Lehçe Öğrenme Becerisi

59.90TL 39.90TL
Miktar:

Lehçe öğrenme becerisi için bu frekansa kulak ver.

Paylaş

lehçe öğren Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi lehce nedirBeyin Programlama Teknolojisilehce-ogrenme-becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi lehce ogrenme becerisi

DİKKAT!
Lehçe Öğrenme Becerinizi Geliştirin
Lehçe öğrenmek isteyenlere özel:
Etkili bir şekilde zihin geliştiren Subliminal Mp3 Telkinimizle Lehçe çalışma becerinizi daha da geliştirin ve Lehçe çalışırken tamamen odaklanın.
Hala Lehçe’yi öğrenemediniz mi?
Bir dil bir insan, iki dil iki insan…

“Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.”

Shad Helmstetter…

Siz de Lehçe Öğrenebilirsiniz!
ağız nedir vikipedi Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi lehce ceviriKişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi arrowscopeYıllardır Lehçe’yi öğrenemiyor musunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi arrowscopeLehçe çalışma yeteneğinizi hemen geliştirmek mi istiyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi arrowscopeLehçe çalışmak yerine daima daha ilginç başka şeyler mi buluyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi arrowscopeLehçe dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerilerinizi artırmak mı istiyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi arrowscopeLehçe çalışmakta, ev ödevinizi yapmakta ve sürekli okumakta zorlanıyor musunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi arrowscopeEskiden beri alışmış olduğunuz kötü çalışma alışkanlıklarınız, sınıftaki veya iş yerinizdeki derecelerinizi etkiliyor mu?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi arrowscopeBaşkalarının sahip olduğu çalışma yeteneğine sahip olmak ve hatta Lehçe çalışmaktan siz de keyif almak ister miydiniz?

Ne Ararsan O’nu Bulursun…

lehçe nedir Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi beyin frekanslari47Bilim’de büyük başarı!

Öyleyse Lehçe çalışmak sizin için artık zor olmak zorunda değil. Sizin ve Lehçe’ye sıkı çalışan veya Lehçe hakkında daha derin bilgiye sahip olan bir kişinin arasındaki tek nüans zihninizin işleyiş şeklinde ve düşünce tarzınızdadır.

Subliminal mp3 Telkin ürünümüz, Lehçe çalışmanıza engel olan her negatif düşünceyi zihninizden temizlemek ve yerlerine daha iyi çalışan, Lehçe’den büyük keyif alan ve sınavlarda oldukca yüksek başarı gösteren insanların düşünce yapısını sizin zihninize yerleştirmek için oluşturuldu. Artık siz de Lehçe’de çok başarılı olabileceksiniz.

Pek çok diğer çalışma ve öğrenme becerileri, sadece motivasyonunuzu artırmaya yardım eder. Onlar sizin öğrenme kapasitenizi, bilgi dağarcığınızı, konuya odaklanmış kalmanızı geliştirmenize direkt yardımcı olmazlar. Sizi Lehçe’ye sıkı bir şekilde çalışmanız ve kendinizi Lehçe öğrenmeye adamanız için tekrar programlamazlar. Subliminal (telkin) mesajlarımız, zihninizin Lehçe çalışırken kullandığınız bölgelerini uyarır ve zihninizi tekrar programlar. Bütün bu gelişmelerin zihninizde gerçekleşmesi için bilinçli olarak katkınız gerekmemektedir.

türkçe sözlük Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi lehce sozlukBu subliminal mp3 telkin ile,

İndirekt(dolaylı):

Bu subliminal mp3 telkin size fazladan motivasyon verir ve Lehçe çalışmak için çok fazla istek duymanızı sağlar. Aynı şekilde daha uzun süreli Lehçe çalışmanıza destek olmak için iradenizi güçlendirir, iç disiplininizi artırır. Gerçekten odaklanma ve konsantre olma kapasitenizi artırır, Lehçe çalışmayı erteleme eğiliminizi giderir. Üstelik okuduğunuz ve öğrendiğiniz konuları daha net hatırlamanız için hafızanızı en iyi şekilde güçlendirir.

