Almanca Öğrenme Becerisi

59.90TL 39.90TL
Miktar:

Almanca öğrenme becerisi için bu frekansa kulak ver.

Paylaş

almanca sözlük Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi almanca sozlukBeyin Programlama Teknolojisialmanca-ogrenme-becerisi Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi almanca ogrenme becerisi

Almanca Öğrenme Becerinizi Geliştirin
Etkili bir şekilde zihin geliştiren Subliminal Mp3 Telkinimizle Almanca çalışma becerinizi daha da geliştirin ve Almanca çalışırken tamamen odaklanın.
Hala Almanca’yı öğrenemediniz mi?
Bir dil bir insan, iki dil iki insan…

“Beyin sadece en çok söylediğiniz şeye inanır.
Ona kendiniz hakkında ne söylerseniz, onu yaratacaktır. Başka seçeneği yoktur.”

Shad Helmstetter…

almanca cümle çeviri Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi almanca turkce sozlukKişisel Gelişim - Mp3 Telkin - Subliminal Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi arrowscopeYıllardır Almanca’yı öğrenemiyor musunuz?
Kişisel Gelişim Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi arrowscopeAlmanca çalışma yeteneğinizi hemen geliştirmek mi istiyorsunuz?
Kişisel Gelişim Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi arrowscopeAlmanca çalışmak yerine daima daha ilginç başka şeyler mi buluyorsunuz?
Kişisel Gelişim Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi arrowscopeAlmanca dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerilerinizi artırmak mı istiyorsunuz?
Kişisel Gelişim Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi arrowscopeAlmanca çalışmakta, ev ödevinizi yapmakta ve sürekli okumakta zorlanıyor musunuz?
Kişisel Gelişim Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi arrowscopeEskiden beri alışmış olduğunuz kötü çalışma alışkanlıklarınız, sınıftaki veya iş yerinizdeki derecelerinizi etkiliyor mu?
Kişisel Gelişim Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi arrowscopeBaşkalarının sahip olduğu çalışma yeteneğine sahip olmak ve hatta Almanca çalışmaktan siz de keyif almak ister miydiniz?

Ne Ararsan O’nu Bulursun…

almanca sözlük Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi beyin frekanslari28Öyleyse Almanca çalışmak sizin için artık zor olmak zorunda değil. Sizin ve Almanca’ya sıkı çalışan veya Almanca hakkında daha derin bilgiye sahip olan bir kişinin arasındaki tek nüans zihninizin işleyiş şeklinde ve düşünce tarzınızdadır.

Subliminal mp3 Telkin ürünümüz, Almanca çalışmanıza engel olan her negatif düşünceyi zihninizden temizlemek ve yerlerine daha iyi çalışan, Almanca’dan büyük keyif alan ve sınavlarda oldukca yüksek başarı gösteren insanların düşünce yapısını sizin zihninize yerleştirmek için oluşturuldu. Artık siz de Almanca’da çok başarılı olabileceksiniz.

Pek çok diğer çalışma ve öğrenme becerileri, sadece motivasyonunuzu artırmaya yardım eder. Onlar sizin öğrenme kapasitenizi, bilgi dağarcığınızı, konuya odaklanmış kalmanızı geliştirmenize direkt yardımcı olmazlar. Sizi Almanca’ya sıkı bir şekilde çalışmanız ve kendinizi Almanca öğrenmeye adamanız için tekrar programlamazlar. Subliminal (telkin) mesajlarımız, zihninizin Almanca çalışırken kullandığınız bölgelerini uyarır ve zihninizi tekrar programlar. Bütün bu gelişmelerin zihninizde gerçekleşmesi için bilinçli olarak katkınız gerekmemektedir.

almanca öğreniyorum videoları izle Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi almanca ceviriBu subliminal mp3 telkin,

İndirekt(dolaylı):

Bu subliminal mp3 telkin size fazladan motivasyon verir ve Almanca çalışmak için çok fazla istek duymanızı sağlar. Aynı şekilde daha uzun süreli Almanca çalışmanıza destek olmak için iradenizi güçlendirir, iç disiplininizi artırır. Gerçekten odaklanma ve konsantre olma kapasitenizi artırır, Almanca çalışmayı erteleme eğiliminizi giderir. Üstelik okuduğunuz ve öğrendiğiniz konuları daha net hatırlamanız için hafızanızı en iyi şekilde güçlendirir.

