Lehçe Öğrenme Becerisi

59.90TL 39.90TL
Miktar:

Lehçe öğrenme becerisi için bu frekansa kulak ver.

Paylaş

lehçe öğren telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBeyin Programlama Teknolojisilehce-ogrenme-becerisi telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat

DİKKAT!
Lehçe Öğrenme Becerinizi Geliştirin
Lehçe öğrenmek isteyenlere özel:
Etkili bir şekilde zihin geliştiren Subliminal Mp3 Telkinimizle Lehçe çalışma becerinizi daha da geliştirin ve Lehçe çalışırken tamamen odaklanın.
Hala Lehçe’yi öğrenemediniz mi?
Bir dil bir insan, iki dil iki insan…

“Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.

Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.”


Shad Helmstetter…

Siz de Lehçe Öğrenebilirsiniz!
ağız nedir vikipedi telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatKişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatYıllardır Lehçe’yi öğrenemiyor musunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatLehçe çalışma yeteneğinizi hemen geliştirmek mi istiyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatLehçe çalışmak yerine daima daha ilginç başka şeyler mi buluyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatLehçe dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerilerinizi artırmak mı istiyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatLehçe çalışmakta, ev ödevinizi yapmakta ve sürekli okumakta zorlanıyor musunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatEskiden beri alışmış olduğunuz kötü çalışma alışkanlıklarınız, sınıftaki veya iş yerinizdeki derecelerinizi etkiliyor mu?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBaşkalarının sahip olduğu çalışma yeteneğine sahip olmak ve hatta Lehçe çalışmaktan siz de keyif almak ister miydiniz?

Ne Ararsan O’nu Bulursun…

lehçe nedir telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBilim’de büyük başarı!

Öyleyse Lehçe çalışmak sizin için artık zor olmak zorunda değil. Sizin ve Lehçe’ye sıkı çalışan veya Lehçe hakkında daha derin bilgiye sahip olan bir kişinin arasındaki tek nüans zihninizin işleyiş şeklinde ve düşünce tarzınızdadır.

Subliminal mp3 Telkin ürünümüz, Lehçe çalışmanıza engel olan her negatif düşünceyi zihninizden temizlemek ve yerlerine daha iyi çalışan, Lehçe’den büyük keyif alan ve sınavlarda oldukca yüksek başarı gösteren insanların düşünce yapısını sizin zihninize yerleştirmek için oluşturuldu. Artık siz de Lehçe’de çok başarılı olabileceksiniz.

Pek çok diğer çalışma ve öğrenme becerileri, sadece motivasyonunuzu artırmaya yardım eder. Onlar sizin öğrenme kapasitenizi, bilgi dağarcığınızı, konuya odaklanmış kalmanızı geliştirmenize direkt yardımcı olmazlar. Sizi Lehçe’ye sıkı bir şekilde çalışmanız ve kendinizi Lehçe öğrenmeye adamanız için tekrar programlamazlar. Subliminal (telkin) mesajlarımız, zihninizin Lehçe çalışırken kullandığınız bölgelerini uyarır ve zihninizi tekrar programlar. Bütün bu gelişmelerin zihninizde gerçekleşmesi için bilinçli olarak katkınız gerekmemektedir.

türkçe sözlük telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBu subliminal mp3 telkin ile,

İndirekt(dolaylı):

Bu subliminal mp3 telkin size fazladan motivasyon verir ve Lehçe çalışmak için çok fazla istek duymanızı sağlar. Aynı şekilde daha uzun süreli Lehçe çalışmanıza destek olmak için iradenizi güçlendirir, iç disiplininizi artırır. Gerçekten odaklanma ve konsantre olma kapasitenizi artırır, Lehçe çalışmayı erteleme eğiliminizi giderir. Üstelik okuduğunuz ve öğrendiğiniz konuları daha net hatırlamanız için hafızanızı en iyi şekilde güçlendirir.

