Kalıcı Kilo Ver

59.90TL 39.90TL
Miktar:

Kalıcı kilo vermek için bu frekansa kulak ver.

Paylaş

kilo verme egzersizleri kalıcı kilo ver Kalıcı Kilo Ver kilo vermeBeyin Programlama Teknolojisikalici-kilo-verin kalıcı kilo ver Kalıcı Kilo Ver kalici kilo verin

Kalıcı Kilo Vermek ister misin?

Bugün zihninizi yeniden programlayan subliminal (telkin) mp3 ürünümüzle hemen hızlı ve kalıcı kilo verin.

Kilo Ver

“Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.”

Shad Helmstetter…

kilo aldıran besinler kalıcı kilo ver Kalıcı Kilo Ver kilo vermenin yollari

 • Sizin için kilo almak çok KOLAY, lakin kilo vermek ZOR mu?
 • Hemen kilo veremeyince kalkıp diyetinize son mu veriyorsunuz?
 • Sizin metabolizmanız doğal olarak yavaş mı?
 • Bazen bir süreliğine diyet yapıp kilo verdikten sonra önceki yeme alışkanlıklarınıza tekrar geri dönüyor ve hemen kilo mu alıyorsunuz?
 • Sürekli yiyeceklerin kalorilerini hesaplıyor musunuz. “Kilo vermek için kaç kalori yakmam gerekir?” diye mi düşünüyorsunuz?

 

Ne Ararsan O’nu Bulursun…

Kalıcı Kilo Ver kalıcı kilo ver Kalıcı Kilo Ver beyin frekanslari40Ne yaparsanız yapın yine kilo veremiyorsanız sizin için yardım burada. Sorununuzun ana nedeni sizin zihninizde yatıyor. Oluşturduğunuz ve senelerdir artık kalıplaşmış olan eski alışkanlık ve davranışlarınızda. Beyninizde zihin kalıbınızı değiştirmedikçe kilo veremeyeceksiniz. Örneğinegzersize ve tabiki yiyeceklere bakış açınızı, yemekten almış olduğunuz keyfi, yağlı yemekler yeme eğiliminizi ya da yemek aralarında her zaman atıştırma huyunuzu. (kilo ver)

O zaman güçlü subliminal (telkin) mp3’ümüzü kendinizi kalıcı kilo vermeye motive etmek ve negatif alışkanlıklarınızla davranış tarzınızı değiştirmek için kullanabilirsiniz. Aşağıda ürünün sizlere sağlayacağı yararları okuyabilirsiniz. (kilo ver)

kilo vermek için egzersizler kalıcı kilo ver Kalıcı Kilo Ver kilo vermek

 • Subliminal (telkin), sağlıklı yiyecekler yemek için isteğinizi, iradenizi ve kararınızı fazlasıyla güçlendirir. Böylece kilo verme planınıza her zaman sadık kalırsınız.
 • Ürün zihninizi yağlı yiyecekler, tatlılar için çok şiddetli arzu duyduğunuzda pes etmemesi için eğitir.
 • Subliminal(telkin) zihninizi, düzenli olarak kilo vermeniz için metabolizmanızı hızlandırmanız amacıyla yeniden programlar.
 • Yeni, sağlıklı gıdalardan hep keyif alması ve eski sağlıksız yiyecek seçimlerini unutması için sizin zihninizi yeniden programlar.
 • Sizi yapmak istediklerinizden geri tutan, engelleyen, negatif düşünceleri, alışkanlıkları ve tabiki davranış tarzınızı değiştirir.
 • Subliminal(telkin), zayıf kalmanız ve yine kilo almamanız için sizi en iyi motivasyon seviyesine yükseltir.
 • Sizin başarma iradenizi, azminizi ve kararlılığınızı bir daha programlar ve güçlendirir.

Durmadan yeni modaları denemekten ve kolay kilo vermek için yeni yollar aramaktan yorulduysanız bugün doğru yerdesiniz. Belli ki kilo vermek için çok yüksek motivasyonunuz var. Fakat negatif alışkanlıklarınız, iradeniz ve zihninizin işleyişi senelerdir sizi geri tutuyor ve hep engelliyor. (kilo ver)

Subliminal(telkin) mp3 ürünle bu alışkanlık zincirini kırın ve zihninizi hızlı kilo vermek için yeniden programlayın. Kilonuzu hayatınızın sonuna kadar aynı seviyede tutun. (kilo ver)

Bu ürün en popüler olanlardan biri. Hızlı kilo vermenizi garantilemek ve o kiloyu korumanızı sağlamak için, hepsini olmasa da diğer ürünlerden bazı anahtar mesajları içerir:  Sağlıklı Yeme Alışkanlığı, Metabolizmayı Hızlandırma ve Diyet İçin Motivasyon.

Bu ürünün içeriği

 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları*  (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)

kalici-kilo-verin-uyarilar-mp3-telkin kalıcı kilo ver Kalıcı Kilo Ver kalici kilo verin uyarilar mp3 telkin

kilo vermek kalıcı kilo ver Kalıcı Kilo Ver beyin dalgalari teknolojisi4İstediğinz MP3 telkini seçin…

Subliminal(telkin) mesajlar insan kulağının duyamayacağı frekanstadır. Yani bu demek oluyor ki siz herhangi bir ses, konuşma duymayacaksınız. Tüm duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna rağmen gizlenmiş subliminal(telkin) mesajlar doğruca bilinçaltınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


1-) PayPal İle Öde;

kalıcı kilo ver Kalıcı Kilo Ver pixel

2-) Banka Havalesi İle Öde;

banka havalesi butonu Daha İddialı Olun kalıcı kilo ver Kalıcı Kilo Ver banka havalesi butonupixel Daha İddialı Olun kalıcı kilo ver Kalıcı Kilo Ver pixel


Kilo Verme

108 Yorumlar
 1. Kesin Sonuç verir mi acaba 21 gün sonra yada daha fazla dinlemeliyiz mi


Bir Yanıt bırak

Bir yorum eklemek için giriş yapmış olmanız gerekir.

Benzer Ürünler