Almanca Öğrenme Becerisi

59.90TL 39.90TL
Miktar:

Almanca öğrenme becerisi için bu frekansa kulak ver.

Paylaş

almanca sözlük telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBeyin Programlama Teknolojisialmanca-ogrenme-becerisi telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat

Almanca Öğrenme Becerinizi Geliştirin
Etkili bir şekilde zihin geliştiren Subliminal Mp3 Telkinimizle Almanca çalışma becerinizi daha da geliştirin ve Almanca çalışırken tamamen odaklanın.
Hala Almanca’yı öğrenemediniz mi?
Bir dil bir insan, iki dil iki insan…

“Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.”

Shad Helmstetter…

almanca cümle çeviri telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatKişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatYıllardır Almanca’yı öğrenemiyor musunuz?
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatAlmanca çalışma yeteneğinizi hemen geliştirmek mi istiyorsunuz?
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatAlmanca çalışmak yerine daima daha ilginç başka şeyler mi buluyorsunuz?
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatAlmanca dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerilerinizi artırmak mı istiyorsunuz?
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatAlmanca çalışmakta, ev ödevinizi yapmakta ve sürekli okumakta zorlanıyor musunuz?
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatEskiden beri alışmış olduğunuz kötü çalışma alışkanlıklarınız, sınıftaki veya iş yerinizdeki derecelerinizi etkiliyor mu?
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBaşkalarının sahip olduğu çalışma yeteneğine sahip olmak ve hatta Almanca çalışmaktan siz de keyif almak ister miydiniz?

Ne Ararsan O’nu Bulursun…

almanca sözlük telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatÖyleyse Almanca çalışmak sizin için artık zor olmak zorunda değil. Sizin ve Almanca’ya sıkı çalışan veya Almanca hakkında daha derin bilgiye sahip olan bir kişinin arasındaki tek nüans zihninizin işleyiş şeklinde ve düşünce tarzınızdadır.

Subliminal mp3 Telkin ürünümüz, Almanca çalışmanıza engel olan her negatif düşünceyi zihninizden temizlemek ve yerlerine daha iyi çalışan, Almanca’dan büyük keyif alan ve sınavlarda oldukca yüksek başarı gösteren insanların düşünce yapısını sizin zihninize yerleştirmek için oluşturuldu. Artık siz de Almanca’da çok başarılı olabileceksiniz.

Pek çok diğer çalışma ve öğrenme becerileri, sadece motivasyonunuzu artırmaya yardım eder. Onlar sizin öğrenme kapasitenizi, bilgi dağarcığınızı, konuya odaklanmış kalmanızı geliştirmenize direkt yardımcı olmazlar. Sizi Almanca’ya sıkı bir şekilde çalışmanız ve kendinizi Almanca öğrenmeye adamanız için tekrar programlamazlar. Subliminal (telkin) mesajlarımız, zihninizin Almanca çalışırken kullandığınız bölgelerini uyarır ve zihninizi tekrar programlar. Bütün bu gelişmelerin zihninizde gerçekleşmesi için bilinçli olarak katkınız gerekmemektedir.

almanca öğreniyorum videoları izle telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBu subliminal mp3 telkin,

İndirekt(dolaylı):

Bu subliminal mp3 telkin size fazladan motivasyon verir ve Almanca çalışmak için çok fazla istek duymanızı sağlar. Aynı şekilde daha uzun süreli Almanca çalışmanıza destek olmak için iradenizi güçlendirir, iç disiplininizi artırır. Gerçekten odaklanma ve konsantre olma kapasitenizi artırır, Almanca çalışmayı erteleme eğiliminizi giderir. Üstelik okuduğunuz ve öğrendiğiniz konuları daha net hatırlamanız için hafızanızı en iyi şekilde güçlendirir.

Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatBeyninizi, Almanca çalışmanın en verimli konumuna erişebilmesi için tekrardan programlar.
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatAlmanca’ya karşı konulamaz bir heves duyarsınız.
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatAlmanca çalışmak için sürekli olarak durdurulamaz bir azim geliştirir.
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatAlmanca için yapabileceğinizin en iyisini başarırsınız.
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatÇok uzun süre, dikkatiniz ve konsantrasyonunuz dağılmadan Almanca çalışmanız ve öğrenmeniz için iç disiplin seviyenizi geliştirir.
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatAlmanca çalışmayı ertelemeyi sonlandırır. Dersleri ötelemeye ve Almanca çalışmayı son an’a bırakmayı kesersiniz.
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatHafızanızı oldukca fazla güçlendirir ve zihninizi yeni öğrendiklerinizi kolayca hemen hatırlaması için geliştirir.
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatAlmanca çalışmayı  tatsız bir iş gibi görmek yerine, Almanca çalışmaktan çok fazla keyif almaya başlarsınız
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatSubliminal(telkin), bilinçaltı zihninizi Almanca çalışmayı başarma hedefinizle hizalar.
Kişisel Gelişim telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatYolunuzdaki tüm zihinsel engelleri temizler.