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBeyninizi, Lehçe çalışmanın en verimli konumuna erişebilmesi için tekrardan programlar.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatLehçe’ye karşı konulamaz bir heves duyarsınız.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatLehçe çalışmak için sürekli olarak durdurulamaz bir azim geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatLehçe için yapabileceğinizin en iyisini başarırsınız.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatÇok uzun süre, dikkatiniz ve konsantrasyonunuz dağılmadan Lehçe çalışmanız ve öğrenmeniz için iç disiplin seviyenizi geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatLehçe çalışmayı ertelemeyi sonlandırır. Dersleri ötelemeye ve Lehçe çalışmayı son an’a bırakmayı kesersiniz.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatHafızanızı oldukca fazla güçlendirir ve zihninizi yeni öğrendiklerinizi kolayca hemen hatırlaması için geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatLehçe çalışmayı tatsız bir iş gibi görmek yerine, Lehçe çalışmaktan çok fazla keyif almaya başlarsınız
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatSubliminal(telkin), bilinçaltı zihninizi Lehçe çalışmayı başarma hedefinizle hizalar.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatYolunuzdaki tüm zihinsel engelleri temizler.

lehçe şive ağız örnekleri telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatDirekt(doğrudan):

Bu subliminal mp3 telkin ürünü, beyninizin özellikle Lehçe öğrenirken kullandığınız bölgesini uyarır, geliştirir ve tekrar yeniden programlar. Beyninizin en çok sağ yarım küresine odaklanır ki o bölge beynimizin yaratıcılık ve hayal gücü alanı ve aynı zamanda da dil öğrenmeden en fazla sorumlu kısmı. Bu ürün beyninizi daima geliştirecek ve Lehçe öğrenme ile ilgili sahip olduğunuz bütün becerilerinizi artıracaktır. Dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerileri ayrıca sizin sahip olduğunuz yaratıcılık ve hayal gücünüz.

Bu 2 değişik yaklaşımın bir araya gelmesiyle daha iyi bir çalışma alışkanlığı kazanabilirsiniz. Özellikle Lehçe çalışma becerinizi maksimum sonuçlara ulaşmak için devamlı olarak artırırsınız. Bugün, bu etkili subliminal mp3 telkin ürünümüzle başarılı Lehçe öğrencisinin zihin yapısını elde edin ve gerçek kapasitenizi ortaya çıkarın.

Bu ürünün içeriği

 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları*  (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)

lehce-ogrenme-becerisi-uyarilar-mp3-telkin telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat


ingilizce türkçe çeviri telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanatİstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

Subliminal(telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal(telkin) mesajlar doğruca şuuraltınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


1-) PayPal İle Öde;
telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat

2-) Banka Havalesi İle Öde;

banka havalesi butonu Kadın Tavlama Ustası Olun telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanatpixel Kadın Tavlama Ustası Olun telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat


Yabancı Dil

127 Yorumlar
 1. Öldükten sonra da yaşamak istiyorsanız; ya okumaya değer şeyler yazın, ya da yazılmaya değer şeyler yaşayın. Victor Hugo

 2. Yapman gerekeni hemen yap, kendini o anda güçlü hissedeceksin. Emerson

 3. Akıllı köprü arayıncaya kadar, deli suyu geçer. Türk Atasözü

 4. artık sigarayı bırakmalıyım,nefes alamıyorum nerdeyse.

 5. 4 tane cd almak istiyorum siz hangilrini öneriesiniz

 6. Kesin Sonuç verir mi acaba 21 gün sonra yada daha fazla dinlemeliyiz mi

 7. Başarı çok onemli bi faktordur fakat doğru planlama ve beynimiz doğru çalıştırmak için teknik uzmanların yardımı ve bilgisi şarttır.

 8. Einsten kadar zeki olacaz demk ki Belli bir fiyat ödüyorsun zeki oluyorsun çok güzel birşey

 9. çok anlamlı bir hediye olabilir çünkü “aa biyerlerden tanıyorum ama adı neydi” sorunu yaşayan çok arkadaşım var çevremde…

 10. Beynimi daha iyi kullanabilemk yaratıcı olmak için bu seti alacağım.

 11. Bu kadar kısa sürede birinin karşıma çıkmasını beklemiyordum. Yıllardır beklediğim kişi bir anda hayatıma giriverdi. Teşekkürlerrr

 12. Arkadaşlar her yerde bütün toplumda gireceğimiz her mekanda bize yardımcı olacak bir settir.

 13. Önümüzdeki sene yani 2012′de:) master’a başvuracağım. Eğitime 4 yıl ara verdikten sonra dönüşümün muhteşem olabilmesi için sanırım böyle bir şeye ihtiyacım olacak.

 14. Sitenizde bahsettiğiniz CD seti neler içeriyor? İçende hangi konulardan kaçar adet CD var?

 15. dişlerimi düzenli olarak fırçalıyorum ama dişçi koltuğuna oturmaktan kurtulamadım

 16. Güven her şeyden önce gelirmiş.. bunu kaybedince anlamak pek hoş olmasa da tekrar kazanınca ondan alınacak haz vazgeçilmez olmalı:D

 17. Eşim yeni aldı, merakla dinlemeye devam ediyor.. sonuçları bekliyoruz.

 18. işte aradığım süper güç bu olsa gerek.okulda başarılı olursam ailem çok mutlu olur.tabi ben de.

