Fransızca Öğrenme Becerisi

59.90TL 39.90TL
Miktar:

Fransızca öğrenme becerisi için bu frekansa kulak ver.

Paylaş

fransızca cümleler telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBeyin Programlama Teknolojisifransizca-ogrenme-becerisi telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat

Fransızca Öğrenme Becerinizi Geliştirin
Etkili bir şekilde zihin geliştiren Subliminal Mp3 Telkinimizle Fransızca çalışma becerinizi daha da geliştirin ve Fransızca çalışırken tamamen odaklanın.
Hala Fransızca’yı öğrenemediniz mi?
Bir dil bir insan, iki dil iki insan…

“Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.”

Shad Helmstetter…

türkçe fransızca çeviri telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatKişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatYıllardır Fransızca’yı öğrenemiyor musunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatFransızca çalışma yeteneğinizi hemen geliştirmek mi istiyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatFransızca çalışmak yerine daima daha ilginç başka şeyler mi buluyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatFransızca dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerilerinizi artırmak mı istiyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatFransızca çalışmakta, ev ödevinizi yapmakta ve sürekli okumakta zorlanıyor musunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatEskiden beri alışmış olduğunuz kötü çalışma alışkanlıklarınız, sınıftaki veya iş yerinizdeki derecelerinizi etkiliyor mu?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBaşkalarının sahip olduğu çalışma yeteneğine sahip olmak ve hatta Fransızca çalışmaktan siz de keyif almak ister miydiniz?

Ne Ararsan O’nu Bulursun…

fransızca alfabesi ve okunuşu telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatÖyleyse Fransızca çalışmak sizin için artık zor olmak zorunda değil. Sizin ve Fransızca’ya sıkı çalışan veya Fransızca hakkında daha derin bilgiye sahip olan bir kişinin arasındaki tek nüans zihninizin işleyiş şeklinde ve düşünce tarzınızdadır.

Subliminal mp3 Telkin ürünümüz, Fransızca çalışmanıza engel olan her negatif düşünceyi zihninizden temizlemek ve yerlerine daha iyi çalışan, Fransızca’dan büyük keyif alan ve sınavlarda oldukca yüksek başarı gösteren insanların düşünce yapısını sizin zihninize yerleştirmek için oluşturuldu. Artık siz de Fransızca’da çok başarılı olabileceksiniz.

Pek çok diğer çalışma ve öğrenme becerileri, sadece motivasyonunuzu artırmaya yardım eder. Onlar sizin öğrenme kapasitenizi, bilgi dağarcığınızı, konuya odaklanmış kalmanızı geliştirmenize direkt yardımcı olmazlar. Sizi Fransızca’ya sıkı bir şekilde çalışmanız ve kendinizi Fransızca öğrenmeye adamanız için tekrar programlamazlar. Subliminal (telkin) mesajlarımız, zihninizin Fransızca çalışırken kullandığınız bölgelerini uyarır ve zihninizi tekrar programlar. Bütün bu gelişmelerin zihninizde gerçekleşmesi için bilinçli olarak katkınız gerekmemektedir.

ingilizce türkçe sözlük telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBu subliminal mp3 telkin,

İndirekt(dolaylı):

Bu subliminal mp3 telkin size fazladan motivasyon verir ve Fransızca çalışmak için çok fazla istek duymanızı sağlar. Aynı şekilde daha uzun süreli Fransızca çalışmanıza destek olmak için iradenizi güçlendirir, iç disiplininizi artırır. Gerçekten odaklanma ve konsantre olma kapasitenizi artırır, Fransızca çalışmayı erteleme eğiliminizi giderir. Üstelik okuduğunuz ve öğrendiğiniz konuları daha net hatırlamanız için hafızanızı en iyi şekilde güçlendirir.