almanca kelimeler telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali GülkanatDirekt(doğrudan):

Bu subliminal mp3 telkin ürünü, beyninizin özellikle Almanca öğrenirken kullandığınız bölgesini uyarır, geliştirir ve tekrar yeniden programlar. Beyninizin en çok sağ yarım küresine odaklanır ki o bölge beynimizin yaratıcılık ve hayal gücü alanı ve aynı zamanda da dil öğrenmeden en fazla sorumlu kısmı. Bu ürün beyninizi daima geliştirecek ve Almanca öğrenme ile ilgili sahip olduğunuz bütün becerilerinizi artıracaktır. Dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerileri ayrıca sizin sahip olduğunuz yaratıcılık ve hayal gücünüz.

Bu 2 değişik yaklaşımın bir araya gelmesiyle daha iyi bir çalışma alışkanlığı kazanabilirsiniz. Özellikle Almanca çalışma becerinizi maksimum sonuçlara ulaşmak için devamlı olarak artırırsınız. Bugün, bu etkili subliminal mp3 telkin ürünümüzle başarılı Almanca öğrencisinin zihin yapısını elde edin ve gerçek kapasitenizi ortaya çıkarın.

Bu ürünün içeriği

 • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları*  (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)

almanca-ogrenme-becerisi-uyarilar-mp3-telkin telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat

almanca öğrenme seti indir telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanatİstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

Subliminal(telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal(telkin) mesajlar doğruca şuuraltınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


1-) PayPal İle Öde;

telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat

2-) Banka Havalesi İle Öde;

banka havalesi butonu Fransızca Öğrenme Becerisi telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanatpixel Fransızca Öğrenme Becerisi telkin mp3, telkin cd, Kişisel Gelişim Uzmanı Ali Gülkanat


Yabancı Dil

87 Yorumlar
 1. CD lerde birden çok konu ile ilgili çözümler sunuyorsunuz, iş hayatında başarı cd niz de ek olarak koyduğunuz zinde bir zihinle uyanmak için de oldukça işime yarıyor..

 2. Bu mp3ü çok merak ediyorum. Sorunsuz diyebileceğim bir ilişkim var,erkek arkadaşım da ben de mutsuz değiliz ancak zaman geçtikçe bir şeyler monotonlaşmaya başladı. Birlikte daha az vakit geçirip günlük hayatın koşturmacası içinde birbirimizi bulmakta zorlanıyoruz. Bu telkinin ilişkimiz açısından çok yararlı olabileceğine inanıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkürler

 3. Gittigidiyor da çok karışık; anlamadım. dükkan kapalı felan diyor…

 4. Stresli insanlar için tavsiye ettiğim beğendiğim setlerden biri kişisel gelişimin ilk adımları..

 5. UZun zamann kurslara gitmeye son . otomatik olarak öğrenin. hızlı okumayı.

 6. çok tesirli etkileri var . değişimi kendinizde çok açık görebiliyorsunuz.

 7. En iyi kişisel gelişim ve beyin programlama tekniği olduğu kesin.

 8. Burada göz bozukluğunun derecesinin bir önemi var mıdır?

 9. Dikkat sorunumu aştıktan sonra bu seti düşünebilirim.

 10. Benimde dikkatim yeterli değil bu telkinide yeni gördüm, Bu telkin ile dikkat eksikline çözüm telkini mi bana göredir ? bunu nasıl anlarım ?

 11. Düşünce yapısının insanı genç tuttuğuna veya yaşlandırdığına inanıyorum. Kesinlikle deneyeceğim.

 12. Yaşasın uyumak, çok önemli benim için. En kısa zamanda bu CD yi alacağım.

 13. Eğer seminer vereceksiniz yada herhangi bir yerde topluluk önünde konuşma yapacaksınız bu seti almanız gerekmekte,

 14. “Uykusuzluğu çözün” mp3′ü ile “doğal uyku yardımcısı” mp3′ünün ne gibi bir farkı var acaba ?