 19. Dikkat eksikliğim olduğunu düşünüyorum ama bunu tam belirtileri nelerdir ? çocukluğumda hiç hiperaktif değildim, ama sürekli hayal kurardım, ders çalışırken çok çabuk sıkılırım aklım sürekli ordan oraya gider.

 20. diyete her pazartesi yeniden başlayanlara tavsiyedir, işte bu size özel bir cd…

 21. satranç oynamayı çok istedim fakat sıkıldım

 22. merhaba…..ben yaklaşık olarak 21 gündür öfkenizi kontrol edin adlı telkininizi gece yatarken dinliyorum…..çok şiddetli derecede öfkeli ve saldırgan biriydim ….frekansları dinlemeye başladıktan sonra öfkemin eskiye oranla çok çok azaldığını ve öfkemi kontrol edebildiğimi saldırganlığımında yavaş yavaş ortadan kalktığını hissetmeye başladım …. bu durum bana mutluluk veriyor HUZUR veriyor….bu durumu oluşturan şahıslara ve olayların yaratıcısına minettarım …..

 23. Hırslarımızı kontrol altına alıp daha akılcı bi şekilde iddalı olabilmek için değerli bir set.

 24. D&R larda cd leriniz yok gibi… yani özel siparişle getiyorlar..Bir heyecan gittim ama getirilmesini beklemek zorundayım..

 25. 2 ayrı telkın aynı zamanda dınlenebılır mı acaba,yoksa bırının bıtip başkasına sonra mı başlamamız lazım.

 26. okul hayatımı zevkli hale getirmek istiyorum yardımcı olursanız size minnettar kalırım

 27. bir çok sorunuma çözüm olabilecek şeyler okuyorum. eğer hepsi de olumlu sonuç verirse tüm insanlar tavsiye etmeye başlayacağım. gerçekten bu bir devrim gibi. beyin kontrolü nasıl yapılır

 28. tüm evli çiftlerin ihtiyaç duyacağı bir konu çünkü herkesin kurslara gidecek imkanı yok, kurs ayağınıza geliyor bu cd ile… boy uzatma telkini mp3

 29. Engin bey, “Beyin Programlama Teknolojisi” ile “Subliminal bilinçaltı telkin” aynı şey. Ancak BPT’de içinde frekans kullanılmaktadır. Genellikle kullandığımız frekans “Alfa”dır. Bazı sitelerde normal müziklerle subliminal hazırlanmaktadır. O da doğrudur. Biz etkisi bakımından daha hızlı sonuç vermesi için “frekans” sesler kullanmaktayız. ıq testi çöz

 30. arkadaşım siteyi tavsiye etti, bana uygun onlarca cd var iyi ki böyle bir teknolojiden haberdar oldum hızlı resim

 31. babamın yıllardır çektiği ağrı tam da doğum gününde ona alacak bir hediye ararken bu cdler karşıma çıktı, bu cdlerle tanıştırdığınız için teşekkürler… kız

 32. Görsel Eğitim ve Görsel Yaratıcılık dallarındaki en önemli dallardan biri hiç kuşkusuz ki Ressamlıktır. santranç

 33. Özellikle öğrencilik yıllarında bunun uygulanması ilerki zamanlar için faydalı olacaktır. korece öğren

 34. öfkem çevreme zarar vermez.kendime zarar verir.gece gündüz dişleri sıkıyorum.buda başağrısına sebep oluyor.iyi uyuyamıyorum.. korece kursu

 35. iş hayatı ile ilgili alacağımız set diğer başlıklar için de örneğin rahatlama için de kullanılamaz mı? hızlı

 36. Merhaba, Birden fazla ürün aynı dönem içinde dinlenebiliyor mu? Faydası aynı şekilde devam ediyor mu? Teşekkürler japonca öğrenme

 37. her öğrencinin hergün gördüğü arkadaşlarının önünde bile şiir okurken yaşadığı gerilime yıllardır şahit olduğum için bu ilaç gibi gelecek bir cd… hintce

 38. Engin bey, “Beyin Programlama Teknolojisi” ile “Subliminal bilinçaltı telkin” aynı şey. Ancak BPT’de içinde frekans kullanılmaktadır. Genellikle kullandığımız frekans “Alfa”dır. Bazı sitelerde normal müziklerle subliminal hazırlanmaktadır. O da doğrudur. Biz etkisi bakımından daha hızlı sonuç vermesi için “frekans” sesler kullanmaktayız. hamile bırakma oyunu oyna