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBeyninizi, Fransızca çalışmanın en verimli konumuna erişebilmesi için tekrardan programlar.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatFransızca’ya karşı konulamaz bir heves duyarsınız.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatFransızca çalışmak için sürekli olarak durdurulamaz bir azim geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatFransızca için yapabileceğinizin en iyisini başarırsınız.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatÇok uzun süre, dikkatiniz ve konsantrasyonunuz dağılmadan Fransızca çalışmanız ve öğrenmeniz için iç disiplin seviyenizi geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatFransızca çalışmayı ertelemeyi sonlandırır. Dersleri ötelemeye ve Fransızca çalışmayı son an’a bırakmayı kesersiniz.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatHafızanızı oldukca fazla güçlendirir ve zihninizi yeni öğrendiklerinizi kolayca hemen hatırlaması için geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatFransızca çalışmayı tatsız bir iş gibi görmek yerine, Fransızca çalışmaktan çok fazla keyif almaya başlarsınız
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatSubliminal(telkin), bilinçaltı zihninizi Fransızca çalışmayı başarma hedefinizle hizalar.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatYolunuzdaki tüm zihinsel engelleri temizler.

fransızca alfabe telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatDirekt(doğrudan):

Bu subliminal mp3 telkin ürünü, beyninizin özellikle Fransızca öğrenirken kullandığınız bölgesini uyarır, geliştirir ve tekrar yeniden programlar. Beyninizin en çok sağ yarım küresine odaklanır ki o bölge beynimizin yaratıcılık ve hayal gücü alanı ve aynı zamanda da dil öğrenmeden en fazla sorumlu kısmı. Bu ürün beyninizi daima geliştirecek ve Fransızca öğrenme ile ilgili sahip olduğunuz bütün becerilerinizi artıracaktır. Dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerileri ayrıca sizin sahip olduğunuz yaratıcılık ve hayal gücünüz.

Bu 2 değişik yaklaşımın bir araya gelmesiyle daha iyi bir çalışma alışkanlığı kazanabilirsiniz. Özellikle Fransızca çalışma becerinizi maksimum sonuçlara ulaşmak için devamlı olarak artırırsınız. Bugün, bu etkili subliminal mp3 telkin ürünümüzle başarılı Fransızca öğrencisinin zihin yapısını elde edin ve gerçek kapasitenizi ortaya çıkarın.

Bu ürünün içeriği

 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları*  (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)

fransizca-ogrenme-becerisi-uyarilar-mp3-telkin telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat

fransızca kelimeler telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanatİstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

Subliminal(telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal(telkin) mesajlar doğruca şuuraltınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


1-) PayPal İle Öde;

telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat

2-) Banka Havalesi İle Öde;

banka havalesi butonu Kadın Tavlama Ustası Olun telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanatpixel Kadın Tavlama Ustası Olun telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat


Yabancı Dil

124 Yorumlar
 1. Güdüleme bir şeyi yaptırır; çünkü o şeyi yapmak benim için çok anlamlıdır. Frederich Herzberg

 2. Dünya, sen var olduğun için vardır. Dünya yaşıyor, çünkü sen yaşıyorsun. Dreamer

 3. hayatınızda memnun olmadığınız şeylerden her zaman yenileyerek kurtulursunuz bu subliniminal mesajlarda düşüncelerimizi yenilemek için garanti bir yol ben denedim

 4. CD’leri dinleme aşamasını tamamlamış arkadaşlar da yaşadığı değişimleri yazarlarsa memnun olurum. Deneyimlerimizi paylaşalım lütfen.

 5. Ali Bey’e çok çok teşekkürler. Çalışmalarının devamını bekliyorum. Başarılar diliyorum…

 6. matamatik hayatımızda çok önemli ama malesef başarılı olamıyorum

 7. Stres bütün sağlık sorunlarının temelinde yatan sebep. 21 günde stesten kurtulma fikri kulağa çok güze geliyor:)

 8. ilk defa televizyondan izledim.çok etkilendim.ama şüphelerim var bukadar kısa sürede biraz zor gibi geliyor bana.teşekkürler.

 9. Yoğun iş temposundan sıkılan ve işinden bıkanlar için iyi bir çalışma diye düşünüyorum.

 10. Doğru karar verebilmek için denenmesi gerekir.

 11. kendinize güveninizi geliştirin adlıtelkinizi nereyse 21 gündür gece uykuda dinliyorum ve çok fayasını görmeye başladım şu ana kadar hiç kimseye düşüncelerimi ifade edemezken kendi hakkımı savunamazken bu çıkmazdan kurtulamazken birden bire kendi kendimi savunmaya kendi hakkımı aramaya başladım kendimde bunu her hissettiğimde daha çok mutlu oluyor kendime güvenim gittikçe artıyor teşşekkürler ali bey teşekkürler NLP

