Arapça Öğrenme Becerisi

59.90TL 39.90TL
Miktar:

Arapça öğrenme becerisi için bu frekansa kulak ver.

Paylaş

arapça türkçe çeviri telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBeyin Programlama Teknolojisiarapca-ogrenme-becerisi telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat

Arapca Öğrenme Becerinizi Geliştirin
Etkili bir şekilde zihin geliştiren Subliminal Mp3 Telkinimizle Arapca çalışma becerinizi daha da geliştirin ve Arapca çalışırken tamamen odaklanın.
Hala Arapca’yı öğrenemediniz mi?
Bir dil bir insan, iki dil iki insan…

“Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.”

Shad Helmstetter…

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanatşekilli arapça harfler telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatYıllardır Arapca’yı öğrenemiyor musunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatArapca çalışma yeteneğinizi hemen geliştirmek mi istiyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatArapca çalışmak yerine daima daha ilginç başka şeyler mi buluyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatArapca dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerilerinizi artırmak mı istiyorsunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatArapca çalışmakta, ev ödevinizi yapmakta ve sürekli okumakta zorlanıyor musunuz?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatEskiden beri alışmış olduğunuz kötü çalışma alışkanlıklarınız, sınıftaki veya iş yerinizdeki derecelerinizi etkiliyor mu?
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBaşkalarının sahip olduğu çalışma yeteneğine sahip olmak ve hatta Arapca çalışmaktan siz de keyif almak ister miydiniz?

Ne Ararsan O’nu Bulursun…

arapça öğreniyorum 1 telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatÖyleyse Arapca çalışmak sizin için artık zor olmak zorunda değil. Sizin ve Arapca’ya sıkı çalışan veya Arapca hakkında daha derin bilgiye sahip olan bir kişinin arasındaki tek nüans zihninizin işleyiş şeklinde ve düşünce tarzınızdadır.

Subliminal mp3 Telkin ürünümüz, Arapca çalışmanıza engel olan her negatif düşünceyi zihninizden temizlemek ve yerlerine daha iyi çalışan, Arapca’dan büyük keyif alan ve sınavlarda oldukca yüksek başarı gösteren insanların düşünce yapısını sizin zihninize yerleştirmek için oluşturuldu. Artık siz de Arapca’da çok başarılı olabileceksiniz.

Pek çok diğer çalışma ve öğrenme becerileri, sadece motivasyonunuzu artırmaya yardım eder. Onlar sizin öğrenme kapasitenizi, bilgi dağarcığınızı, konuya odaklanmış kalmanızı geliştirmenize direkt yardımcı olmazlar. Sizi Arapca’ya sıkı bir şekilde çalışmanız ve kendinizi Arapca öğrenmeye adamanız için tekrar programlamazlar. Subliminal (telkin) mesajlarımız, zihninizin Arapca çalışırken kullandığınız bölgelerini uyarır ve zihninizi tekrar programlar. Bütün bu gelişmelerin zihninizde gerçekleşmesi için bilinçli olarak katkınız gerekmemektedir.

arapca öğreniyorum emsile video arapça telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBu subliminal mp3 telkin,

İndirekt(dolaylı):

Bu subliminal mp3 telkin size fazladan motivasyon verir ve Arapca çalışmak için çok fazla istek duymanızı sağlar. Aynı şekilde daha uzun süreli Arapca çalışmanıza destek olmak için iradenizi güçlendirir, iç disiplininizi artırır. Gerçekten odaklanma ve konsantre olma kapasitenizi artırır, Arapca çalışmayı erteleme eğiliminizi giderir. Üstelik okuduğunuz ve öğrendiğiniz konuları daha net hatırlamanız için hafızanızı en iyi şekilde güçlendirir.

Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBeyninizi, Arapca çalışmanın en verimli konumuna erişebilmesi için tekrardan programlar.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatArapca’ya karşı konulamaz bir heves duyarsınız.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatArapca çalışmak için sürekli olarak durdurulamaz bir azim geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatArapca için yapabileceğinizin en iyisini başarırsınız.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatÇok uzun süre, dikkatiniz ve konsantrasyonunuz dağılmadan Arapca çalışmanız ve öğrenmeniz için iç disiplin seviyenizi geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatArapca çalışmayı ertelemeyi sonlandırır. Dersleri ötelemeye ve Arapca çalışmayı son an’a bırakmayı kesersiniz.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatHafızanızı oldukca fazla güçlendirir ve zihninizi yeni öğrendiklerinizi kolayca hemen hatırlaması için geliştirir.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatArapca çalışmayı tatsız bir iş gibi görmek yerine, Arapca çalışmaktan çok fazla keyif almaya başlarsınız
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatSubliminal(telkin), bilinçaltı zihninizi Arapca çalışmayı başarma hedefinizle hizalar.
Kişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatYolunuzdaki tüm zihinsel engelleri temizler.

arapça yazı öğrenmek telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatDirekt(doğrudan):

Bu subliminal mp3 telkin ürünü, beyninizin özellikle Arapca öğrenirken kullandığınız bölgesini uyarır, geliştirir ve tekrar yeniden programlar. Beyninizin en çok sağ yarım küresine odaklanır ki o bölge beynimizin yaratıcılık ve hayal gücü alanı ve aynı zamanda da dil öğrenmeden en fazla sorumlu kısmı. Bu ürün beyninizi daima geliştirecek ve Arapca öğrenme ile ilgili sahip olduğunuz bütün becerilerinizi artıracaktır. Dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerileri ayrıca sizin sahip olduğunuz yaratıcılık ve hayal gücünüz.

Bu 2 değişik yaklaşımın bir araya gelmesiyle daha iyi bir çalışma alışkanlığı kazanabilirsiniz. Özellikle Arapca çalışma becerinizi maksimum sonuçlara ulaşmak için devamlı olarak artırırsınız. Bugün, bu etkili subliminal mp3 telkin ürünümüzle başarılı Arapca öğrencisinin zihin yapısını elde edin ve gerçek kapasitenizi ortaya çıkarın.

Bu ürünün içeriği

 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları*  (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)

arapca-ogrenme-becerisi-uyarilar-mp3-telkin telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat

arapça harfler telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanatİstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

Subliminal(telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal(telkin) mesajlar doğruca şuuraltınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


1-) PayPal İle Öde;

telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat

2-) Banka Havalesi İle Öde;

banka havalesi butonu Kadın Tavlama Ustası Olun telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanatpixel Kadın Tavlama Ustası Olun telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat


Yabancı Dil

148 Yorumlar
 1. geçmişte yaşanan olumsuz olayların tesirini minumuma indirmek için bu çalışmadan faydanılmalıdır.

 2. İnsanlar başarısızlıklarından bir şeyler öğrenir. Başarılarından ise çoğunlukla pek bir şey öğrenmezler. Harold S. Geneen

 3. Deneme demo mp3 lerinizde bir sorun var indirilebiliyor fakat açılamıyor

 4. duygularımı içime atmaktan ne tansiyon kaldı ne şeker, siz de kendinize artık “ben önemliyim” demek istemez misiniz…

 5. ne kadar çok dinlerseniz ne kadar çok vakit ayırırsanız o kadar olumlu ve hızlı bir sonuç elde etmiş olursunuz va hayatımızın sadece 21 gününü ayırarak geri kalan hayatımızı daha olumlu geçirebiliyoruz

 6. Yorum yapmak isteyip de yorum yapamayanlar için ideal olabilir:)

 7. artık sigarayı bırakmalıyım,nefes alamıyorum nerdeyse.

 8. Merhaba, Ürünü 5 gün önce aldım. Kesintisiz dinlemeye başladım. İki gündür bana yeni işler ve para kaynakları açılmaya başladı. Emeğiniz için çok teşekkür ediyorum. Sevgiler…

 9. söylenecek söz yok kendisine saygısı olmayan bir insanın başkasına saygısı hiç olmaz

 10. Bağışıklık sistemi zayıf olanların bu telkini dinlemesinde fayda olduğunu düşünüyorum. Zihinsel yapılanlamalar sağlıklı bir bünyenin nasıl olacağına ilişkin kodları taşımaktadır.

 11. Stres çağımız insanın başındaki en büyük sorunlardan biridir. bu hastalıktan kurtulmak için alternatif yollar denenmelidir. Bu çalışmanın stresi yok etme yolunda en önemli argümanlardan biri olduğunu düşünüyorum.