 15. sınav stresi bir yandan çocuğa bakmak bir yandan kendime ayıracak vaktim olmuyor ve öfkemi kontrol edemiyorum bu cd bana göre

 16. Çalışmalarda zaman kazancı sağlayacağı için çok faydalı bir telkin.

 17. Sevil hanım, ürünlerimiz kulaklıkla dinlenmektedir.

 18. özellikle ilkbaharda çok dökülüyor.ihtiyacım olur.

 19. Başarı çok onemli bi faktordur fakat doğru planlama ve beynimiz doğru çalıştırmak için teknik uzmanların yardımı ve bilgisi şarttır.

 20. Çok uzun yıllar var ki tam bir uyku uyuyamadım. Kafam sürekli yaşadığım gün ve bir sonraki günle ya da geçmişle meşgul. Çoğunlukla hayal bile kurmakta zorlanıyorum. Deliksiz ve mutlu bir uykuyu çok özledim.

 21. “Metabolizmamı hızlandırmalıyım ve kesinlikle egzersize başlamalıyım” bunu hep söylüyorum ama sonuç yok. Bu cdlerin bunu başarmamda faydası olacağına inanıyorum.

 22. İnglizce öğrenmek istiyorum ama önyargılarım var diyenlere tavsiye edebilirim.

 23. merhaba ayşegül hanım, sizinle kendi fikrimi paylaşmak istedim. Bence “mutlu ilişkiler” mp3 sizin için uygun olan. bu sizin bir çok ilişkide daha başarılı olmanızı sağlayabilir. belki eski eşinizle olan ilişkinizin, belki de yeni başlayacak olan ilişkinizin daha başarılı olmasına katkısı olacaktır. kalbiniz ve çevreniz sevgiyle dolsun:)

 24. Sitenizde bahsettiğiniz CD seti neler içeriyor? İçende hangi konulardan kaçar adet CD var?

 25. çok güzel bütün konular.mutlu ilişkiler hepimiz için gerekli

 26. özellikle özgüven ve ilişkiler konusunda bilinçaltına yerleşen düşünceler sayesinde başka bir bakış açısı ve yeni davranışlar elde etmiş oluyorsunuz ruh eşi

 27. psikologların da gerek kaldığında hipnoz ile bilinç altına inmeye çalışmaları bu telkinin başarılı olabileceğinin kanıtıdır. bilinçaltı testleri

 28. İyi kötü bütün duygular açıkca ifade edilmeli. İfade edilmeyen duygular birikerek ruhsal çöküntü yaşatabiliyor. Duygularını ifadede sorun yaşayan insanlar için bulunmaz bir nimet olsa gerek. yaratıcılık

 29. Benim için bir mucize olacak baş ağrılarımın son bulması.. Bu mucizeyi gerçekleştirecek mi acaba? Deneyeceğim ve mutlaka sonucu bildireceğim. boyu uzatan hareketler

 30. Mutlu ilişkiler daha geniş kapsamlı bir içerik olmalı ve hayat arkadaşını da kapsamalı diye düşünüyorum… zeka geliştirme

 31. Ali bey, bu cd nizle hayatımdaki büyük bir sorunu çözebileceğim inancıyla edineceğim.. zira bu konuyla ilgili engelleyici sebeplerin bilinçaltımda gizli olduğuna ben de çok inanıyorum ve denemek için heyecanlanıyorum.. vajinanın yapısı

 32. bu teknoloji gerçekten de insanların hayatlarında olumlu değişiklikler yapabilecek düzeyde. herkesin denemesi gerektiğini düşünüyorum. motivasyon sözleri

 33. kendi çapımda bişeyler yazıyorum,ama böyle birşey benim için süper olur ilerisi için matematik

 34. Ürünlerinizden çok memnunum. Hayatımda çok olumlu değişiklikler oldu. Çok teşekkür ederim . Alacağım daha çok ürünleriniz var. g harfi

 35. çağmızın hastalığı sigaradan kurtulmak tek başımıza halledemediğimiz bir sorun, bunun için kesinlikle alfa frekans teknolojisinden faydalanmalısınız, sağlıklı yaşam için… kız arkadaş

 36. merhaba…..ben yaklaşık olarak 21 gündür öfkenizi kontrol edin adlı telkininizi gece yatarken dinliyorum…..çok şiddetli derecede öfkeli ve saldırgan biriydim ….frekansları dinlemeye başladıktan sonra öfkemin eskiye oranla çok çok azaldığını ve öfkemi kontrol edebildiğimi saldırganlığımında yavaş yavaş ortadan kalktığını hissetmeye başladım …. bu durum bana mutluluk veriyor HUZUR veriyor….bu durumu oluşturan şahıslara ve olayların yaratıcısına minettarım ….. çekim yasası

