Erken Boşalmaya Son

59.90TL 39.90TL
Miktar:

Erken boşalmaya son vermek için bu frekansa kulak ver.

Paylaş

erken boşalıyorum ne yapabilirim forum telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBeyin Programlama Teknolojisierken-bosalmaya-son-verin telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat

Erken Boşalmaya Son

Erken Boşalmanın Nedenleri Nelerdir? Neden erken boşalıyorum? sorusuna yanıt. Genelde erken boşalma sorunlu vakaların yüzde birinden daha az kısmı fiziksel bir takım sorunlara  dayanmakta, bunun haricindekiler ise bedensel değil sadece psikolojiktir. Kişinin cinsel ilişki esnasında kendini kontrol etmeyi bilmemesinden kaynaklanır.

Yapılan araştırmalar sonucu en yaygın olarak karşılaşılan konu gençlik çağlarında bilinçsizce hızlı yapılan masturbasyonlardır. Birine yakalanma korkusu ve aşırı heyecan ile yapılan bu masturbasyonlarda en önemli şey çabucak boşalıp o hazzı yakalamak ve kimseye yakalanmamaktır. Çok etkili Subliminal Mp3 Telkin ürünümüz ile erken boşalma sorununu biran önce hayatınızdan çıkarın ve yaşamınıza kaldığınız yerden devam edin.

“Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.”

Shad Helmstetter…

erken boşalıyorum ilaç telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatKişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatGençlik çağlarında uygunsuz ortamlarda mı mastürbasyonlar yaptınız?
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatYorgunluk, sıkkınlık, kızgınlık ve tedirginlik mi duyuyorsunuz?
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatCinsel uyarım eksikliği mi var?
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatCinsel mitler yani hurafeler mi dolaşıyor zihninizde?
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatCinsellikle ilgili gerçekçi olmayan beklentilere mi sahipsiniz?
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanatİlişki esnasında gerekli koşulların sağlanamaması durumunda tedirgin mi oluyorsunuz?
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatCinsel ilişki konusunda tecrübesiz misiniz?
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatGebe bırakma korkunuz mu var?
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBilinçaltınızda yatan cinsel ilişki ile ilgili negatif düşünceler mi var?
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatKadına karşı isteksizlik mi hissediyorsunuz?
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatPartnerinizin hayal kırıklığına uğramasından mı korkuyorsunuz?
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatAşırı cinsel isteğin verdiği gerginlik mi var?
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatCinsel açıdan baskı altında mı yetiştiniz?
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatGünah işleme veya suçluluk duygusu mu hissediyorsunuz?
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatHastalık kapma korkusunuz mu var?

Ne Ararsan O’nu Bulursun…

erken boşalan erkekler çözüm uzman tv telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatErken  boşalma sorunu, erkeğin ilişki esnasında boşalma refleksi  üzerinde hemen hemen çok az kontrol sahibi olduğu ya da hiç kontrol sahibi olamadığı ve  kesinlikle boşalmasını kontrol edemiyeceği hissine kapıldığı   durumu yaşamasıdır. İlişkilerinde kontrolsüz boşalma yaşayan erkekler  yoğun olarak yetersizlik, utanç, eksiklik hisleri ve  aşağılanmışlık ve küçük düşme hisleri ile baş başa kalmaktadır.

Bu kötü durumu yaşamak erkeğin iç dünyasında yaşadığı karmaşık duygularının etkisiyle kırılma yaşamasına neden olmaktadır. Bu problem, partneriyle ilişkilerine olumsuz olarak yansıdığı gibi hayatının her alanında yaşadığı kırılmanın izlerini görmek mümkündür. Yaşanan bu talihsiz durumun ve incinmenin etkisiyle insan ilişkilerinde öfkeli, asabi, kişinin kendine olan güveninin azaldığı veya aşırı bir şekilde kendini ispat etme gayreti  içerisinde davranışlar olarak yansımaktadır. Bazen de yaşanan incinmenin etkisiyle bu sorun yok sayılabilinmektedir.

erken boşalmaya çare 2011 telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatSubliminal Mp3 Telkin ile,

Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatCinsel İlişki süreniz uzar.
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatAldığınız haz artar.
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatCinsel birleşmenin birden bire son bulacağı kaygısından kurtulursunuz.
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatPartnerinizle sizin aranızda cinsel ilişki öncesinde,  cinsel ilişki sırasında ve cinsel ilişki sonrasında gerginlik yaşanması olayı son bulur.
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatPartnerinizle cinsel ilişki esnasında kafanızdaki karışıklıklar ve soru işaretleri yok olur.
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatArtık cinsel ilişkiden sonra utanç duymazsınız.
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatGereksiz yere cinsel performansa  büyük anlamlar yüklemezsiniz.
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatCinsel ilişkiye gerektiği kadar önem verir, abartmazsınız.
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatSuçluluk hissinden kurtulursunuz.

erken boşalıyorum ne yapabilirim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBoşalma halinin(Ejakulasyon) penis vajinaya girdikten hemen sonra cinsel tepkileri normal olan bir eşi tatmin edemeden gerçekleşmesi ya da erkeğin isteğinden önce olmasına Erken Boşalma(Premature Ejaculation) denir. Çoğunlukla konuşulması çok güç olduğundan ve toplumda göreceli bir kavram olduğundan rastlanma oranı konusunda yeteri kadar bilgi yoktur. Lakin 25 yaşın altındaki genç erkeklerin üçte birinde ve 40 yaşın üzerindeki erkeklerin %10’unda görüldüğü tahmin edilmektedir.

Hemen hemen çoğu erkek yaşamının bir bölümünde bu problemle karşılaşabilir. İlk cinsel deneyimleri sırasında oluşan gerginlik nedeniyle erken boşalma görülebilir. Birçok erkek zamanla ejakulasyonu kontrol etmeyi öğrenir. Şuan bu yazıyı okuyorsanız bir süredir hayatınızda bir probleminizin olduğunu ve artık yeni bir şeyler yapmanız gerektiğini düşünüyorsunuz.

Artık hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bu subliminal mp3 telkin ürünümüz her zaman sizin yanınızda olacak. Telkini dinlediğinizde sizi destekler ve geri kalan hayatınızı yeniden eskisi gibi mutlu ve mesut yaşarsınız. Sorunların üstesinden gelmenize yardımcı olacak gücü size verir. Hayatınıza yeniden sahiplenirsiniz.

Bu ürünün içeriği

 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları*  (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)

erken-bosalmaya-son-uyarilar-mp3-telkin telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat

erken boşalıyorum bitkisel çözüm telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanatİstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

Subliminal(telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal(telkin) mesajlar doğruca şuuraltınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


1-) PayPal İle Öde;

telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat

2-) Banka Havalesi İle Öde;

banka havalesi butonu Eğitim Hayatında Başarı telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanatpixel Eğitim Hayatında Başarı telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat


Cinsel Gelişim

123 Yorumlar
 1. Liderler doğru işi yapan kişilerdir; yöneticiler işleri doğru yapanlardır. Bennis, W. G.

 2. Mutluluğa giden tek bir yol vardır ve bu irademiz dışındaki şeyler yüzünden kaygılanmayı bırakmaktır. Epictetus

 3. Satranç çok zevkli bir oyun fakat belli bir süre sonra insanın beyni yoruluyor ve hamleleri görememeye başlıyor. Bu cd sayesinde bütün hamleleri görebilecek ve oyun boyunca dikkatimizi canlı tutabileceksek ne mutlu bize? Acaba bilgisayarı da yenebilir miyiz?

 4. Günümüzde çok yaygın olan bir söylem vardır stres bütün hastalıkların başlangıcıdır diye, hakkaten de öyledir. Stresli olmayan insan mutlu ve huzurlu olur. Huzurlu olan insanın hayatı mutlulluk içinde geçer Telkini dinlemek gerek.

 5. her yolu deneyip başarılı olamayanların denemesi gerek. bir insan değerinde bence bu.

 6. kronik olarak uyku sorunum var… bu sistem kesintisiz uyku hayalimi gerçekleştirir mi acaba?

 7. Uyku sorununun bu yöntemle ilaçlar kullanılmadan çözelebilmesi gerçekten harika.

 8. 6 yaşındaki kızımızda alerjik astım var.iyileşmesi için bağışıklık sisteminin güçlenmesi gerekiyor.bu frekansları dinlemenin yaş sınırı var mı.eğer uygunsa alabiliriz.

 9. özellikle bayanların ve uzun saçli bayların denemesi gerekir diye düşünüyorum.