 12. Beynimi daha iyi kullanabilemk yaratıcı olmak için bu seti alacağım.

 13. Bu konuda 21 günlük sürenin aralıksız mı olması gerekmektedir?

 14. insanın güveni bir kere eksildiği zaman hayat çok zor geliyor

 15. Ortaokul ve lise yıllarımda iddialı olabileceğim kadar deneme yazılar ve şiirler yazardım. Edebiyat öğretmenim günce tutmamı öğütledi, fakat ben başkalarının eline geçmesinden çekindiğim için bunu yapmadım, hala yine de içimden kendi kendime yazdığımı geçiriyorum. İyi bir yazar olmayı, kitaplarımın satıldığını görmeyi çok istiyorum.

 16. Stres bütün sağlık sorunlarının temelinde yatan sebep. 21 günde stesten kurtulma fikri kulağa çok güze geliyor:)

 17. bunu ablama uygulatmalıyım. o baya zorlanacam diyip duruyor…

 18. annemin yaşadığı uykusuzluk sorununa hiçbişey çare olmamaıştı, umarım bu cd ler çare olacak

 19. Egitimle ilgili olan Telkin mp3 u tum ogrencilere oneriyorum.cok etkili.

 20. Televizyonda sizi gördüm. Konuşmaları beni çok etkiledi. Bu sistemi denemek istiyorum.

 21. düzenli dinlendiği zaman çok etkili oluyor.

 22. sigara,çay,kahve,kola dişlerimi kötü etkiliyo.daha çok gencim diş sağlığı ve güzelliği çok önemli bence.

 23. Diyet esnasında insanın motivasyonunu en çok bozan şey; kısa sürede kilo azalması olmaması bence. Herkes aylar içinde aldığı kiloyu, bir haftada vermek istiyor. Olmadığını görünce de sanki hiç kilo veremeyecekmiş hissine kapılıp moral bozukluğu yaşıyor… Kendimizi doğru motive etmeli ve sabırlı olmalıyız, diye düşünüyorum.

 24. Utangaçlık çağımızın hastalığı bunuda bu set sayesinde aşacağız

 25. benimde yaptığım şuuraltı çalışmalar var, fakat frekans noktasında bilgi alışverişi yapabilirmiyiz??

 26. bir arkadaşım için alıp hemen kullandıracağım bu konudan çok müzdarip.

 27. Yararlı olacağına inanmasanız bile denemekte fayda var.Denedikten sonra pişman olmayacaksınız.Denedim ve memnunum.

 28. Egzersizler günümüz insanın sağlıklı bir hayat yaşayabilmesi için şart. Egzersizin belli bir düzende seyr etmesi için bu telkinden faydananılabilir. boşalma nedir

 29. çoğu yerde okuduğuma göre bu yöntemle zayıflamanın daha kalıcı olduğunu okumuştum. bunun nedeni de bir kez bilinç altına konlandıktan sonra bilinçaltına yerleşmiş olması. sürücü izle

 30. Uykusuluk tam bir illet. Günlük hayatın pek çok alanının etkilemekte ve enerji kaybına neden olmaktadır. Bu telkinin fayda sağlayacağına inanıyorum. cdtelkin

 31. Sanıyorum bakışımız değiştiğinde bedenimiz de olumlu yönde değişecektir.. güven

 32. yılllardır benimle birlikte yaşayan migren ilaçların etkisizliği yüzünden halen yanımda artık migrene ilaçsız bir çözümüm var , bu cd ler çok iyi güçlü ol

 33. Sağlıklı yeme alışkanlığı, sağlıklı bir hayat sürmek için en önemli olgu. Bu yöntemin gün içindeki yemek seçimlerimizi etkileyerek bizi daha sağlıklı olmaya yönlendireceğini düşünüyorum. kızgınlık sözleri

 34. birkaç gündür dinliyorum kilo vermedim henüz ama hakikaten gevşediğimi hissediyorum çok harika bir duygu.bu kadarını beklemiyordum.kilo vereceğime de inanıyorum. sürücü kursu oyunları

 35. Kişinin bedeniyle barışık olması özgüven duygusunun gelişmiş olduğunu gösterir. Eğer bedenimizle ilgili gereksiz şikayetlerimiz, yakınmalarımız var ise eğer bu telkini dinlemeliyiz. subliminal