Kişisel Gelişim Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi arrowscopeBeyninizi, Almanca çalışmanın en verimli konumuna erişebilmesi için tekrardan programlar.
Kişisel Gelişim Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi arrowscopeAlmanca’ya karşı konulamaz bir heves duyarsınız.
Kişisel Gelişim Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi arrowscopeAlmanca çalışmak için sürekli olarak durdurulamaz bir azim geliştirir.
Kişisel Gelişim Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi arrowscopeAlmanca için yapabileceğinizin en iyisini başarırsınız.
Kişisel Gelişim Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi arrowscopeÇok uzun süre, dikkatiniz ve konsantrasyonunuz dağılmadan Almanca çalışmanız ve öğrenmeniz için iç disiplin seviyenizi geliştirir.
Kişisel Gelişim Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi arrowscopeAlmanca çalışmayı ertelemeyi sonlandırır. Dersleri ötelemeye ve Almanca çalışmayı son an’a bırakmayı kesersiniz.
Kişisel Gelişim Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi arrowscopeHafızanızı oldukca fazla güçlendirir ve zihninizi yeni öğrendiklerinizi kolayca hemen hatırlaması için geliştirir.
Kişisel Gelişim Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi arrowscopeAlmanca çalışmayı  tatsız bir iş gibi görmek yerine, Almanca çalışmaktan çok fazla keyif almaya başlarsınız
Kişisel Gelişim Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi arrowscopeSubliminal(telkin), bilinçaltı zihninizi Almanca çalışmayı başarma hedefinizle hizalar.
Kişisel Gelişim Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi arrowscopeYolunuzdaki tüm zihinsel engelleri temizler.

almanca kelimeler Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi almanca sayilarDirekt(doğrudan):

Bu subliminal mp3 telkin ürünü, beyninizin özellikle Almanca öğrenirken kullandığınız bölgesini uyarır, geliştirir ve tekrar yeniden programlar. Beyninizin en çok sağ yarım küresine odaklanır ki o bölge beynimizin yaratıcılık ve hayal gücü alanı ve aynı zamanda da dil öğrenmeden en fazla sorumlu kısmı. Bu ürün beyninizi daima geliştirecek ve Almanca öğrenme ile ilgili sahip olduğunuz bütün becerilerinizi artıracaktır. Dil bilgisi, imla, gramer, okuma ve yazma becerileri ayrıca sizin sahip olduğunuz yaratıcılık ve hayal gücünüz.

Bu 2 değişik yaklaşımın bir araya gelmesiyle daha iyi bir çalışma alışkanlığı kazanabilirsiniz. Özellikle Almanca çalışma becerinizi maksimum sonuçlara ulaşmak için devamlı olarak artırırsınız. Bugün, bu etkili subliminal mp3 telkin ürünümüzle başarılı Almanca öğrencisinin zihin yapısını elde edin ve gerçek kapasitenizi ortaya çıkarın.

Bu ürünün içeriği

  • BPT ile Olumlu Dönüşüm Mesajları*  (Sadece müziği duyarsınız, telkinler duyulmaz…)

almanca-ogrenme-becerisi-uyarilar-mp3-telkin Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi almanca ogrenme becerisi uyarilar mp3 telkin

almanca öğrenme seti indir Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi beyin dalgalari teknolojisi59İstediğiniz MP3 telkini hemen seçin…

Subliminal(telkin) mesajlar insan kulağının normal duyamayacağı frekanstadır. Öyle ki siz herhangi bir ses ya da konuşma duymayacaksınız. Bütün duyacağınız rahatlatıcı bir frekans sesi. Buna karşın içine gizlenmiş subliminal(telkin) mesajlar doğruca şuuraltınıza gidecek.

StereoBinoral: Bu yöntemde arka plan müzik olarak binoral vuruşlar kullanılır. Dinlerken rahatlamanız ve böylece daha alıcı hale gelmeniz sağlanır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses gelir. İki sesin arasındaki fark, 7.5 hz olan alfa frekansına denktir. Bilinçaltı mesajlar için kullanılan en uygun frekanstır. Her iki kulaktan ayrı frekansta ses geldiği için mutlaka kulaklık ile kullanılması gerekmektedir. Meditatif bir halde dinlemeniz daha iyi olacaktır.

(Bu ürün istenildiğinde isme özel olarak da hazırlanabilir. İsminize özel hazırlanmasını isterseniz ücret için bizimle iletişime geçebilirsiniz.)


1-) PayPal İle Öde;

Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi pixel

2-) Banka Havalesi İle Öde;

banka havalesi butonu Fransızca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi banka havalesi butonupixel Fransızca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi Almanca Öğrenme Becerisi pixel


Yabancı Dil

87 Yorumlar
  1. CD lerde birden çok konu ile ilgili çözümler sunuyorsunuz, iş hayatında başarı cd niz de ek olarak koyduğunuz zinde bir zihinle uyanmak için de oldukça işime yarıyor..

  2. Bu mp3ü çok merak ediyorum. Sorunsuz diyebileceğim bir ilişkim var,erkek arkadaşım da ben de mutsuz değiliz ancak zaman geçtikçe bir şeyler monotonlaşmaya başladı. Birlikte daha az vakit geçirip günlük hayatın koşturmacası içinde birbirimizi bulmakta zorlanıyoruz. Bu telkinin ilişkimiz açısından çok yararlı olabileceğine inanıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkürler


Bir Yanıt bırak

Bir yorum eklemek için giriş yapmış olmanız gerekir.

Benzer Ürünler