 37. fakat hiçbir şey ilk başta olmuyor her şeyin başı emek. zaman ayırıp bu subliniminal mesajları dinlemeliyiz ve işe yarayacağına inanmalıyız hızlı okuma indir

 38. son olarakta kimsenin kimseden bir farkı yok, farkımız düşüncelerimizde ve bunları değiştirmekte elimizdedir diyorum herkese tavsiye ediyorum arkadaşlar ingilizce kelimeler

 39. Bence yukarıda anlatılanlara farklı bir bakış açısı getirmek gerekiyor. Eğer bir şeyi gerçekten çok isterseniz gerçekleşiyor. Başarmak için, içinde bulunduğunuz durum varmak istediğiniz hedeften uzak ise o durumdan kurtulmak gerekiyor. Yükselmek isteyen kendisine karşı olumsuz davranışlarda bulunan kişilere nefret duymak yerine yoluna bakarsa ancak hedefine o şekilde varabilir. Aksi taktirde yürüme bandında yürür ama farkında olmaz. Şimdiki zamanda bir çok insan yaptığı her ne ise bu yaptığını para için yaptığından dolayı enerjisi olmadığından tadı ekşi oluyor. Gerçekten ulaşmak istediği hedefe bütün insanları dahil ederek bir düşüncede ilerlerse ancak o zaman tatlı bir başarıya ulaşır. İstanbul gibi büyük bir kente zamanında su taksimi yapmak için inşaatlar yapan mimar sinan’a bağlanan ücretsiz su için ceza kesildiğini duydunuz mu? Bu insan bu cezaya itiraz etmemiştir. Yaptığının herkesin hayrına olduğu düşüncesi vardır. Selametle. içsel

 40. Günün en uygun vakti ne zamandır?Ben istediğim herhangi bir anda uyguluyorum ama daha yararlı olan bir an var mıdır? ıq testleri çöz

 41. Başkaları ne der düşüncesiyle hep yapmak istediğimiz şeylerden geri kaldık. Artık buna bir son vermenin zamanı geldi. mp3 özellikleri

 42. kendi çapımda bişeyler yazıyorum,ama böyle birşey benim için süper olur ilerisi için telkın

 43. Çalışmalarınızı tebrik ediyorum ve ben de IQnun bilinçaltı cdleriyle üste çıkap çıkmayacağını merak ediyorum. telkin mp3 yapma

 44. fakat hiçbir şey ilk başta olmuyor her şeyin başı emek. zaman ayırıp bu subliniminal mesajları dinlemeliyiz ve işe yarayacağına inanmalıyız bulgarca öğrenme programı

 45. Ali bey, sizi tanıma fırsatı bulmuştum. İlk olarak İş Hayatında Başarı ile ilgili CD nizi aldım.. kesinlikle çok memnun olduğumu belirtmek istedim. Diğer CD lerinizi de inceliyorum. Memnuniyetimi dile getirmek istedim. Zamanla edindiğim izlenimlerimi de aktaracağım. İyi çalışmalar. penis ereksiyon

 46. yaklaşık 6 ay önce sitenizi keşfettim.fazla kilolarımdan dolayı özgüvenim bitmişti.adeta kendimi eve kapatıp insanlardan kaçtım.neyseki sayenizde 25 kilo verdim ve adeta yeniden doğmuş gibi oldum japonca öğrenme

 47. Çok şükür bu konu ile alakalı bir sıkıntım yok ama arkadaşıma tavsiye edeceğim teşekkürler.. arapca

 48. Dikkat eksikliğinin yanı sıra kronik yorgunluk ve enerji eksikliği konularına çözüm getiriyor olmasına çok sevindim.Özellikle sınav dönemlerinde faydalanacağım bir CD. alkol bırakma ilacı

 49. Bir çok gencimiz oldukça zeki olduğu halde bu zekasını kullanmayı bilmiyor ve yine bu bilinçsizlikten aslında sahip olabilecekleri başarının uzaklarında kalıyorlar. Bu mp3 o bakımdan da yararlı olabilir. Abime tavsiye ettim bile yeğenim için. kurumsal eğitim firmaları


Bir Yanıt bırak

Bir yorum eklemek için giriş yapmış olmanız gerekir.

Benzer Ürünler