 12. bu tür telkinler avrupa da çok yaygın ülkemize gelmesi sevindirici

 13. Güven her şeyden önce gelirmiş.. bunu kaybedince anlamak pek hoş olmasa da tekrar kazanınca ondan alınacak haz vazgeçilmez olmalı:D

 14. okul hayatımı zevkli hale getirmek istiyorum yardımcı olursanız size minnettar kalırım

 15. migren ne demek bilirim hayatım felç oluyor

 16. Ali bey’in ,bolluk ve para cd ‘sini aldım.21 gün dinledim,bunla bişey olmuyor diye düşünürken mucizeler olmaya başladı.2yıldır beklediğim işe bugün kabul edildiğim haberini aldım,hayatımda hiç ummadığım şekilde para akışı başladı artık paranın kolay geldiğine inanıyorum.Cd’ler gerçekten işe yarıyor,emeği geçen herkese teşekkür ediyorum…

 17. Dışadönük bir kişilik kazanmak sanıldığı kadar kolay değildir. Mutlaka profosyönel destek almak gerekmektedir. Bu telkin teknolojinin nimetlerinden faydalanarak hazırlanmış olup; dışadönük bir kişilik kazanmaya yardımcı olmaktadır.

 18. Uykusuluk tam bir illet. Günlük hayatın pek çok alanının etkilemekte ve enerji kaybına neden olmaktadır. Bu telkinin fayda sağlayacağına inanıyorum.

 19. Kaçrılmaması gerekn bir set, türkiye şartlarında başarılı olmak için motive olmak şart!

 20. kendimi hiç bu kadar pozitif ve mutlu hissetmemiştim.

 21. Daha onceki yazılarımdada belirttiğim gibi her işin başlangıcı enerji ve motivasyondur.

 22. Bu mp3′den de almak lazım. Birçoğunu almamız lazım… Gerçekten de, ne çok eksilerimiz veya yanlış bilinçaltı kodlarımız varmış. Bizi bu zamana kadar ne hale getirmişler. Doğru bilinçaltı mesajlarına ihtiyacımız var. Hem de her konuda…

 23. Bu tür Olayların Türkiyede gelişmesi beni çok sevindirdi

 24. İnsan saygıyı hakeden bir varlıktır.Kendine saygı duymamak yenilmesi gereken bir hastalıktır.

 25. kendimde özgüven eksikliği hissediyorum benin için harika bir çalışma olacak.

 26. adeta sihirli değnek sahibi olmuş gibi hissediyorum..

 27. milyoner olmak isteyen birisi için umarım işe yarar

 28. Yedi yıl önce gaza gelip diyetisyen, yürüme bandı, pilates ve yürüyüş sayesinde 5 ayda 15 kilo verdim. Kendimi yeniden yarattım. Egzersizlerle yürüyüşleri fazla abarttığım ve aşırı iş yaptığım için kronik siyatik oldum. Tam beş yıl çektim. Bir yıl sonra çeşitli nedenlerle kendimi azar azar saldım. Bugün 20 kilo geri aldım.Bir türlü yeniden o moda giremiyorum.

 29. HİPERAKTİF OLAN ÇOCUKLARA ALINMASI GEREKEN EĞLENCELİ VE ZEVKLİ BİR HEDİYE, ÖZELLİKLE ÖĞRETMENLER SİZE TAVSİYEM ÖĞRENCİLERİNİZİN AİLELERİNE BU CDLERİ TANITIN… almanca çeviri

 30. Önümüzdeki sene yani 2012′de:) master’a başvuracağım. Eğitime 4 yıl ara verdikten sonra dönüşümün muhteşem olabilmesi için sanırım böyle bir şeye ihtiyacım olacak. türkçe öğreniyorum

 31. Eşim ve ben xxxxx xxxxxxxx şirketinde network yapıyoruz. İşimiz gereği sürekli seminerlere katılıyoruz. Üst kademelere çıkmamızdan dolayı bizim de artık konuşmacı olarak görev alma zamanımız gelmişti. “Topluluk Önünde Konuşurken Kendinize Güvenin” telkinini tesadüfen internetten araştırırken bulduk. Bizi çok geliştirdi. On’larca ve daha fazla kişiye çok rahat sunum yapabiliyoruz. Eskiden elim ayağım çözülürdü. Şimdi sanki bir arkadaşla sohbet eder gibi sunum yapabiliyoruz. Çok teşekkür ederiz. erken boşalmanın nedenleri

