.

romence şarkı dinle telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatDirekt(doğrudan):

Bu subliminal mp3 telkin ürünü, beyninizin özellikle Romence öğrenirken kullandığınız bölgesini uyarır, geliştirir ve tekrar yeniden programlar. Beyninizin en çok sağ yarım küresine odaklanır ki o bölge beynimizin yaratıcılık ve hayal gücü alanı ve aynı zamanda da dil öğrenmeden en fazla sorumlu kısmı. Bu ürün beyninizi daima geliştirecek ve Romence öğrenme ile ilgili sahip olduğunuz bütün becerilerinizi artıracaktır. Dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerileri ayrıca sizin sahip olduğunuz yaratıcılık ve hayal gücünüz.

Bu 2 değişik yaklaşımın bir araya gelmesiyle daha iyi bir çalışma alışkanlığı kazanabilirsiniz. Özellikle Romence çalışma becerinizi maksimum sonuçlara ulaşmak için devamlı olarak artırırsınız. Bugün, bu etkili subliminal mp3 telkin ürünümüzle başarılı Romence öğrencisinin zihin yapısını elde edin ve gerçek kapasitenizi ortaya çıkarın.

Bu ürünün içeriği

 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları*  (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)

romence-ogrenme-becerisi-uyarilar-mp3-telkin telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat

rkçe ingilizce çeviri telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanatİstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

Subliminal(telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal(telkin) mesajlar doğruca şuuraltınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


1-) PayPal İle Öde;

telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat

2-) Banka Havalesi İle Öde;

banka havalesi butonu Kadın Tavlama Ustası Olun telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanatpixel Kadın Tavlama Ustası Olun telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat


Yabancı Dil

112 Yorumlar
 1. Yıllardır bronşitle uğraşıyorum. Umarım bu cdler yararlı olur.

 2. diyete her pazartesi yeniden başlayanlara tavsiyedir, işte bu size özel bir cd…

 3. iş hayatıyla alakalı pek çok sorunumu bu sayede çözebildiğim için çok memnunum en başlarda faydalı olacağını pek düşünmesem ve “İnanılmaz bir dönüşüm, tek yapman gereken dinlemek” sloganını gerçekçi bulmasam da 21. gün hayatımda nelerin değiştiğini görmek bana sevinç verdi.

 4. en büyük stres benim içn sınavlarda başarılı olazsam endişesi

 5. benim duruşum çok bozuk ama kendi kendime düzeltemiyorum,bu yüzden boynum ve sırtım ağrıyor hep:(

 6. Sosyalik gerektiren ortamlarda rahat ve kendinden emin tavırlar sergilemek için bu telkinleri dinlemek gerekiyor.

 7. Eğitim hayatında başarı telkinin yanında gelen bonus telkin mi bu ?

 8. Benim için yeni bir konu. oldukça ilgimi çekti.Düzenli uygulanırsa yaralı olacağını düşünüyorum.

 9. kesinlikle beyinde bittiğine inanıyorum.. başarının ilk şartı beynimizi inandırabilmek..

 10. CD’lerin tanıtımı ve pazarlamasını başka alışveriş sitelerinde de yaparsanız iyi olur. Bu tür faydalı çalışmalar daha geniş kitlelere yayılmış olur.

 11. Ali bey sizi yeni takip etmeye başladım sanırım bu takip bir hayli uzun sürecek. teşekkürler.

 12. sınav stresi bir yandan çocuğa bakmak bir yandan kendime ayıracak vaktim olmuyor ve öfkemi kontrol edemiyorum bu cd bana göre

 13. Sonra ilerde bir sorun olmaz heralde teşeküürler

 14. Hızlı okuma günümüzün eğitimin sisteminde oldukça önem kazanmaktadır. Hayatımızn her alanında olan sınavlar ve sosyal hayatta başarılı olmak için hızlı okuma tekniği öğrenilmelidir. Bu telkin bu işi kolaylaştıracaktır.

 15. Depresyonla ilgili ek bir bölüm olmasına çok sevindim.

 16. Sürekli sizi başaramayacağınız konusunda telkin eden insanlardan sıkılmadınız mı? Ne kadar daha onları haklı çıkaracaksınız? Ya da ne kadar daha başarısızlığa mahkum olacaksınız. Kendinize ufaktan ufaktan bir hedef secin ve o yöne dığru koşar adım gidin. KENDİNİZE GÜVENİN. Bu hatta başarmak ve kazanmak için geldik vaşarısızlık ve korkaklı bize göre değil.