 36. İnsanlar hayatlarında para sağlık ve ilişkiler gibi 3 temel konuda sıkıntı yaşarlar. İlişkilerdeki sıkıntıların buradaki ilişkiler konusundaki telkinlerle çözülebilecek olduğunu düşünmek bu teknolojinin mükemmel olduğunu düşündürtüyor. sürücü kursu

 37. iş hayatımı bile olumsuz etkileyen bir sorun ama artık bunu bu cd sayesinde aşabileceğimi düşünüyorum. sürücü kursu

 38. Sağlıklı yeme alışkanlığı, sağlıklı bir hayat sürmek için en önemli olgu. Bu yöntemin gün içindeki yemek seçimlerimizi etkileyerek bizi daha sağlıklı olmaya yönlendireceğini düşünüyorum. erken boşalıyorum ilaç

 39. ders çalışmak ve dinlemek ızdırap olmaktan çıktı sayenizde.kendim seçmiş gibi mutlu bir şekilde ders dinliyor,derse katılıyorum.çok teşekürler sırt ağrısı akciğer

 40. yukarıda yazan maddeleri okuduğumda çok uzak bir hayal gibi geliyor. Gerçekten bütün bunlar oluyor mu? Oluyorsa deneyip başarılı olan var mı? lütfen yazın buradan.. lehçe nedir

 41. Fotoğrafik hafıza teknikleri ülkemizde layık olduğu değeri henüz görememektedir. Bu telkinle geniş kitlelere yayılacağını düşünüyorum. Fotoğrafik hafıza tekniklerini öğrenerek birçok alanda fark atabiliriz. boyu uzatan hareketler

 42. Her ortama kolayca adapte olun ve utanmaktan utanın gerçekten çok faydalı bir eğitim seti daha . Bir çok problemimi yenmeme yardımcı oldunuz.Çok sağ olun . subliminal mesaj

 43. bir çok sorunuma çözüm olabilecek şeyler okuyorum. eğer hepsi de olumlu sonuç verirse tüm insanlar tavsiye etmeye başlayacağım. gerçekten bu bir devrim gibi. bulgarca türkçe sözlük

 44. YİĞENİME ŞUBAT TATİLİNDE ALMASINI TAVSİYE EDECEĞİM, BAŞARI DESTEKLENİNCE DORUKLARA ULAŞIR… haydar dumen

 45. Çekicilik her insanın olmasını istediği birşeydir. Aslında biraz çalışılsa her insanın gizemli bir çekişi vardır önemli olan bunu çıkarabilmektir. erkegin penisi

 46. Bu cd lerde gelen ek telkinleri nasıl kullanmalıyız( örneğin depresyon, zeka artırma,zinde uyanma gibi ) 21 gün kuralı bu telkinler içinde geçerlimi ? vajina nedir

 47. Benim 15 yıllık sorunum olan uyku bozukluğunu 21 günde çözeceğim gibi, geceleri uyumuyorum ühühü:(( öğrenme nedir

 48. Bu telkinlerin işe yarayacağını düşünüyorum. Sonuçta önce kendimize güvenmemiz gerekiyor. Başaracağımza inanmamız gerekiyor. yunanca öğreniyorum

 49. başlayıp tekrar başa dönmekten sıkıldım, hiç motive de olamıyorum ingilizceyi anlıyorum ama cümle kurmaya gelince hepimizin sıkça başa gelen garip hareketler… sırt ağrısı nedenleri

 50. Benim için bir mucize olacak baş ağrılarımın son bulması.. Bu mucizeyi gerçekleştirecek mi acaba? Deneyeceğim ve mutlaka sonucu bildireceğim. liderlik

 51. beğenmemek elde değil alfa erkeği setini okumalısınız! cyk

 52. birden çok sorunu aynı anda çözüyorsunuz.ikili ilişkiler,okul,iş,sosyal çevre vs. hepsinde faydası var.çünkü anı yaşamayı öğreniyorsunuz.karşınızdaki kişi size saygı duyuyor.mutlu bir hayatınız oluyor.saymakla bitmez.hayatın size sunduklarıyla yetinmeyin,kendi yaşamak istediğiniz hayatı alın. penis kası

 53. psikologların da gerek kaldığında hipnoz ile bilinç altına inmeye çalışmaları bu telkinin başarılı olabileceğinin kanıtıdır. hızlı okuma indir