 32. Toygar bey, gittigidiyor’dan başka bir ürünümüzü de satın alabilirsiniz. Biz size ürünü göndermeden önce mutlaka arıyoruz sizi. Siz orda başka bir ürün de alsanız biz size asıl istediğiniz ürünü göndeririz. subliminal mesaj

 33. 3 kişiden fazla arkadaş ortamında bile konuşmakta zorlanıyorum denemeliyim:) kızlarla

 34. acı oje sürmeler sona erdi, tırnak yemeye son hem de bir cd ile … teşekkürler okuma

 35. online satış için yönlendirildiğim alışveriş sitesinde,eski erkek arkadaşınızı unutun adlı cd satılmıyor.bu cd yi nasıl satın alabilirim. teşekkürler filipince türkçe cümle çeviri

 36. Sağlıklı yeme alışkanlığı, sağlıklı bir hayat sürmek için en önemli olgu. Bu yöntemin gün içindeki yemek seçimlerimizi etkileyerek bizi daha sağlıklı olmaya yönlendireceğini düşünüyorum. kişisel gelişim nedir

 37. amanı hızla tükettiğimiz bu günlerde, yaptığımız işlerden maksimum performans sağlamak için hızlı ve etkili olmalıyız. Hızlı ve etkili okuma birçok alanda bize yardımcı olacaktır. alfa-beta.com.tr

 38. HİPERAKTİF OLAN ÇOCUKLARA ALINMASI GEREKEN EĞLENCELİ VE ZEVKLİ BİR HEDİYE, ÖZELLİKLE ÖĞRETMENLER SİZE TAVSİYEM ÖĞRENCİLERİNİZİN AİLELERİNE BU CDLERİ TANITIN… hızlı okuma

 39. Ali bey, yıllardır matematik ile aram hiç iyi olamadı, sizin cd nizi deneyerek bunu aşabilmeyi umuyorum.. para,

 40. of of öss kazandık sonra dersler, mezun olduk, kpss başladı ne zaman kilo vereceğim desem sınavlar yüzünden strese giriyorum iyice yiyorum. birinin söylemeside yaramıyor insanın içsel güdülenmesi lazım yoksa hiç bir şey olmaz. satranç oyunu oyna

 41. Bir günde birkaç defa dinlemek 21 günlük sürecin azalmasını sağlar mı? (En kısa sürede sonuç almak istiyorum da.) zeka geliştirme

 42. Para, para, paraaa:) Herkes için olmazsa olmaz. Bende bir kaç tane para ve bollukla ilgili subliminal var. Düzenli olarak dinleyince güzel neticeler alıyorum. Hiç ummadığım yerlerden iş teklifleri alıyorum ; henüz para elime geçmedi ama benimki sabır işi çünkü yazarım. Önce yazıyorum, yolluyorum, beğenilirse yayımlanıyor ben de paramı alıyorum. Hadi hayırlısı:) erteleme bulmaca

 43. Ali bey, Bolluk ve bereket subliminal mp3 unu Yaraticilik ile ayni gece dinliyorum.ustuste dinlememde bir sakinca var mi acaba? Tesekkur ederim. Sevgilerimle sekil duzelt

 44. Merhaba Ali bey, Ankara’da da seminer verecek misiniz yakın bir zamanda? En kısa sürede bekliyoruz. g harfi

 45. özellikle özgüven ve ilişkiler konusunda bilinçaltına yerleşen düşünceler sayesinde başka bir bakış açısı ve yeni davranışlar elde etmiş oluyorsunuz italyanca cümleler

 46. bunun ilaç kullanımlarına göre daha etkili olacağını düşünüyorum çünkü vucut belli bir noktadan sonra ilaçlara bağımlılık kazanacaktır ve ilacın etkisi yok olacaktır. satışta başarı

 47. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. Sağlam vücut da sağlam kafada. Hem vücudumuzu hem de zihnimizi güzelleştirmemiz lazım. ruh resimleri

 48. Merhaba ben daha önce mail attım müşteri hizmetlerinizi aradım ama bana yardımcı olan olmadı.Kişisel gelişim cd almak ve size danışmak istiyorum. izmirde seminerleriniz oluyormu? para para para

 49. yaşadığımız her ortamda bizi takip eden sorun:ealem ne der…ama artık bu sorun olmaktan çıkıyor bu cd sayesinde.. boy uzatma