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi arrowscopeBeyninizi, Lehçe çalışmanın en verimli konumuna erişebilmesi için tekrardan programlar.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi arrowscopeLehçe’ye karşı konulamaz bir heves duyarsınız.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi arrowscopeLehçe çalışmak için sürekli olarak durdurulamaz bir azim geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi arrowscopeLehçe için yapabileceğinizin en iyisini başarırsınız.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi arrowscopeÇok uzun süre, dikkatiniz ve konsantrasyonunuz dağılmadan Lehçe çalışmanız ve öğrenmeniz için iç disiplin seviyenizi geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi arrowscopeLehçe çalışmayı ertelemeyi sonlandırır. Dersleri ötelemeye ve Lehçe çalışmayı son an’a bırakmayı kesersiniz.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi arrowscopeHafızanızı oldukca fazla güçlendirir ve zihninizi yeni öğrendiklerinizi kolayca hemen hatırlaması için geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi arrowscopeLehçe çalışmayı tatsız bir iş gibi görmek yerine, Lehçe çalışmaktan çok fazla keyif almaya başlarsınız
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi arrowscopeSubliminal(telkin), bilinçaltı zihninizi Lehçe çalışmayı başarma hedefinizle hizalar.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi arrowscopeYolunuzdaki tüm zihinsel engelleri temizler.

lehçe şive ağız örnekleri Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi lehce turkce ceviriDirekt(doğrudan):

Bu subliminal mp3 telkin ürünü, beyninizin özellikle Lehçe öğrenirken kullandığınız bölgesini uyarır, geliştirir ve tekrar yeniden programlar. Beyninizin en çok sağ yarım küresine odaklanır ki o bölge beynimizin yaratıcılık ve hayal gücü alanı ve aynı zamanda da dil öğrenmeden en fazla sorumlu kısmı. Bu ürün beyninizi daima geliştirecek ve Lehçe öğrenme ile ilgili sahip olduğunuz bütün becerilerinizi artıracaktır. Dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerileri ayrıca sizin sahip olduğunuz yaratıcılık ve hayal gücünüz.

Bu 2 değişik yaklaşımın bir araya gelmesiyle daha iyi bir çalışma alışkanlığı kazanabilirsiniz. Özellikle Lehçe çalışma becerinizi maksimum sonuçlara ulaşmak için devamlı olarak artırırsınız. Bugün, bu etkili subliminal mp3 telkin ürünümüzle başarılı Lehçe öğrencisinin zihin yapısını elde edin ve gerçek kapasitenizi ortaya çıkarın.

Bu ürünün içeriği

  • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları*  (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)

lehce-ogrenme-becerisi-uyarilar-mp3-telkin Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi lehce ogrenme becerisi uyarilar mp3 telkin

ingilizce türkçe çeviri Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi beyin dalgalari teknolojisi78İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

Subliminal(telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal(telkin) mesajlar doğruca şuuraltınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


1-) PayPal İle Öde;

Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi pixel

2-) Banka Havalesi İle Öde;

banka havalesi butonu Kadın Tavlama Ustası Olun Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi banka havalesi butonupixel Kadın Tavlama Ustası Olun Lehçe Öğrenme Becerisi Lehçe Öğrenme Becerisi pixel


Yabancı Dil

123 Yorumlar
  1. 4 tane cd almak istiyorum siz hangilrini öneriesiniz

  2. Kesin Sonuç verir mi acaba 21 gün sonra yada daha fazla dinlemeliyiz mi

  3. Başarı çok onemli bi faktordur fakat doğru planlama ve beynimiz doğru çalıştırmak için teknik uzmanların yardımı ve bilgisi şarttır.


Bir Yanıt bırak

Bir yorum eklemek için giriş yapmış olmanız gerekir.

Benzer Ürünler