 39. annemin yaşadığı uykusuzluk sorununa hiçbişey çare olmamaıştı, umarım bu cd ler çare olacak egzersiz

 40. hepsi çok güzel ama önce şu para getiren cd yi almaya ikna etmek lazım babamı.sonra diğerleri gelir. para resmi

 41. CD’leri dinleme aşamasını tamamlamış arkadaşlar da yaşadığı değişimleri yazarlarsa memnun olurum. Deneyimlerimizi paylaşalım lütfen. arzulu sevişme

 42. Bu tür şeyler çok ilgimi çekiyor. Düşünce gücüyle birçok şeyin mümkün olduğuna inanıyorum. kalin penisler

 43. 30 yıldır gözlük kullanıyorum, numaram her yıl artıyor. Eğer bir CD yle düzelecekse bu bir devrim. İlk deneyeceğim CD olacak… migren belirtisi

 44. Stres çağımız insanın başındaki en büyük sorunlardan biridir. bu hastalıktan kurtulmak için alternatif yollar denenmelidir. Bu çalışmanın stresi yok etme yolunda en önemli argümanlardan biri olduğunu düşünüyorum. korece isimler

 45. yapabilsem sağlıklı olarak beslenceğim ama yok acaba bu set mi zayıflamaya yardımcı olur yoksa 21 günde sağlıklı kilo vermi ? anti aging krem

 46. Bu ve diğer güzel çalışmalarından dolayı, Ali beye ve tüm mp3telkin.com ekibine çok çok teşekkürler. Hepinize saygılar, selamlar… romence rakamlar

 47. İnsan saygıyı hakeden bir varlıktır.Kendine saygı duymamak yenilmesi gereken bir hastalıktır. telcin

 48. merhaba…..ben yaklaşık olarak 21 gündür öfkenizi kontrol edin adlı telkininizi gece yatarken dinliyorum…..çok şiddetli derecede öfkeli ve saldırgan biriydim ….frekansları dinlemeye başladıktan sonra öfkemin eskiye oranla çok çok azaldığını ve öfkemi kontrol edebildiğimi saldırganlığımında yavaş yavaş ortadan kalktığını hissetmeye başladım …. bu durum bana mutluluk veriyor HUZUR veriyor….bu durumu oluşturan şahıslara ve olayların yaratıcısına minettarım ….. beyin dalgaları müzik

 49. Artık silah milah yalan. Eğitim sistemimizi gözden geçirip gözümüzü dört açmamız lazım… mutsuz

 50. “Metabolizmamı hızlandırmalıyım ve kesinlikle egzersize başlamalıyım” bunu hep söylüyorum ama sonuç yok. Bu cdlerin bunu başarmamda faydası olacağına inanıyorum. sübliminal nedir

 51. İsme yazılması için nereden sipariş edebilirim yardımcı olursanız sevinirim. slovakça

 52. Ali Gülkanat, Varliginiza cok tesekkur ediyor, calismalarinizi cok takdir ve onur duyarak takip etmeye calisiyorum. Turkiyedeki mutsuzlugu, endiseyi iyilestirme cabalariniza cok tesekkur ediyorum. Siz ve sizin gibi insanlarin sevincle yaptiklari isleriniz sayesinde dokunup degistirdiginiz her canliya tesekkur ediyorum. erkeklerle

 53. Ali bey en kısa zamanda cd kerinize ulaşıp kendimi bir programa almak için sabırsızlanıyorum.. iyilikler dilerm kız resimleri

 54. Bilinçaltı zihninizi metabolizmanızı hızlandırma amacınızla hizalar, böylece bedeniniz ve zihniniz birlikte amacınız için çalışırlar. Bu 3 ü olsa bende zaten incecik olurum penis kırılması

 55. ne kadar çok dinlerseniz ne kadar çok vakit ayırırsanız o kadar olumlu ve hızlı bir sonuç elde etmiş olursunuz va hayatımızın sadece 21 gününü ayırarak geri kalan hayatımızı daha olumlu geçirebiliyoruz santranç

 56. ben her gün otobüsle yolculuk yapan biriyim bu şekilde yolda da kulaklılarım sayesinde dinliyorum hem zamandan kazanmış oluyorum ispanyolca öğren

 57. telkin cd lerinden yaraticiklik ile ilgili olani dinledigimen beri(15 gun oldu)daha hizli dusunup fikirler one surdugumu farkettim.faydali olduguna inaniyorum.cok tesekkurler emeginiz icin. orgazm olan kızlar

Benzer Ürünler