Fransızca Öğrenme Becerisi

59.90TL 39.90TL
Miktar:

Fransızca öğrenme becerisi için bu frekansa kulak ver.

Paylaş

fransızca cümleler Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi fransizca sarkilarBeyin Programlama Teknolojisifransizca-ogrenme-becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi fransizca ogrenme becerisi

Fransızca Öğrenme Becerinizi Geliştirin
Etkili bir şekilde zihin geliştiren subliminal mp3 telkinimizle Fransızca çalışma becerinizi daha da geliştirin ve Fransızca çalışırken tamamen odaklanın.
Hala Fransızca’yı öğrenemediniz mi?
Bir dil bir insan, iki dil iki insan…

“Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.”

Shad Helmstetter…

türkçe fransızca çeviri Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi fransizca sozlukKişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi arrowscopeYıllardır Fransızca’yı öğrenemiyor musunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi arrowscopeFransızca çalışma yeteneğinizi hemen geliştirmek mi istiyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi arrowscopeFransızca çalışmak yerine daima daha ilginç başka şeyler mi buluyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi arrowscopeFransızca dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerilerinizi artırmak mı istiyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi arrowscopeFransızca çalışmakta, ev ödevinizi yapmakta ve sürekli okumakta zorlanıyor musunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi arrowscopeEskiden beri alışmış olduğunuz kötü çalışma alışkanlıklarınız, sınıftaki veya iş yerinizdeki derecelerinizi etkiliyor mu?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi arrowscopeBaşkalarının sahip olduğu çalışma yeteneğine sahip olmak ve hatta Fransızca çalışmaktan siz de keyif almak ister miydiniz?

Ne Ararsan O’nu Bulursun…

fransızca alfabesi ve okunuşu Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi beyin frekanslari30Öyleyse Fransızca çalışmak sizin için artık zor olmak zorunda değil. Sizin ve Fransızca’ya sıkı çalışan veya Fransızca hakkında daha derin bilgiye sahip olan bir kişinin arasındaki tek nüans zihninizin işleyiş şeklinde ve düşünce tarzınızdadır.

Subliminal mp3 telkin ürünümüz, Fransızca çalışmanıza engel olan her negatif düşünceyi zihninizden temizlemek ve yerlerine daha iyi çalışan, Fransızca’dan büyük keyif alan ve sınavlarda oldukca yüksek başarı gösteren insanların düşünce yapısını sizin zihninize yerleştirmek için oluşturuldu. Artık siz de Fransızca’da çok başarılı olabileceksiniz.

Pek çok diğer çalışma ve öğrenme becerileri, sadece motivasyonunuzu artırmaya yardım eder. Onlar sizin öğrenme kapasitenizi, bilgi dağarcığınızı, konuya odaklanmış kalmanızı geliştirmenize direkt yardımcı olmazlar. Sizi Fransızca’ya sıkı bir şekilde çalışmanız ve kendinizi Fransızca öğrenmeye adamanız için tekrar programlamazlar. Subliminal (telkin) mesajlarımız, zihninizin Fransızca çalışırken kullandığınız bölgelerini uyarır ve zihninizi tekrar programlar. Bütün bu gelişmelerin zihninizde gerçekleşmesi için bilinçli olarak katkınız gerekmemektedir.

ingilizce türkçe sözlük Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi fransizca turkce cumle ceviriBu subliminal mp3 telkin,

İndirekt(dolaylı):

Bu subliminal mp3 telkin size fazladan motivasyon verir ve Fransızca çalışmak için çok fazla istek duymanızı sağlar. Aynı şekilde daha uzun süreli Fransızca çalışmanıza destek olmak için iradenizi güçlendirir, iç disiplininizi artırır. Gerçekten odaklanma ve konsantre olma kapasitenizi artırır, Fransızca çalışmayı erteleme eğiliminizi giderir. Üstelik okuduğunuz ve öğrendiğiniz konuları daha net hatırlamanız için hafızanızı en iyi şekilde güçlendirir.

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi arrowscopeBeyninizi, Fransızca çalışmanın en verimli konumuna erişebilmesi için tekrardan programlar.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi arrowscopeFransızca’ya karşı konulamaz bir heves duyarsınız.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi arrowscopeFransızca çalışmak için sürekli olarak durdurulamaz bir azim geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi arrowscopeFransızca için yapabileceğinizin en iyisini başarırsınız.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi arrowscopeÇok uzun süre, dikkatiniz ve konsantrasyonunuz dağılmadan Fransızca çalışmanız ve öğrenmeniz için iç disiplin seviyenizi geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi arrowscopeFransızca çalışmayı ertelemeyi sonlandırır. Dersleri ötelemeye ve Fransızca çalışmayı son an’a bırakmayı kesersiniz.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi arrowscopeHafızanızı oldukca fazla güçlendirir ve zihninizi yeni öğrendiklerinizi kolayca hemen hatırlaması için geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi arrowscopeFransızca çalışmayı tatsız bir iş gibi görmek yerine, Fransızca çalışmaktan çok fazla keyif almaya başlarsınız
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi arrowscopeSubliminal(telkin), bilinçaltı zihninizi Fransızca çalışmayı başarma hedefinizle hizalar.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi arrowscopeYolunuzdaki tüm zihinsel engelleri temizler.

fransızca alfabe Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi fransizca ceviriDirekt(doğrudan):

Bu subliminal mp3 telkin ürünü, beyninizin özellikle Fransızca öğrenirken kullandığınız bölgesini uyarır, geliştirir ve tekrar yeniden programlar. Beyninizin en çok sağ yarım küresine odaklanır ki o bölge beynimizin yaratıcılık ve hayal gücü alanı ve aynı zamanda da dil öğrenmeden en fazla sorumlu kısmı. Bu ürün beyninizi daima geliştirecek ve Fransızca öğrenme ile ilgili sahip olduğunuz bütün becerilerinizi artıracaktır. Dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerileri ayrıca sizin sahip olduğunuz yaratıcılık ve hayal gücünüz.

Bu 2 değişik yaklaşımın bir araya gelmesiyle daha iyi bir çalışma alışkanlığı kazanabilirsiniz. Özellikle Fransızca çalışma becerinizi maksimum sonuçlara ulaşmak için devamlı olarak artırırsınız. Bugün, bu etkili subliminal mp3 telkin ürünümüzle başarılı Fransızca öğrencisinin zihin yapısını elde edin ve gerçek kapasitenizi ortaya çıkarın.

Bu ürünün içeriği

  • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları*  (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)

fransizca-ogrenme-becerisi-uyarilar-mp3-telkin Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi fransizca ogrenme becerisi uyarilar mp3 telkin

fransızca kelimeler Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi beyin dalgalari teknolojisi61İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

Subliminal(telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal(telkin) mesajlar doğruca şuuraltınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


1-) PayPal İle Öde;

Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi pixel

2-) Banka Havalesi İle Öde;

banka havalesi butonu Kadın Tavlama Ustası Olun Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi banka havalesi butonupixel Kadın Tavlama Ustası Olun Fransızca Öğrenme Becerisi Fransızca Öğrenme Becerisi pixel


Yabancı Dil

117 Yorumlar
  1. matamatik hayatımızda çok önemli ama malesef başarılı olamıyorum


Bir Yanıt bırak

Bir yorum eklemek için giriş yapmış olmanız gerekir.

Benzer Ürünler