 54. çevrede onca dikkat dağıtıcı materyal varken öğrencilerin dikkatini toplayamaması normal, ancak bizler onlara bu cd ler ile yardımcı olabiliriz işte o zaman 3 saatlik ödevi nasıl yarı zamanda yaptıklarına şaşarsınız ! arpca

 55. Bedeni olarak rahatlama psikolojik olarak rahatlamayı da beraberinde getirecektir. Bu konuda sıkıntı yaşayanlar alabilrler. romence rakamlar

 56. Doğal ve fıtri bu uyku sağlıklı hayatın en mühim parçasıdır. Uykumuzu konforlu bir hale getirmiyorsak bu telkini dinlemeyi deneyebiliriz. kumar kartları

 57. her gencin ortak sorunu akneler… onlar da bu soruna bir dur diyebileceklerini duyunca çok mutlu olacaklar çünkü onlar tam da sosyalleşme çağındalar. vajinal fitil

 58. her öğrencinin hergün gördüğü arkadaşlarının önünde bile şiir okurken yaşadığı gerilime yıllardır şahit olduğum için bu ilaç gibi gelecek bir cd… cinsel ilişki teknikleri

 59. içimmizdeki sorunları çözmek açısından fayadalı olacak bir çalışma olduğunu düşünüyorum. hollandaca bilen

 60. Sanıyorum bakışımız değiştiğinde bedenimiz de olumlu yönde değişecektir.. uzatma

 61. çocuklarımla daha iyi ilişki kurmayı çok isterdim onları çok seviyorum ama bizim yetiştirilme tarzımız çok farklıydı sağlıklı

 62. ne kadar çok dinlerseniz ne kadar çok vakit ayırırsanız o kadar olumlu ve hızlı bir sonuç elde etmiş olursunuz va hayatımızın sadece 21 gününü ayırarak geri kalan hayatımızı daha olumlu geçirebiliyoruz beceriler

 63. birden çok sorunu aynı anda çözüyorsunuz.ikili ilişkiler,okul,iş,sosyal çevre vs. hepsinde faydası var.çünkü anı yaşamayı öğreniyorsunuz.karşınızdaki kişi size saygı duyuyor.mutlu bir hayatınız oluyor.saymakla bitmez.hayatın size sunduklarıyla yetinmeyin,kendi yaşamak istediğiniz hayatı alın. ah kadınlar

 64. telkin cd lerinden yaraticiklik ile ilgili olani dinledigimen beri(15 gun oldu)daha hizli dusunup fikirler one surdugumu farkettim.faydali olduguna inaniyorum.cok tesekkurler emeginiz icin. ilişkide güvensizlik

 65. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. Sağlam vücut da sağlam kafada. Hem vücudumuzu hem de zihnimizi güzelleştirmemiz lazım. romence öğrenmek

 66. Bu uyarılar ticari başarı sağlamaktan öte bizlere yararlı olmak istediğinizin en büyük ispatıdır. Daha birçok alanda mp3lerinizi sabırsızlıkla bekliyorum. vajinismus

 67. Bu cd nize şu anda toplumda o kadar çok ihtiyaç varki.. anasayfanızda yer vermelisiniz.. g harfi

 68. Günümüzde çok yaygın olan bir söylem vardır stres bütün hastalıkların başlangıcıdır diye, hakkaten de öyledir. Stresli olmayan insan mutlu ve huzurlu olur. Huzurlu olan insanın hayatı mutlulluk içinde geçer Telkini dinlemek gerek. erkek cinsellik

 69. Daha onceki yazılarımdada belirttiğim gibi her işin başlangıcı enerji ve motivasyondur. rusca klavye

 70. Ürünlerinizden çok memnunum. Hayatımda çok olumlu değişiklikler oldu. Çok teşekkür ederim . Alacağım daha çok ürünleriniz var. kilo vermek istiyorum

 71. Sosyal beceri her insanda olmayan bir özelliktir. Sosyal beceri sonradan kazanılabilir. Bu telkin bu konuda yardımcı olacaktır. rusça öğrenmek

 72. Merhaba, Günde yapılması gereken tekrarların üst üste yapılası etkiyi azaltır mı? Yoksa gün içine yaymamız mı gerekmektedır ? yazar olmak için


Bir Yanıt bırak

Bir yorum eklemek için giriş yapmış olmanız gerekir.

Benzer Ürünler