 10. Ben de cdlerden almak istiyorum ama cdler konusunu tam anlamadım,buradaki her başlık için ayrı cd mi var,çünkü sayfanızda onlarca başlık var.Toplam kaç cd ve nasıl temin edebilirim,gitti gidiyorda satış kapanmış

 11. ali beyin mardinde bir seminer vermesi için birlikte bir çalışma yapalım lütfen

 12. ‘Bu adamın yanına bu kadın yakışıyor mu hiç?’ diye kıskanan kişilerin uygulaması gerek.

 13. Kesin Sonuç verir mi acaba 21 gün sonra yada daha fazla dinlemeliyiz mi

 14. Yemek kültürü günden güne değişmektedir. Bu durum insanların metabolizmasında geri dönüşü olmayan hasarlar vermektedir. Bu telkin bu sorunun önüne geçmektedir.

 15. BPT hakkında daha fazla program daha fazla reklam yapılmalı bence, ama bir yandan da bu teknolojiyi herkes bilmesin sadece ben faydalanayım da demiyor değilim

 16. ilişkiler için çok sağlıklı bir program teşekkürler.

 17. arkadaşlar her şeyin başı bilinç altı ben bu konuda bir çok araştırma yaptım çok fazla kitap okudum bilinç altımıza söz geçirmeyi öğrenmeliyiz bunun en kolay yolu da subliniminal mesajlardır

 18. yaklaşık 6 ay önce sitenizi keşfettim.fazla kilolarımdan dolayı özgüvenim bitmişti.adeta kendimi eve kapatıp insanlardan kaçtım.neyseki sayenizde 25 kilo verdim ve adeta yeniden doğmuş gibi oldum

 19. Ali bey, sizi tanıma fırsatı bulmuştum. İlk olarak İş Hayatında Başarı ile ilgili CD nizi aldım.. kesinlikle çok memnun olduğumu belirtmek istedim. Diğer CD lerinizi de inceliyorum. Memnuniyetimi dile getirmek istedim. Zamanla edindiğim izlenimlerimi de aktaracağım. İyi çalışmalar.

 20. mutlu bir evlilik için faydalı olacaktır diye düşünüyorum..

 21. Hayattan sıkılanlar alsınlar da biraz gevşesinler…

 22. 21 günde strese son demek bi ömür boyu mutluluk demektir.

 23. dikkat eksikliği hem benim hemde büyük kızımın problemi.gerçekten tüm hayatımızı etkiliyor.bu ürünü kesinlikle almalıyım.

 24. Çoktandır aradığım ama bulamadığım bir ürünü sitenizde buldum. Hemen sipariş verdim. Aynı gün ürün elime geçti. Şuan ilk haftam. Şimdiden etkilerini hissetmeye başladım. Teşekkür ederim.

 25. arkadaşım siteyi tavsiye etti, bana uygun onlarca cd var iyi ki böyle bir teknolojiden haberdar oldum

 26. Kendine güven olmadan insan adım bile atamıyor daha mutlu ve özgür bir yaşam için kendine güven gerekli.

 27. Bu konu çok hoşuma gitti, umarım bende de işe yarar. En kısa zamanda CD leri alacağım..

 28. bugün cd yi dinlemeye başlayalı 21. günümdeyim…

 29. Boy uzaması derken dik durarak olduğumuz gibi görünmekten mi bahsediyorsunuz yoksa pilatesteki gibi bir etki mi bu?

 30. bence düzenli spor yapamayan kişilerin denemesi gerekir.

 31. annem sık sık uyarıyor ama bir işe yaramıyor duruşumu her an düzgün tutamıyorum

 32. ben bu telkini görünce baya heyecanlandım,en kısa zamanda almayı düşünüyorum.

 33. Daha onceki yazılarımdada belirttiğim gibi her işin başlangıcı enerji ve motivasyondur.

 34. Ali bey, bu cd nizle hayatımdaki büyük bir sorunu çözebileceğim inancıyla edineceğim.. zira bu konuyla ilgili engelleyici sebeplerin bilinçaltımda gizli olduğuna ben de çok inanıyorum ve denemek için heyecanlanıyorum..

 35. İçerideki sorunları hallettiğimizde dışarıya daha olumlu bakıp çözümler üretebiliriz.. oldukça güzel bir ürün..