 17. Farklı bir sorun.. ama en azından haberdar etmek istedim.

 18. Bu herkes için çok önemli bir konu. İş hayatında başarılı olamayı kim istemez ki. Emn kısa zaman da ben de yararlanmayı istiyorum.

 19. Kendine güven mutlu bir hayatın başlıca anahtarıdır. Bazı yaşam şartlarından dolayı özgüveni eksik ve yetersiz bir kişilik geliştiriyor olabiliriz. bu durumdan kurtulmak ve kendine güven bir karaktere sahip olmak için bu telkini dinlemekte fayda olduğunu düşünüyorum.

 20. çocuklarımla daha iyi ilişki kurmayı çok isterdim onları çok seviyorum ama bizim yetiştirilme tarzımız çok farklıydı atların birleşme anı

 21. Her ortama kolayca adapte olun ve utanmaktan utanın gerçekten çok faydalı bir eğitim seti daha . Bir çok problemimi yenmeme yardımcı oldunuz.Çok sağ olun . hızlı okuma teknikleri

 22. konsantrasyon ekskliği hemen hemen herkese vardır, demekki bunada çare bulunmuş, teşekkür ediyorum. mp 3

 23. Bu mp3′den de almak lazım. Birçoğunu almamız lazım… Gerçekten de, ne çok eksilerimiz veya yanlış bilinçaltı kodlarımız varmış. Bizi bu zamana kadar ne hale getirmişler. Doğru bilinçaltı mesajlarına ihtiyacımız var. Hem de her konuda… portekizce gücüne güç katmaya geldik

 24. Yaratıcılığını artmasını, koyduğu hedeflere kolay ve emin adımlarla ilerlemek, kendini geliştirmek, gelişimleriyle cevresindekilerini dikkatini cekip ilgi odağı olmak insanların mutlaka edinmesi gereken süper setler. satranç oyunu oyna

 25. Merhaba, Ürünü 5 gün önce aldım. Kesintisiz dinlemeye başladım. İki gündür bana yeni işler ve para kaynakları açılmaya başladı. Emeğiniz için çok teşekkür ediyorum. Sevgiler… telkin mp3

 26. Bu uyarılar ticari başarı sağlamaktan öte bizlere yararlı olmak istediğinizin en büyük ispatıdır. Daha birçok alanda mp3lerinizi sabırsızlıkla bekliyorum. hintçe öğren

 27. Ali bey, 2 gün önce eğitimde uyguladığınız mp3 telkin yönteminizi büyük bir ilgiyle izledim..ve hatta yıllardır beklediğim ”BUDUR” dedim… rusça öğren

 28. merhabalar. ben daha önce başka konularda bu tür bilinç altına yönelik telkinler dinlemiştim gerçekten işe yarıyor word work

 29. Bu telkinlerin işe yarayacağını düşünüyorum. Sonuçta önce kendimize güvenmemiz gerekiyor. Başaracağımza inanmamız gerekiyor. korece öğren

 30. Bu cd lerde gelen ek telkinleri nasıl kullanmalıyız( örneğin depresyon, zeka artırma,zinde uyanma gibi ) 21 gün kuralı bu telkinler içinde geçerlimi ? dikkati güçlendirme

 31. ben denemekten zarar gelmeyeceğini düşünüyorum her alanda bu mesajlardan yararlanabiliriz ufak bir ücret karşlığında hayatımızda büyük değişiklikler olacak unutmayalım italyanca öğrenmek kolay mı

 32. Bu telkinlerin işe yarayacağını düşünüyorum. Sonuçta önce kendimize güvenmemiz gerekiyor. Başaracağımza inanmamız gerekiyor. bilinçaltı mesajlar

 33. Masaj yapacak birini bulana kadar, bu mp3′le idare edecez artık… hizli

 34. sivilceler kotu durumdaysa ınsanı strese sokabilir hatta özgüvenini kırabilir. bilinç altı teknikleriyle çözülebilirmi bu hormonal dengesizlik ? beyin png

 35. Bu uyarılar ticari başarı sağlamaktan öte bizlere yararlı olmak istediğinizin en büyük ispatıdır. Daha birçok alanda mp3lerinizi sabırsızlıkla bekliyorum. alfa erkeği ne demek

 36. Hep ön yargı ile baktığım bir dersti ama hayatta hep karşıma çıktı bu cd yi dinleyerek bu ön yargıyı aşmalıyım. para para para