 50. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. Sağlam vücut da sağlam kafada. Hem vücudumuzu hem de zihnimizi güzelleştirmemiz lazım. anti ne demek

 51. Aşırı kilo günümüz insanının önemli sorunlarından birisi bu programı bütün kilo problemi olan arkadaşlara tavsiye ediyorum. gerçek beyin

 52. bütün sorunların başı stres zaten bu cd yi alsam bir çok şeye faydası olur bence cd telkin

 53. eşim ve çocuklarım onlarla mutluyum kimse mutsuz olmasın çok güzel konular bunlar teşekkürler portekizce

 54. Bende de utangaçlık sorunu var berbat bi durum umarım faydası olur biz kimiz

 55. Sizi a haber programında seyrettim anlattıgınız seyler ilgimi cekti ilim bilim tüm bilgileri beynime depoluyorum ve kitabınızı okuyacam bakalım neler olacak ??? fotografik hafıza testi

 56. parayı çekme konusu ilginç gerçekten.kişisel gelişim,sağlık konusunda bu frekansları anlarım da para konusunda nasıl bir faydası olur ki isvecce turkce sozluk

 57. psikologların da gerek kaldığında hipnoz ile bilinç altına inmeye çalışmaları bu telkinin başarılı olabileceğinin kanıtıdır. biz kimiz

 58. the secret ı bilen ama bir türlü uygulayamayanlar için çok faydalı olacağına eminim. Çekim yasasında bir şeyi isterken en önemli nokta onla aynı frekans da aynı hizada olabilmek bunu sağlamak bu cd ler ile çok daha kolay olacak. bireysel gelişim kitapları

 59. Yaşasın uyumak, çok önemli benim için. En kısa zamanda bu CD yi alacağım. basarı

 60. Kredi çekmek bu ekonomik şartlarda pe çok insanı mağdur etmektedir. Temkinli haracamalar yapmak için bütçeyi iyi ayarlamak gerekmektedir. Bu ise insanın şahsi düşünceleriyle çok zor olmaktadır. Özenle hazırlanmış bu telkini dinleyerek belli bir plan dahilinde cebimizi kontrol altına alabiliriz. telkin duası

 61. merhaba…..ben yaklaşık olarak 21 gündür öfkenizi kontrol edin adlı telkininizi gece yatarken dinliyorum…..çok şiddetli derecede öfkeli ve saldırgan biriydim ….frekansları dinlemeye başladıktan sonra öfkemin eskiye oranla çok çok azaldığını ve öfkemi kontrol edebildiğimi saldırganlığımında yavaş yavaş ortadan kalktığını hissetmeye başladım …. bu durum bana mutluluk veriyor HUZUR veriyor….bu durumu oluşturan şahıslara ve olayların yaratıcısına minettarım ….. filipince sözlük

 62. Stresli insanlar için tavsiye ettiğim beğendiğim setlerden biri kişisel gelişimin ilk adımları.. romence bilen

 63. Merhaba, Ürünü 5 gün önce aldım. Kesintisiz dinlemeye başladım. İki gündür bana yeni işler ve para kaynakları açılmaya başladı. Emeğiniz için çok teşekkür ediyorum. Sevgiler… okuma

 64. Deneme demo mp3 lerinizde bir sorun var indirilebiliyor fakat açılamıyor mp3 seks

 65. Kendinizi hangi telkinler ile daha pozitif istediğiniz şeye yakın hisedeceğinizi görmek için bu cd.ler tam bir yol gösterici.. beat box öğren

 66. Her dişçi koltuğuna oturduğumda kendime “dişlerime artık çok iyi bakacağım” diye söz verir yeminler ederim ) BU teknik harika arapca sayilar

 67. Çekicilik her insanın olmasını istediği birşeydir. Aslında biraz çalışılsa her insanın gizemli bir çekişi vardır önemli olan bunu çıkarabilmektir. mp3 telkin

 68. Bugün 7. günüm ve harika gidiyor.Teşekkürler Ali Gülkanat… Sonuçları paylaşmak için sabırsızlanıyorum.. bedava ıq testi

 69. Kadınlarla sohbette başarılı olmak için kendimizi geliştirmemiz şart buda o imkanı vermekte. telkinmp3


Bir Yanıt bırak

Bir yorum eklemek için giriş yapmış olmanız gerekir.

Benzer Ürünler