 36. Bu para konusundaki cd’lere milletimizin çoğunun ihtiyacı var. Çoğu kişi boğazına kadar borçta çünkü. Bi de şu başımızdakilere, “halkına insaf etme” mp3′leri hazırlayıp dinletsek iyi olacak heralde… tukce sozluk

 37. Sınavlar hayatımızın her aşamasında karşımıza çıkmaktadır. Sınavlardan istenen neticeyi alabilmek için sistemli bir program izlememiz gerekmektedir. Bu telkinle gireceğimiz sınavlardan başarılı bir şekilde sonuçlar alacığımıza inanıyorum. korece kursu

 38. Bence yukarıda anlatılanlara farklı bir bakış açısı getirmek gerekiyor. Eğer bir şeyi gerçekten çok isterseniz gerçekleşiyor. Başarmak için, içinde bulunduğunuz durum varmak istediğiniz hedeften uzak ise o durumdan kurtulmak gerekiyor. Yükselmek isteyen kendisine karşı olumsuz davranışlarda bulunan kişilere nefret duymak yerine yoluna bakarsa ancak hedefine o şekilde varabilir. Aksi taktirde yürüme bandında yürür ama farkında olmaz. Şimdiki zamanda bir çok insan yaptığı her ne ise bu yaptığını para için yaptığından dolayı enerjisi olmadığından tadı ekşi oluyor. Gerçekten ulaşmak istediği hedefe bütün insanları dahil ederek bir düşüncede ilerlerse ancak o zaman tatlı bir başarıya ulaşır. İstanbul gibi büyük bir kente zamanında su taksimi yapmak için inşaatlar yapan mimar sinan’a bağlanan ücretsiz su için ceza kesildiğini duydunuz mu? Bu insan bu cezaya itiraz etmemiştir. Yaptığının herkesin hayrına olduğu düşüncesi vardır. Selametle. rusca klavye

 39. işte en çok ihtiyacım olduğunu düşündüğüm telkin ilacı bu.. Çünkü hayatımız sınav….. ereksiyonu

 40. sigaradan kurtulmak isteyen arkadaşlarım kendinde o gücü bulamayınca tekrar başlıyor ama bu cd ler 21 günlük tekrarlarla sizi sigarasız hayatın MÜPTELASI yapıyor… yaşlanma karşıtı kremler

 41. Bu para konusundaki cd’lere milletimizin çoğunun ihtiyacı var. Çoğu kişi boğazına kadar borçta çünkü. Bi de şu başımızdakilere, “halkına insaf etme” mp3′leri hazırlayıp dinletsek iyi olacak heralde… telkin nedir

 42. Size sormak istediğim.. 35 sene öncesinde ana dilim gibi bildiğim Almanca’yı kullanmadığım için hatırlamıyorum.. esim

 43. şu an için ingilizcem iyi ama çok iyi olsun,ana dilim gibi konuşmak istiyorum. hızlı

 44. dikkat eksikliği hem benim hemde büyük kızımın problemi.gerçekten tüm hayatımızı etkiliyor.bu ürünü kesinlikle almalıyım. subliminal reklamlar

 45. Her insanın geçmişte yaşadiği birtakım olumsuz olaylar,hatıralar vardır. Bunlar insan hayatının bütününü etkiler. Bu durumun önüne geçmek için bu telkin dinlenilmelidir. beyin frekans teknolojisi

 46. BPT hakkında daha fazla program daha fazla reklam yapılmalı bence, ama bir yandan da bu teknolojiyi herkes bilmesin sadece ben faydalanayım da demiyor değilim telkın nedır

 47. Otobüste bile görüyorum artık, gençlerde daha çok. Stres etken herhalde. Çok kötü ve acı verici birşey. Nerdeyse tırnak kalmamış, Bu CD lerle çözülürse ne mutlu.. boy uzunluğu

 48. Bu cd gerçekten de önemli diye düşünüyorum, beraberinde sağlığımızı da korumamızı sağlayacak.. güven

 49. Oğlumda kullandım. Dikkat eksikliği vardı. Faydasını gördük, teşekkürler sosyal

 50. Bu gerçekten işe yarıyorsa bir çok insan kanser olmaktan da kurtulur. Bir çok kadın, beyaz saçlar yüzünden 2 ayda bir kimyasal boyalara mağruz kalıyor. kurumsal eğitim