 37. çocukluktan beri isteyipte beceremediğim yazma işini artık becerebiliyorum.basım evine ilk kitabımı yolladım.bakarsınız basılır cyk

 38. yılllardır benimle birlikte yaşayan migren ilaçların etkisizliği yüzünden halen yanımda artık migrene ilaçsız bir çözümüm var , bu cd ler çok iyi bayanlar nasıl boşalırlar

 39. maddi manevi hayatımızın dönüm naktasında bir karar verirken içinde bulunduğumuz ruh hali yankış karar vermemize sebeb olabşlşyor. Bu açıdan kansatsyan olmak doğru karar vermek açısından olumlu buluyorum. subliminal telkinler

 40. Kendine saygısı olmayan insanın bir başkasına da saygı göstermesi olanaksızdır. Kendine saygı duyabilmek için bu telkini dinlemekte fayda görüyorum. godło portugalii

 41. Ali bey, sizi tanıdığıma çok memnunum kendimi keşfetme imkanı tanıdınız bana. telkim mp3

 42. Şu an için çok aşırı kilolarım yok ama çabuk kilo almaya meyilli bir vücudum var o yüzden bu yöntemi denemem şart..şimdiden teşekkür ediyorum Ali Gülkanat’a posta takip

 43. annem ve babam birbirlerini iyi bulmuşlar da bu zamanda böyle bir şey bize gerekli galiba. alfa kazan

 44. Beyin ve bilinçaltı… Sanırım herşeyin sırrı ve çözümü orada. İnşallah toplum olarak, her konuda daha ileri bir seviyeye yükseliriz. çince öğreniyorum

 45. Ben de cdlerden almak istiyorum ama cdler konusunu tam anlamadım,buradaki her başlık için ayrı cd mi var,çünkü sayfanızda onlarca başlık var.Toplam kaç cd ve nasıl temin edebilirim,gitti gidiyorda satış kapanmış italyanca bilen eleman

 46. Bunlar bence yüzyılın buluşları çok teşekkürler, rahatlamak isteyenlere bire bir çözüm bulmuşsunuz. hollandaca bilen

 47. annemin yaşadığı uykusuzluk sorununa hiçbişey çare olmamaıştı, umarım bu cd ler çare olacak kalın penis

 48. Kilo günümüz insanının en önemli problemlerinden biri. Vermek değil korumak daha önemli neredeyse. Çözümü bu CD lerdeyse devrim yaratacaktır. arapça öğren

 49. BPT hakkında geniş çaplı bilgisi sizler sayesinde öğrendim kendi hayatının yapıcısı olmalıymış insan.. fransizca ogrenme

 50. Bu uyarılar ticari başarı sağlamaktan öte bizlere yararlı olmak istediğinizin en büyük ispatıdır. Daha birçok alanda mp3lerinizi sabırsızlıkla bekliyorum. rusca ogrenmek

 51. Çağımızın sağlık problemi obezite için mükemmel bir çözüm. Böyle yararlı çalışmalar varken insanlar bu tür sorunlarla boğuşmamalı. ilişki

 52. 2 yıllık ilişkim sona erdiğinde hayattan koptum.sonra sitenizle tanıştım.ardından son derece sağlıklı ilişkiler yaşadım ve bağlanma gibi bir sorunum kalmadı tutarlı olmak

 53. Merhabalar..Ben 4 adet cd sipriş vermeyi düşünüyorum.Aynı gün içinde bu cd’lerin hepsini dinlememizin bir sakıncası var mı?Yoksa cd’nin birini 21 gün dinledikten sonra sırasıyla diğer cd’leri mi dinlemeye geçmemiz gerekir?Bu konuda bilgi verirseniz sevinirim. teşekkürler.. hintçe

 54. 15 yaşında olmama rağmen bu konuları çok seviyorum. Bu yöntem ile iyi sonuçlar alacağıma inanıyorum. sürücü testi

 55. Bir şeye odaklanıp onu çok istediğimizde, günün birinde isteğimizin gerçekleştiğini görünce “mucize” diyoruz. Aslında o gördüğümüz içimizdeki ışığın yansımalarıdır. Bu teknoloji de hem hızlı hem yararlı hem bilimsel olarak o ışıktan yararlanmamıza yardımcı oluyor, “ne istiyorsak o olmamızı” sağlıyor. Bize de o mutlulukla emek veren herkese teşekkür etmek düşüyor. italyanca cümleler


Bir Yanıt bırak

Bir yorum eklemek için giriş yapmış olmanız gerekir.

Benzer Ürünler