 51. Öfke kontrölünü sağlamak bütün toplumun gereksinimidir bunun için kendini rahatsız hissetmene gerek yok herkesin bu cd leri denemesi gerekir. kişisel gelişim nedir

 52. inanamıyorum bu cdler tam benlik.düşünüyorumda ingilizcede matematikte fen de başarımı hayal gibi. sevişen beyin

 53. merhaba, mutlu ilişkiler sadece aşk ilişkilerini değil, sosyal arkadaşlıkları, iş arkadaşlarını, okul arkadaşlarını ve aile ilişkilerini de kapsıyor. japonca öğrenmek

 54. bunun ilaç kullanımlarına göre daha etkili olacağını düşünüyorum çünkü vucut belli bir noktadan sonra ilaçlara bağımlılık kazanacaktır ve ilacın etkisi yok olacaktır. lehce türkce ceviri

 55. Bu telkini deneyen iş arkadaşım sayesinde bu siteyle tanıştım. Çok güzel bir sonuç aldı kendisi, değişimine şahsen tanık oldum. Bu yüzden herkese tavsiye ederim. telkinli mp3

 56. her insanın sonal amacı ruh eşini bulup onla bir ömür geçirmek değil mi, bu cd güzel bir evlilik teklifiaracı bile olabilir.. product id

 57. çocuklarımla daha iyi ilişki kurmayı çok isterdim onları çok seviyorum ama bizim yetiştirilme tarzımız çok farklıydı para resmi

 58. sürekli olarak şartlıyorum kendimi kilo vereceğim diye. ama nedense beslenme kontrolünü birkaç gün sonra elimden kaçırıyorum. bu yöntem beynimi programlamama yardımcı olursa çok mutlu olacağım yasamsal gelisim

 59. Sosyal beceri her insanda olmayan bir özelliktir. Sosyal beceri sonradan kazanılabilir. Bu telkin bu konuda yardımcı olacaktır. rusça

 60. eveet işte hangi cd den başlıyacağımı buldum.önce parayı çekelim kendimize sonra tüm cd leri alalım:) gerçek ruh

 61. her insanın sonal amacı ruh eşini bulup onla bir ömür geçirmek değil mi, bu cd güzel bir evlilik teklifiaracı bile olabilir.. alfa harfi

 62. Sigara hem sağlımızı bozmaktadır hem de maddi olarak hiç de azımsanmayacak kayıplar verdirmektedir. Bu telkine vereceğimiz cüz’i bir ücret karşılığı bu illetten kurtulabiliriz. kumar bağımlılığı

 63. merhaba….yaklaşık 21 gündür ruh eşinizi çekin adlı telkinizi gee yatarken dinliyorum ve telkini dinlemeye başladığım ilk bir buçuk hafta içerisinde ruh ikizim diyebileeğim insanla nişanlandım onunla çok iyi anlaşıyoruz MUTLUYUM çok güzel olaylar gelişmeye başladı hayatımda dileyim daha farklı alanlarda da değişimi sağlamak….. herkese minnettarım…. chess indir

 64. CD’lerin tanıtımı ve pazarlamasını başka alışveriş sitelerinde de yaparsanız iyi olur. Bu tür faydalı çalışmalar daha geniş kitlelere yayılmış olur. sırt ağrısı akciğer

 65. Yararlı olacağına inanmasanız bile denemekte fayda var.Denedikten sonra pişman olmayacaksınız.Denedim ve memnunum. telkin sözleri

 66. tüm evli çiftlerin ihtiyaç duyacağı bir konu çünkü herkesin kurslara gidecek imkanı yok, kurs ayağınıza geliyor bu cd ile… iq testi nasil yapilir

 67. Dikkat eksikliğinin özellikle gençlerde ciddi boyutlarda olduğunu düşünüyorum. Bu calismanizin da diğerleri gibi çok yararlı olduğundan kuşkum yok. içsel

 68. Merhaba ben daha önce mail attım müşteri hizmetlerinizi aradım ama bana yardımcı olan olmadı.Kişisel gelişim cd almak ve size danışmak istiyorum. izmirde seminerleriniz oluyormu? çatişma nedir


Bir Yanıt bırak

Bir yorum eklemek için giriş yapmış olmanız gerekir.

Benzer Ürünler